Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym Was zapytać o Wasze prywatne subiektywne opinie (bo tak, zdaję sobie sprawę, że ilu ludzi tyle opinii) o to: jaki kask w waszym odczuciu był najwygodniejszy? Nie "najlepszy", nie że najbezpieczniejszy (bo jakieś tam gwiazdki w testach Sharpa miał, albo bo ktoś zrobił test nawalając w niego młotkiem i się nie rozbił a inne się rozbiły) i nie, że najdroższy. Tylko taki w którym Wam było najwygodniej? 
Sam od razu zacznę: AGV K-5 S.

https://www.aerografit.pl/ - aerograf na kaskach i motocyklach, czyli moja pasja nr 1

Opublikowano

Shark i Shoei dla mnie.
Miałem Arai i LS2 rownież i no coż. 
 

... You can be better than that ...

       ╭〔︶︵︶〕

 

 

 

Opublikowano

Shark który model konkretnie? Prawie zapomniałem o tej marce :D A akurat Shark D-Skwal to w sumie też fajny kask 

https://www.aerografit.pl/ - aerograf na kaskach i motocyklach, czyli moja pasja nr 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...