Aerografit Opublikowano 20 Maja Zgłoś Opublikowano 20 Maja Chciałbym Was zapytać o Wasze prywatne subiektywne opinie (bo tak, zdaję sobie sprawę, że ilu ludzi tyle opinii) o to: jaki kask w waszym odczuciu był najwygodniejszy? Nie "najlepszy", nie że najbezpieczniejszy (bo jakieś tam gwiazdki w testach Sharpa miał, albo bo ktoś zrobił test nawalając w niego młotkiem i się nie rozbił a inne się rozbiły) i nie, że najdroższy. Tylko taki w którym Wam było najwygodniej? Sam od razu zacznę: AGV K-5 S. 0 Cytuj https://www.aerografit.pl/ - aerograf na kaskach i motocyklach, czyli moja pasja nr 1
Piuriel Opublikowano 20 Maja Zgłoś Opublikowano 20 Maja Shark i Shoei dla mnie. Miałem Arai i LS2 rownież i no coż. 0 Cytuj ... You can be better than that ... ╭∩╮〔︶︵︶〕╭∩╮
Aerografit Opublikowano 21 Maja Autor Zgłoś Opublikowano 21 Maja Shark który model konkretnie? Prawie zapomniałem o tej marce A akurat Shark D-Skwal to w sumie też fajny kask 0 Cytuj https://www.aerografit.pl/ - aerograf na kaskach i motocyklach, czyli moja pasja nr 1
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.