Skocz do zawartości

Parada Ślubna. Grinch I Owca. 28 Lipca. Łódź, Rtk.


Grinch

Rekomendowane odpowiedzi

Z radością zawiadamiamy, że w sobotę 28.07.2012 o godz. 13:30 w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Zgierskiej 71 w Łodzi odbędzie się uroczystość naszego ślubu cywilnego.

 

Będzie nam niezmiernie miło jeżeli towarzyszylibyście nam podczas przejazdu z mieszkania, do urzędu stanu cywilnego. Prosimy o zorganizowanie długiego korowodu motocykli. Mile widziane, puszki za naszym motocyklem i inne tego typu kwiatki, baloniki i ufo :smile:

 

Plan przejazdu:

  • mieszkanie: Łódź, os. Retkinia, ul. Babickiego 10 (bl 141). Godzina wyjazdu około 12:45.
  • urząd stanu cywilnego: Łódź, ul. Zgierska 71
  • restauracja: Dwa Światy, Łódź, ul. Zgierska 69 (modyfikacja na wniosek Okropnej)
Przemek „Grinch” i Marzena „Owca”

 

Dodatkowe informacje, oraz ewentualne uzgodnienia telefoniczne, proszę kierować do mnie.

Tel: 502656674

 

 

PS:

- my też jedziemy na motocyklu, a Panna młoda będzie miała krótką sukienkę :smile:

- świadek będzie rozdawał gifty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grinch

    10

  • korba

    6

  • xanton

    5

  • JAKUBKO

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Z miłą chęcią bym pojechał i porobił statystycznie jako dodatkowa osoba ale jadę na zawody.. nie możecie przełożyć tego na niedzielę??? :P Żarcik oczywiście pozdrawiam i wszystkiego najlepszego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się melduję i zaklepuję miejsce w korowodzie tak obok Panny młodej.

xanton , sruba zeby było jasne : taki układzik Panna młoda ,JA , i dopiero wy ;)

jestem na s100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie, ze cieszycie sie razem z nami :smile:

Z góry dziękujemy za event :smile:

Jako ze sezon w pełni, to pewnie kiedyś zmontujemy jakaś imprezę grillowa pod te zaslubiny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie obiecuję, bo obowiązków doszło, no i niestety nadal pierdzipędem latam...

W każdym bądź razie moje gratulacje... :smile:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian ty bedziesz na tym swoim rumaku co to podobno jamnik sie nazywa AAA!!!hahaha ;)

wkoncu go zobacze do zobaczenia :riding:

 

nie jamnik, tyko york - szczeka jak oszalaly:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help (!)

 

Pytanie techniczne:

Czy ma ktoś pożyczyć kask "orzeszek"? A najlepiej dwa, takie same?

Coś takiego jak to: http://allegro.pl/kask-helm-niemiecki-orzeszek-na-motor-harleya-hit-i2513826954.html

Musimy takie mieć, co by się Pannie Młodej fryzura nie zmierzwiła.

Jeśli nikt nie ma - to kupie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - szerości na nowej drodze życia życzy Mishka ( ten z fizyki na UŁ co był taki upierdliwy podczas instalacji sprzętu :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - szerości na nowej drodze życia życzy Mishka ( ten z fizyki na UŁ co był taki upierdliwy podczas instalacji sprzętu :smile: )

 

Oj, cieszę się że mnie i tu znalazłeś :smile:

Rozumiem, że jutro dołączysz do korowodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...