Skocz do zawartości

Ja , Motocyklista


Dann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, motocyklista - Fakty

 

 

W Polskę rusza 168 portretów ludzi, którzy pozostają anonimowi, dopóki nie zdejmą z głowy motocyklowego kasku. "Ja motocyklista" - akcja, która ma pokazać, że za kierownicą jednośladu może zasiadać ktoś obcy, ale także ktoś, kogo dobrze znamy, lubimy i szanujemy, i że warto uważać na wszystkich tych, którzy w zderzeniu z prowadzonym przez nas autem są bez szans.

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, by w motocykliście dostrzec po prostu człowieka :smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko do kierowców trafiło http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Moze do dwóch lub trzech :sad2:

Oni mają to w d*pie. Większość nawet nie będzie wiedziała o tym że taka akcja była.

 

W sumie to ostatnio się zastanawiałem co jako dość duża grupa motocyklistów możemy zrobić by uświadomić puszkarzy w łodzi

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ostatnio się zastanawiałem co jako dość duża grupa motocyklistów możemy zrobić by uświadomić puszkarzy w łodzi

 

opcje są dwie - blokada (tylko niby co blokować) bądź a'la strajk włoski i jazda 50 po mieście (ale jednak wątpliwa sprawa).

TVN powęszy i dowie się o co chodzi i poda to dalej - może wtedy dotrze do ludności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie powodowało wk.... u kierowców i ciężko liczyć na aprobatę tego co robimy.

Nie wspominając już o uznanie nas za rozsądnych i równoprawnych użytkowników dróg.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

bądź a'la strajk włoski i jazda 50 po mieście (ale jednak wątpliwa sprawa).

 

było... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif jazda spod selgrosa w 30-40 moto, grzeczniutko 50km/h - wszystkimi pasami ruchu do kaliskiego i nazad... dało coś? ...prócz prób wjechania autem między PRZEPISOWO jadące motocykle absolutnie nic... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę pesymistą trochę... za mało taka akcja żeby do kierowców coś dotarło... ten problem nie leży w tym że puszkarze "Nas" nie lubię, tylko że nie myślą na drogach. Poziom szkolenia kierowcy samochodu opiera się tylko i wyłącznie na tym żeby zdać egzamin, który jest kompletnie bez sensu...Fakt jest taki, większość puszkarzy, nie ma bladego pojęcia o jeździe i nie myślą na drogach, bo ich tego nikt nie uczył. Mało tego, nie znając przepisów jeżdżą w błogim przeświadczeniu że to "Oni" mają rację i pierwszeństwo... Szczerze powiem że chyba wolał bym żeby przeciętny puszkarz obawiał się tego co jest za szybą kasku, niż widział we mnie zwykłego człowieka, może wtedy bałby się ze dostanie w papę za jakiś numer na drodze i zaczął by myśleć w obawie o własne zdrowie...Ale nie tylko "Oni" przeginają na drogach, my motocykliści też i jeżeli już w ogóle mamy się zastanawiać nad zmianami, to całości a nie tylko jednej strony...

P.S. Ja tam się ratuję na drodze według ludowego przysłowia: Loud pipes, save lives !!! Na klakson, nikt nie reaguje, ale nagły łomot z czterech rurek tuż przy głowie, skłania puszkarza do przemyślenia manewru zmiany pasa, bo chyba jednak ktoś jeszcze jest na drodze... poz tym to świetny budzik na zaspanych kierowców...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze w polsce jest oprócz problemu zawistnego polaka problem przyzwyczajenia sie ze jestesmy na drodze. po zimie zanim kierowcy sie przyzwyczaja do motocyklistow to sezon sie konczy i tak w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia że dopiero gdy zacząłem motongiem jeździć to maxyma PATRZ W LUSTERKA nabrała nowego znaczenia , wcześniej to pusty frazes. Niby patrzyłem w lusterka ale nie spodziewałem się że może tam być motocyklista, teraz sprawdzam 3 razy zanim zrobię coś na drodze

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia że dopiero gdy zacząłem motongiem jeździć to maxyma PATRZ W LUSTERKA nabrała nowego znaczenia , wcześniej to pusty frazes. Niby patrzyłem w lusterka ale nie spodziewałem się że może tam być motocyklista, teraz sprawdzam 3 razy zanim zrobię coś na drodze

 

Mam dokładnie to samo. Dopiero w tym roku zaczęłam uważać na motocyklistów. I rzeczywiście dzięki temu jakieś dwa tygodnie temu nie stuknęłam koleżanki z naszego forum. Kiedyś bym się nawet nie zastanowiła nad zmianą pasa. A tak kolorowa Repsolka dalej śmiga

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom szkolenia kierowcy samochodu opiera się tylko i wyłącznie na tym żeby zdać egzamin, który jest kompletnie bez sensu

Tak samo jak szkolenie motocyklistów, nie ma różnicy

Szczerze powiem że chyba wolał bym żeby przeciętny puszkarz obawiał się tego co jest za szybą kasku, niż widział we mnie zwykłego człowieka, może wtedy bałby się ze dostanie w papę za jakiś numer na drodze

Też tak myślę, normalny człowiek bez zawiści będzie się mógł sam przekonać czy jesteśmy fajni, czy nie, a nerwowy czop może się dwa razy zastanowi zanim zacznie fikać, bo za szybką na pewno jakiś wariat. :decayed:

 

Prawda jest też taka, że gdy motocyklista szaleje i wyje tymi swoimi pustymi rurkami, to nagle jest widoczny, bo to wariat i lepiej go omijać, a jak zaczyna jechać przepisowo i jechać spokojnie swoim pasem, to nagle zaczynają się czary i motocyklista znika. Taka sztuczka motocyklisty pojawiam się i znikam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...