Skocz do zawartości

Mój Nowy Skarb. Aprilia Rs50 '08 @ Fotki Str. 2


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak niektórzy wiedza sprzedałem rometa... właściwie z jednego powodu - nie jechał 😕

I, kupiłem aprilie rs50.

Powiem tak, jechałem nią z radomia, i 4 opinie:

JA PIERD**** JAKIE TO NIEWYGODNE

JA PIERD**** JAK TO WCHODZI W ZAKRĘTY

JA PIERD**** JAK TO PRZYŚPIESZA

JA PIERD**** JAK TO WYGLADA

 

Hehe, oczywiście żartuje, ja nie bluźnię, chodzi mi o to, że:

Jest strasznie wygodna, ale wwidzialem o tym - po 140km jazdy, nie czuje szyi. Ale ta pozycja, jak na prawdziwej szlifierce <333

Jak wchodzi w zakręty? Wyjeżdzamy z radomia, pierwszy mocniejszy zakręt, ja lekok skręciłem kierownicą, i prawie na przeciwny pas wyleciałem o.O. wystarczy leciutko przeciwskrętem zadziałać, a już kładzie się w zakręt. Przyczepność wzorowa. Oczywście wszystko poruwnuję z rometem, który był lipą.

Z przodu zawias marzochii, gigantyczna średnica goleni, bardzo dobrze zstrojony. Z tyłu nie wiem co, ale poczułem każdą nhawet najmniejsza dziure na d*pie :biggrin:. Ale, wiedziałęm że tak będzie. Wkońcu to... cóż, chyba mogę powiedzieć że ścigacz.

Dałem 7200zł. '08 rok, przebieg 3kkm, ale rzeczywiscie chyba taki jest,m opony takie jak byly od razu, i baaardzo mało zejchane.

Silnik igła, bez tuningu,ale będzie tuning na 100%. Na 10000% sam wydehc, bo jak wiadomo w 2T dużo daje.

Co dalej.. nie wiem co, jestem tak podniecony, że aż mi sie łapy trzęsą.

Zobaczycie go na zlocie czw., bo na ten ew. nastpeny na 100% wpadne.

Pozdrawiam, LwG

 

Edytowane przez NoPel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • NoPel

    10

  • Cezar

    4

  • Olo

    3

  • Tomi

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Ale bajeranckie :drool: Gratuluje zakupu, w ładnym malowaniu Ci się trafiła. ogólnie super wygląda http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Od razu mówię, że zamawiam rundkę :decayed: Co do mocy to musimy się ustawić, wtedy się okaże czy warto było :riding::whistling:

 

Widzę, że już do częstych wizyt na stacji się przyzwyczajasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super malowanie gratulować..życzyć milionów nawiniętych km... :cheers:

Jaka mina..zadowolony pełną..michą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka bardzo sympatyczna ;)

Jeździłem kiedyś taką 50ccm i powiem że idzie dość przyzwoicie lecz biegami to się gania co sekundę ( jeżdżąc po mieście )

Testowałem jeszcze ten model w 125ccm i tu zaczyna się zabawa ;) jeżeli będziesz miał okazję to sobie popatrz.

 

Bardzo fajnie wygląda wydech pod zadupkiem ;) lecz w wersji 125 już tego nie ma ;(

 

Powiedz mi jeszcze ile to idzie, bo jak jeździłem taką to szła około 100-110km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna i to bardzo,jak już się znudzi to wpadnij,brykniesz się na cbr 125/50 choć coś mi się wydaje że patrząc na twoją to aprilka ładniejsza jest,pozdrawiam i mam nadzieje że będzie tak dobrze jezdzić jak wygląda

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie ;)

Leci ok 90-95 bo jest zablokowana na wydechu, po zmianie wydechu rzekomo ok. 100-110.

Tak, wydech jest pod tyłkiem.

Co do spalania, baaaardzo mało. Jechałem z radomia, zatankowałem na jakies 100km przed ldz, i po dojechaniu ubyło prawie nic.

Przyśpieszenie - Wiadomo, 2T - przed 7k rpm przyuśpieszenie średnio, jak wejdze w rezonans to nie nadazam zmieniac biegów :E

Pozatym, baaardzo dobre sprzęgło, bardzo precyzyjna skrzynia biegów, i, co ważne, szybka reakcja na gaz.

Minusy? Nie działa żarówka od długich :E. No, i dźwięk. ale naprawde, po lekkim tuningu, będzie super. Na wydech już zbieram :smile:

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie pożądny motorek . Niech służy i daje radochę

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Bardzo podoba mi się to malowanie, widać po jednym zdjęciu że to młoda maszyna.

 

Szczerze przyznam że moim gixxem stojąc na światłach nie startowałbym z takim sprzętem. Super wyglądają te "dzisiejsze 50 cm3" http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale ta pięćdziesiątka wygląda genialnie.

A właściwie to jaka to grupa jest? Skutery, motorowery, motocykle? Na to nie trzeba mieć żadnych papierów (kat. A1 czy coś)?

