Skocz do zawartości

Mój Nowy Skarb. Aprilia Rs50 '08 @ Fotki Str. 2


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Bajera naprawdę wygląda, udanego śmigania i żebyś miał ze sprzętu dużo radochy. A długo go wyszukiwałeś czy to pierwszy strzał był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • NoPel

    10

  • Cezar

    4

  • Olo

    3

  • Dann

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, byłem ogladac tzrke niby bdb tuningowana itp.

Przyejzdzamy, ok 110km mielismy, a tam tak: Spawana rama przy mocowaniu owiwek, każdy spaw pordzewiały, co swiadczy o tym ze byla rama prostowana, w silniku wał szumi jak cholera, owiewki niepodokrecane itp.

Potem pojechalismy do turka, tam tez byla tzr, seria, ale byla do zrobienia owiewka i sprzegło. reszta ok. Ale wkoncu pojechalismy po apke do radomia, i to był strzał w 10tke.

 

EDIT: Wie ktoś czy można do niej crash pady zamontować? Bo w internecie nic o tym nie ma.. Tata mówi że nie ma do czego zbytnio. :/

 

Oto kilka fotek, Sorka za perspektywe, ale widzicie jak mam garaż. (kliknijcie otworzy się większe)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dzisiaj pośmiganie :biggrin: Apka po zalaniu jak odpaliła i wymagała przepalenia :riding: Kuba dał się karnąć i powiem, że daje wiele radochy z jazdy szczególnie jak się przekroczy 8 tysięcy :smile: ale jednak mojemu chińczykowi nie da rady :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że tablicę masz podgiętą? Lepiej naprostuj, bo jak będziesz podjeżdżać pod Central, to możeszm nadat wyłapać :smile: Historia zna takie przypadki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie nie da inczaej, bo jakby jest takie wystające coś, jakby podświetlenie tablicy, ale tam nic nie ma :P

Dzisaj minąłem się z wieloma motocyklistami na ul. strykowskiej na odcinku od brzeźinśkiej do samego ronda do A2, przyznawać sie kogo widziałem?

VFRke, R1 czerwone, GSXF jajko z sakwami bocznymi, Jakiegoś choppera srebrnego, chyba bulevard, speed tripla białego, koleś miał takie beżowe alpinestarsy na nogach, i jeszcze coś ale nie pamiętam.

Apka naprawde ładnie śmiga, na strykowskiej zamiast blokować drogę to nawet czasem wyprzedzam :biggrin:.

A w bliskich planach mam wydech, aczkolwiek zbieram na niego $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh gdyby nie te wąskie oponki powiedział bym ze 600 :biggrin: Niesamowita sprawa!! ja w twoim wieku Musiałem rozbijać sie simsonem :P Pozdrawiam, Fajna szlifiera :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 7,200zł to kupa kasy. Nie można było kupić np. jakąś 125 do 3tysi, a resztę trzymać i odkładać na sprzęcior aż zrobisz A

Żeby nie było że ja coś Ci tu narzucam, ale zastanawia mnie czemu dałeś aż tyle za 50tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 7,200zł to kupa kasy. Nie można było kupić np. jakąś 125 do 3tysi, a resztę trzymać i odkładać na sprzęcior aż zrobisz A

Żeby nie było że ja coś Ci tu narzucam, ale zastanawia mnie czemu dałeś aż tyle za 50tkę.

 

Dla lansu przed kolegami http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif żarcik :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 7,200zł to kupa kasy. Nie można było kupić np. jakąś 125 do 3tysi, a resztę trzymać i odkładać na sprzęcior aż zrobisz A Żeby nie było że ja coś Ci tu narzucam, ale zastanawia mnie czemu dałeś aż tyle za 50tkę.

Nie lubię takich dyskusji, więc nie drążcie tematu. Każdy kupuje to, na co go stać.

 

Co do maszyny, to siedziałem kiedyś na takiej i wszystko jest fajne dla początkującego motocyklisty poza dźwiękiem kosiarki :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich dyskusji, więc nie drążcie tematu. Każdy kupuje to, na co go stać.

