Skocz do zawartości

Warsztat Samochodowy Klima I Inne Dla Fłm


Łukasz_Sob

Rekomendowane odpowiedzi

JAK W TEMACIE.

KTO JEZDZI AUTEM I MA DO NAPRAWY KLIMATYZACJĘ,WEBASTO,GAZ,POTRZEBA ZAPIĄĆ KOMPA I INNE RZECZY TO WALCIE JAK W DYM, DLA FŁM DUŻE RABATY PONIEWAŻ MOZE SAM BĘDĘ POTRZEBOWAŁ MECHANIKA OD MOTO ALBO PORAD JAK ZMIENIE MASZYNE PONIEWAŻ JAK NARAZIE SWOJEGO ZABYTKA OGARNIAM,ALE MAM ZAMIAR ZMIENIĆ NA COŚ NOWSZEGO,z uwagi żeby to nie było reklamą nie podaje danych firmy ,tylko na pw.-no chyba że admin się zgodzi?kilku motocyklistów już u mnie było,więc proszę Adminów o wypowiedzenie się-bądź temat do kosza jeśli naruszyłem regulamin(ale chcę pomóc-bo nikt nie wie kiedy sam jej będzie potrzebował)

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK W TEMACIE.

KTO JEZDZI AUTEM I MA DO NAPRAWY KLIMATYZACJĘ,WEBASTO,GAZ,POTRZEBA ZAPIĄĆ KOMPA I INNE RZECZY TO WALCIE JAK W DYM, DLA FŁM DUŻE RABATY PONIEWAŻ MOZE SAM BĘDĘ POTRZEBOWAŁ MECHANIKA OD MOTO ALBO PORAD JAK ZMIENIE MASZYNE PONIEWAŻ JAK NARAZIE SWOJEGO ZABYTKA OGARNIAM,ALE MAM ZAMIAR ZMIENIĆ NA COŚ NOWSZEGO,z uwagi żeby to nie było reklamą nie podaje danych firmy ,tylko na pw.-no chyba że admin się zgodzi?kilku motocyklistów już u mnie było,więc proszę Adminów o wypowiedzenie się-bądź temat do kosza jeśli naruszyłem regulamin(ale chcę pomóc-bo nikt nie wie kiedy sam jej będzie potrzebował)

 

no i po co krzyczysz na forumowiczów? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem,chodzi o duże litery? tak wiem panowie ale pisałem wcześniej w firmie na klawiszach na które kolega wywalił kawę(taka czarna do picia) a teraz w domu. więc nie krzyczę ale i pozdrawiam

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem,chodzi o duże litery? tak wiem panowie ale pisałem wcześniej w firmie na klawiszach na które kolega wywalił kawę(taka czarna do picia) a teraz w domu. więc nie krzyczę ale i pozdrawiam

 

skucha nr 2: na forum są tez panie ;)

 

ps jesteś moim mistrzem pokrętnego tłumaczenia się :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak,na piwo też możesz wpasć

 

Dopiero teraz zauważyłem że Kuba też się zajmuje autami i klimą,więc nie chcę robić halo na forum i wchodzić mu w paradę ponieważ jestem tu nowy.Sory nie zauważyłem ale podjadę na bajere(jutro?)

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena za nabicie od zera? I kolejne pytanie.Mialem stary uklad na czynnik R12 ale wymienilem kompresor od nowszego auta na R134.Bedzie mi to banglac na tym gazie,czy na odcinku pol metra gumowego weza wylezie mi to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skucha nr 2: na forum są tez panie ;)

 

ps jesteś moim mistrzem pokrętnego tłumaczenia się :cheers:

 

hehe emeryt jeszcze was nie skwitował - on to dopiero potrafi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...