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 50'tkę to w porządku - na pewno lepiej na tym się szkolić, niż na skuterze :riding:

 

A właściwie to jaka to grupa jest? Skutery, motorowery, motocykle? Na to nie trzeba mieć żadnych papierów (kat. A1 czy coś)?

To jest motorower, na kartę motorowerową lub dowód osobisty (jak się mylę, to mnie poprawcie).

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować zakupu.... :smile:

 

To jest motorower, na kartę motorowerową lub dowód osobisty

Wszystkie 50-tki są sklasyfikowane jako motorowery, jak wejdą nowe przepisy w przyszłym roku to skończy się jazda na dowód...
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest motorower, na kartę motorowerową lub dowód osobisty (jak się mylę, to mnie poprawcie).

 

Zgadza się, ale ze względu że osiąga prędkość większą niż 45km/h powinno być prawo jazdy min. A1 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ze względu że osiąga prędkość większą niż 45km/h powinno być prawo jazdy min. A1 :P

 

Ciekawe która z obecnie sprzedawanych 50-tek spełnia ten warunek?? ;)

Nawet te zblokowane przekraczają 45km/h

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niby motorower, a jednak nie :P. Ale jak powiedział Arek, parktycznie wszystkie 50tki zablokowane przekraczją 45kmh.

Dzisaj wieczorkiem wrzucę zdjęcia, bo nie mam apratu a tata swój w pracy zostawił. Także wieczorkiem będą zdjęcia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ze względu że osiąga prędkość większą niż 45km/h powinno być prawo jazdy min. A1 :P

Dlatego też spytałem, bo jednak 80-90km/h to już słuszna prędkość.

 

Btw. mam nadzieję, że zablokują możliwość jazdy na dowód skuterami i że wprowadzą A1 na skutery.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, wg. mnie jest to dobry pomysł, aby można było jeździć 50ccm na prawo jazdy, a nie na dowód - ja mam karte, wiec przepisy musiałem znać, zdawałem na drewnowskiej a Pan Krzysztof jest straaasznie wymagajacy. Hehe, pochwale się z teorii miałem 100% :biggrin:. Na praktyce było także wymagajaco.

Ale ktoś kto jeździ na dowód, nie wiadomo czy po prostu nie zna przepisów. No, czasem zdażają się osoby które znają zasady poruszania się po drgoach, ale..

Ale koniec Off Topicowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super motocykl :smile: gratuluję i duzo dobrej zabawy życzę :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 50ccm to naprawde piekny sprzecik :smile: Gratulacje :smile:

 

A właściwie to jaka to grupa jest? Skutery, motorowery, motocykle? Na to nie trzeba mieć żadnych papierów (kat. A1 czy coś)?

To jest motorower, na kartę motorowerową lub dowód osobisty (jak się mylę, to mnie poprawcie).

No to poprawiam: to jest motocykl, bo mimo pojemnosci 50ccm jednak osiaga wieksza predkosc 45km/h i powinno sie miec na to przynajmniej A1. Gdyby byl zblokowany do tych 45km/h to wtedy prawnie bylby klasyfikowany jako motorower i mozna byloby nim jezdzic bez prawa jazdy.

Wszystkie 50-tki są sklasyfikowane jako motorowery, jak wejdą nowe przepisy w przyszłym roku to skończy się jazda na dowód...

Jak widac - nie wszystkie - zalezy to od predkosci, jaka moga osiagnac ;) Ale fakt, ze ciezko takie zblokowane do 45km/h spotkac ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj latałem z olem, (porobił kilka fotek, wieczorem je wstawi), i powiem tak: Spod świateł byliśmy pierwsi ze wszystkich.

Aprilka prowadzi się genialnie, do wyregulowania sprzęgło (przy klamce/lince), hamulce ostre jak cholera, pali nie tak dużo.

Była nieprzyjemna przygoda, ponieważ stałem na profi, chciałem odpalić, i go zalałem :E. Chyba z 20 minut mysleliśmy co zrobić, ani na pych ani nic, okazało się że wystarczyło na pych wziąć, ale z gazem na maxa żeby przepaliła, i po chwili już odpaliła.

Grzać się nie grzeje, chłodnica była lekko ciepła po jakieś godzinie dosyć mocnej jazdy. Biegi perfekcyjnie, aczkolwiek wg. mnie jest ich za dużo :P. Szyja nie boli, przyzwczyaiła się widocznie :biggrin:. Ogólnie jest bardzo zadowolony.

Co ciekawe,sprzedawca powiedział mi, żeby pod żadnym pozorem nie odpalać jej na ssaniu, chyba że jest -20stC. Jutro spróbuję odpalic bez ssania na zimnym, zobaczymy jak to wyjdzie.

Także wieczorem więcej fotek, bo i Olo wrzuci, i ja (bo po prsotu tata ma aparat, a wraca z pracy ok. 17-18, wiec o tej 18-19 będą fotki)

Pozdrawiam, szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...