 

 

Suchy, ale ja go nie krytykuję nie wyśmiewam czy coś tylko mnie zastanawia czemu aż tyle za 50tkę. Ja osobiście nie przypuszałem że 50tki mogą tyle kosztować.

Ale to już jego sprawa doskonale to wiem, ale zżera mnie tylko czysta ciekawość. :smile:

 

Suchy: Nowa Apka kosztuje ok.15.000 PLN, więc zapytaj producenta czemu tak drogo.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żadnego lansu, jeżdżę bo to kocham, a nie dla lansu...... A na 100% nikt z kolegów nie wie ile kosztowała.... Malowanie takie lansiarskie, bo akurat taka była, jak by była czarna też bym wziął. (nie, nie obrażam się bo jak powiedziałeś żartowałeś, tylko tłumaczę :smile:

2. Chciałem kupić rieju za 3400zł, ale jak tata je zobaczył, powiedziął ze nie ma mowy, i sam tą apke zaproponował. Zreszta, nie sprzedam jej za wiele mniej niz ja kupilem, bo była to niewatpliwie okazja.

3. Cezar, ja bym chciał już coś normalnej wielkości. Na 125 robie za rok, a przez ten rok chcę jeszcze pojeździć czymś normalnym - zetka naprawde, nie jechała..

 

Suchy, nie tam, do dźwięku idzie sie przyzwyczić :P

 

Czemu tak drogo? heh, popatrzcie jakie apka ma zawiasy, jak jest wykonana itp i już macie odpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, ale ja go nie krytykuję nie wyśmiewam czy coś tylko mnie zastanawia czemu aż tyle za 50tkę. Ja osobiście nie przypuszałem że 50tki mogą tyle kosztować.

Ale to już jego sprawa doskonale to wiem, ale zżera mnie tylko czysta ciekawość. :smile:

 

Suchy: Nowa Apka kosztuje ok.15.000 PLN, więc zapytaj producenta czemu tak drogo.. :smile:

 

 

pojemność pojemnością, ale weź pod uwagę to ze jest to dość skomplikowany technologicznie sprzęt. zawieszenie i hamulce są konstrukcyjnie nie odbiegają od starszych, wielko pojemnościowych braci. Ważnym aspektem tez jest to ze ten motorower jest strasznie lekki, a jak wiadomo każdy kg w dół także podnosi cenę. sam silnik tez nie jest agregatem z moto pompy, lecz chłodzonym cieczą dwusuwem o wysokim stopniu sprężania . warto tez wspomnieć o 6 biegowej skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

miałem taką samą RS50 , i RS 125 w nowej budzie też miałem ( poszła do jednego z użytkowników tego forum)

superr Włoskie sprzęty , jeśli nie wiecie dlaczego cena taka duża za to moto to już wam mówię

- jak już ktoś wspomniał silnik chłodzony cieczą

- przedni zawias USD

- dość zacne tarcze hamulcowe

-elektroniczny licznik + laptimer

- ledowe kierunki

- amelinowa rama i wahacz

- komin po siedzeniem

- i to w końcu włoska robota która się ceni

a co do Rs 125 to dodam tylko że jeśli ktoś naprawdę ma pojęcie dojazdy to ta mała 2t 32 konna maszyna potrafi objechać nie jedną 600 w winlku

brakuje Ci naklejek z nr

Edytowane przez Majka11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Apka żyje jeszcze ? Cos się zadziało ? 

 

Sprzęcior zacny, sam mam podobny. Co do dyskusji na temat ceny, to faktycznie ceny piećdziesiątek są chore, ale nie bez powodu. Producent wkładał części z najwyższej półki, Nie jeden sprzęt by sie nie powstydził takich bebechów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem tę 50cc są rewelacyjne. Sam bym nie pogardził ani tak wyglądającym sprzętem, a tym bardziej w takim malowaniu. Niebieskie felgi i pomarańczowy tłów wyglądają mega dobrze! Co do mocy, to póki nie możesz na większej to nie dziwię się, że jeździsz na 50cc- ważne że chcesz jeździć, a z czasem będziesz pewnie wymieniał na większe maszyny.

 

Kiedy zmiana na inny?

Edytowane przez junior87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...