Skocz do zawartości

Yamaha Fzs600 Fazer 1998


NaiL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem Yamahe 2 lata temu. W tym sezonie stuknęło jej już 65tys. Cały czas na syntetyku (poprzedni właściciel się rąbnął i zalał syntetykiem) W sezonie dolewam max 100ml. Ostatnio coś zaczęło stukać w silniku, ale jeszcze nikomu nie udało się dobrze ocenić co to może być. Generalnie bardzo jestem zadowolony i nie zamieniłbym na nic innego. W tym sezonie zakupione nowe kapcie, wyregulowane zawory i zrobiona synchronizacja gaźników. Planowany przebieg na koniec sezony 70tys :-) Pozdrawiam.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motocykl jak najbardziej sympatyczny :smile: Fajna kanapa.

 

P.S. Zapraszam do powitalni.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kanapy można dostać na allegro ;) Tylko że ich cena sięga 400 zł więc za takie pieniądze wolałbym kupić sobie jakieś spodnie na moto albo coś w ten deseń :biggrin:

608_motocykle_pasja_ycie.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się prezentuje

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Nie wiem dlaczego ale "czaszka" w tych fazerach nie przypadła mi do gustu ... Możecie na mnie nakrzyczeć, zablokować itd. ale swojego zdania nie zmienię :decayed:

 

Po Lifcie jest dużo ładniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że po lifcie jest ładniej, w sumie po to są lifty :biggrin: ale ta czacha tez ma swój urok tylko po prostu trzeba to dostrzec, ten fazerek ma zmienioną szybę i trochę inaczej wygląda niż oryginał, może dla tego Ci się nie podoba.

608_motocykle_pasja_ycie.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że po lifcie jest ładniej, w sumie po to są lifty :biggrin: ale ta czacha tez ma swój urok tylko po prostu trzeba to dostrzec

True, true. Na początku szukałem nowszego modelu, nie byłem przekonany do wyglądu czachy, ale jednak po obejrzeniu kilku modeli na żywo pozostałem przy klasyce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...