Skocz do zawartości

Skradziono Kawasaki Z 750 2009


Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie w nocy z poniedziałku na wtorek (16/17.07.12) z ul. Wierzbowej w Łodzi skradziono zielono-czarne Kawasaki Z 750 z 2009, nr vin:

JKAZR750LLA066316.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaparkowany był przy ulicy?

Nie. Sorry, źle się wyraziłam.

 

Ta Kawasaki to kogoś od nas z forum?

Nie, chyba nie.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to moja kawa.

Moto było zaparkowane w podziemnym parkingu, zastawione autem, założoną blokadę na tarcze hamulcową. Malowanie czerń z zielenią

Malowanie Kawasaki Z 750 na 2009 - Fresh air - Aktualności motocyklowe motogen.pl .

 

Vin: JKAZR750LLA066316

nr rej. EL 885M

 

Cechy charakterystyczne: kierunkowskazy led Barracuda, crash pady Top Blocks, tank pad Monster Energy, tuningowe mniejsze lusterka, czarne któtkie sportowe klamki, mocowanie tablicy rizoma, kierownica z belką lucas bez ciężarków, niewielkie odrapanie czachy po str. prawej + wgniotka na na baku w miejscu łączenia zielonego lakieru i białego paska.

Sprzętem cieszyłem się 5 miesięcy.

Za pomoc w odnalezieniu przewidziana jest nagroda.Tel kontaktowy: 668-175-637

Wielkie dzięki za wrzucenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na kształt tego? Pytam, bo nie jestem pewien czy to jest wersja bez ciężarków?

Nie chcę robić nadziei ale na parkingu koło pracy widziałem dziś takie moto. Jutro mógłbym się przyjrzeć dokładniej.

http://moto.allegro.pl/motocykl-kawasaki-z-750-i2468867527.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie Piotrka

 

Ten na parkingu koło pracy to raczej też nie ten. Rejestracja się nie zgadza. Klamki są zielone, na kierownicy ciężarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...