Skocz do zawartości

Harley Davidson Demo Truck Tour 2012


:Valdi:

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś z forum na tą imprezę?

 

http://tour.harley-davidson.pl/tour/

 

Ja osobiście mam zarezerwowaną jazdę na sobotę rano, więc będę tam na pewno. Nie wiem czy poza jazdami mają coś jeszcze w planach, nie mniej jednak zawsze to okazja do spotkania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chciałem zarezerwować motocykl, to wszystkie modele wyskakują na kolor czerwony i nie można nic zrobić dalej. Czyżby już brakowało miejsc? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisałem się 27.07 godzina 12:00 FatBoy & 13:00 SoftailSlim

 

Czyżby już brakowało miejsc? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

bier wszystko jedno co...... w piątek w południe ....zrobimy pojedynek...z którego wcześniej coś odleci...rozkręci się...przestanie działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety widzę, że problem tkwił w 27 lipca i musiałem się zapisać na 28 lipca, na godzinę 10.00 :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sugestia co HD tour.......w zeszłym roku chłopakom z HD nie działała rezerwacja tzn zapisać się można było ....chętni zapewne dostaną w przeddzień maila z potwierdzeniem rezerwacji....., ale nie zdziwiłbym się, że na miejscu chłopaki nie mają listy..... kto na co i na jaką godzinę się zapisał.

Moja rada...... przyjazd wcześniej i zaklepanie jazdy na miejscu.....koniecznie nie zapomnijcie o dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rezerwację Irona na 27 godz. 11. Z tego co wiem Xanton i Okropna również w tym czasie coś tam dosiadają, więc szykuje się forumowe HD brykanie :riding:

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sugestia co HD tour.......w zeszłym roku chłopakom z HD nie działała rezerwacja tzn zapisać się można było ....chętni zapewne dostaną w przeddzień maila z potwierdzeniem rezerwacji....., ale nie zdziwiłbym się, że na miejscu chłopaki nie mają listy..... kto na co i na jaką godzinę się zapisał.

Moja rada...... przyjazd wcześniej i zaklepanie jazdy na miejscu.....koniecznie nie zapomnijcie o dowodzie.

 

szczerze mówiąc to mam taki właśnie problem - zapisałem się na 28.07 (na urodziny:-)) na nightroda i dzowniłem na nr z potwierdzenia, żeby ustalić godzinę, to gość stwierdził, że nie ma dostępu do bazy.. ale będzie wyjaśniał i jutro da znać.. teraz to już nie da się kliknąć rezerwuj nawet...może mają komplet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

już nie można się zapisać, data sie nie chce wyświetlić nawet :smile: , ale podjadę z rańca w sobotę (a może i w piątek też), mam rzut beretem ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to mam taki właśnie problem - zapisałem się na 28.07 (na urodziny:-)) na nightroda i dzowniłem na nr z potwierdzenia, żeby ustalić godzinę, to gość stwierdził, że nie ma dostępu do bazy.. ale będzie wyjaśniał i jutro da znać.. teraz to już nie da się kliknąć rezerwuj nawet...może mają komplet..

 

dobra oddzwonili - jutro o 10 mam nightroda:-)

boje sie jednego tylko...ze zejde chory z tego HD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Jadąc ok.13.30 do pracy, mijałem przy rondzie na Tomaszowskiej ekipę wracającą z Della, ok 10 maszyn :riding: , jechał ktoś od nas :smile: ?, ja zapisałem się na jutro na 10ą, wybrałem Switchbacka ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj na 11, oczywiście system elektroniczny padł, ale bez problemu się wszystko obyło, Iron883 zaliczony :smile: , dobrze się prowadzi, podnóżki ma kiepskie i układ dźwigni biegów i hamulca nożnego, kiepsko lusterka - ustawić ciężko żeby coś było widać, system migaczy do przyzwyczajenia, sylwetka jak dla mnie wygodna (170cm), w sumie ogólnie jestem zadowolony z jazdy mimo tych kilku zastrzeżeń :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc ok.13.30 do pracy, mijałem przy rondzie na Tomaszowskiej ekipę wracającą z Della, ok 10 maszyn :riding: , jechał ktoś od nas :smile: ?, ja zapisałem się na jutro na 10ą, wybrałem Switchbacka ;)

 

od nas z Della, czy od nas z forum? :-)

 

byłem dzisiaj na 11, oczywiście system elektroniczny padł, ale bez problemu się wszystko obyło, Iron883 zaliczony :smile: , dobrze się prowadzi, podnóżki ma kiepskie i układ dźwigni biegów i hamulca nożnego, kiepsko lusterka - ustawić ciężko żeby coś było widać, system migaczy do przyzwyczajenia, sylwetka jak dla mnie wygodna (170cm), w sumie ogólnie jestem zadowolony z jazdy mimo tych kilku zastrzeżeń :smile:

 

a jak trasa, czas przejazdu..jak to wygląda technicznie - dostaj motor i jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

z forum, oczywiście :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie wrocilem z jazd.Ogolnie super,nigdy nie jezdzilem tego typu moto.Kierunkowskazy byly denerwujace,pozycja dziwna,ale do przyzwyczajenia.Naprawde przyjemne sprzety.Jezdzilem Fat boyem , Fat bob i na koniec zostawilem sobie vroda muscle...O i to idzie :-) Tym moglbym smigac.Jedyny minus to silnik grzeje w uda przeokrutnie.Jak wsiadlem po wszystkim na swoje moto,to poczulem sie jakos dziwnie,wysoko wasko,cos te obroty za szybkie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dziś FatBoy Slima, Vroda Muscle i coś tam jeszcze. Ogólnie to jakoś dziwnie mi się jeździ z nogami do przodu, ale dużą frajdą było polatać legendarnymi Harleyami :smile:. Kto wie, może na 50 urodziny ... :smile: Wielkie dzięki dla H-D Crew i ekipy z Liberty!

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplanowaną miałem jedną jazdę na FLD Switchback a tak jakoś zeszło, ze objeździłem jeszcze XL 1200V Seventy Two i V-Rod`a. Pierwsze wrażenie: kierunki inaczej, pokrętło zapłonu i co zrobić z nogami. Nie spodziewałem się, że HD (przynajmniej te, którymi jeździłem) są tak zwrotne i nawet zrywne. Ciekawe doznanie biorąc pod uwagę, że gdyby nie Harley Demo Truck nie miałbym możliwości przejechania się nimi. Bardzo fajnie zorganizowana imprezka.

 

Jadąc ok.13.30 do pracy, mijałem przy rondzie na Tomaszowskiej ekipę wracającą z Della, ok 10 maszyn :riding: , jechał ktoś od nas :smile: ?, ja zapisałem się na jutro na 10ą, wybrałem Switchbacka ;)

 

To Strozz`a i mnie mijałeś bo jeszcze wtedy jeździliśmy

 

a jak trasa, czas przejazdu..jak to wygląda technicznie - dostaj motor i jedziesz?

Jedziesz za człowiekiem z HD i jeden od nich zamyka grupę. My mieliśmy traskę: https://maps.google....sp=6&sz=16&z=16 Czas przejazdu ok 30 min. Można koło Della sprawdzić możliwości :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...