Skocz do zawartości

Prostowanie Felg


rook

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie gdzie w Łodzi prostują felgi motocyklowe ? Dzwoniłem w kilka miejsc i nic, a w serwisie mówili mi, że kilka osób w Łodzi się tym zajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj na ul. Balonowej. Wiem że tam kiedyś prostowali ale to wszstko zależy jak bardzo uszkodzona jest felga

 

Balonową mam pod blokiem i o ile wiem, chyba nie prostują ( czy tam w ogóle jest mechanik...? jest szkoła jazdy i pijalnia piwa, to na pewno ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o krawężnik to bez lakierowania się nie obędzie.

prostowanie 100

lakierowanie 150

montaż 25

Jak nie znajdziesz podam Ci namiar do znajomego w Sieradzu.

Z Łodzi do niego przyjeżdżają to może i w mieście nie ma kto sprostować.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balonową mam pod blokiem i o ile wiem, chyba nie prostują ( czy tam w ogóle jest mechanik...? jest szkoła jazdy i pijalnia piwa, to na pewno ;) )

 

Na Balonowej felg motocyklowych nie prostują.

W Łodzi raczej nie znajdziesz takiego warsztatu, sam niedawno szukałem - bez skutecznie.

W końcu się dowiedziałem, że mój znajomy ze Zgierza, u którego serwisuje maszyne, również prostuje felgi :biggrin:

Koszt prostowania felgi wraz z demontażem i montażem koła około 100zł.

Naprawde mogę polecić.

Moja felga tak przepała kierownicą że powyżej 200 strach było jechać, a teraz jest idealnie :smile:

Podaje Ci namiar :

 

Serwis Motocyklowy ul.Łęczycka 34a Zgierz

505-031-185 Łukasz

 

( Jadąc ul. Zgierską od Łodzi mijamy MC donalds, na rozwidleniu kierujemy się na Łęczyce. Serwis znajduje się po lewej stronie, między basenem, a salonem opla. )

 

Powołaj się na Wojtka LANSa z niebieskiej R1, to będziesz inaczej liczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

 Mógł by ktoś podpowiedzieć gdzie w łodzi można oddać felgi do prostowania, gdyż niestety jakiś frajer w puszce zajechał mi drogę na rondzie i chcąc uniknąć kolizji wbiłem się na krawężnik w wyniku czego obie felgi lekko się wgięły do takiego stopnia ze uleciał z nich wiatr  (przód jest delikatnie wykruszony)

Druga sprawa czy warto wogule prostować czy lepiej zainwestować w jakieś używki  . jak jest z wytrzymałością takich prostowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto wogule prostować czy lepiej zainwestować w jakieś używki . jak jest z wytrzymałością takich prostowanych

To chyba zależy od materiału z jakiego są wykonane. Jeśli stalowe to ich prostowanie na gorąco nie spowoduje zmian właściwości metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam małe pytanko do was, otóż moja felga nie nadaje sie do prostowania i potrzebuje zakupić nowa(używana). Na allegro jest wiele aukcji do Gsa np z 91 rocznika i innych . Chciałem sie was zapytać czy felga ze starszych modelów suzuki gs 500 bedzie pasować do suzuki z 2006 r ?? Chodzi mi o felge przednia.

Edytowane przez Jurasldz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...