Skocz do zawartości

Niska Uprzejmość Kierowców


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyć się zawsze można miło...jednak zakładając że puszkarz wytnie jakiś totalnie idiotyczny numer i to w najgłupszym momencie, jakoś chyba jestem na to przygotowany i pozwala mi to dość skutecznie unikać wszelkich kontaktowych zdarzeń drogowych... a jak już coś się puszkarzowi na łeb rzuci i jakiś numer wytnie, to zwykle się go dogania i wyjaśnia błąd... mój rekord gonienia za puchą, która mi się na międzynarodówce wje*ała na chama między mnie a wysepkę na zwężce drogi, to 15 km, bo się nie chciał zatrzymać gówniarz jeden, ale minę miał jak się okazało że jednak dwa stare sterane japońce są szybsze niż jego wyglancowany tuningowany Civic ... Tak więc jak kto woli, tak niech sobie jeździ i z problemem radzi...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miłe zaskoczenie, Poddębice, patrol policji i kierowcy puszek przedtem mnie ostrzegali światłami :smile: Z 3/5 mrugnęło, także nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja dziś totalnie wbrew swej naturze ale zgodnie z faktami napiszę tak : chcę pochwalić kierowców aut bo na całej trasie Łódź-Kraków-Łódź (jechaliśmy w 4 motongi) trafił się słownie JEDEN idiota puszkarz . Reszta kierowców rewelacyjnie umożliwiała Nam jazdę , nie zawsze przecież przepisową .Jestem pod mega wrażeniem i oby tak częściej . :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa ja to zauważam jadąc nawet do Zgierza. Kiedyś to było wyprzedzenie dwóch aut i chowanie się na prawy pas, a teraz spokojnie można jechać środkiem ( nawet ciężarówkami zjeżdżają ) oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku sezonu mam juz 2 lusterka na swoim koncie w tamtym sezonie uzbieralo sie ich 4 ale co najlepsze jeden z debili mial pecha bo mialem jakis taki lepszy humor a sytuacja wygladala tak ze przeciskalem sie w korku srodkiem na zachodniej i jak jeden debil mnie zobaczyl w luasterku ze jade to specjalnie mi zablokowal droge a ze lusterko bylo dosyc male to postanowilem je mocniej zlozyc i tak jakos wyszlo ze lusterko nie mialo ogranicznikow i wybilem mu nim szybe od kierowcy ;) Pewnie zalowal swojej decyzji bo niedosc ze lusterkoto jeszcze szyba.

 

Jak jechalem z Dżejdzejem zachodnia to na swiatlach jakis gosciu podjechal nam takim vanem pod same d*py doslownie 3cm nas dzielily i zaczal palic gume i czy to jest madre? wystarszy cze by hamulce mu puscily i by wjechal w as z duza sila a my jeszcze z plecaczkami.... debili nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to było wyprzedzenie dwóch aut i chowanie się na prawy pas, a teraz spokojnie można jechać środkiem

nie ma co chwalic dnia przed zachodem słoca ;) ja i tak im nie ufam i ufać nie będę. Sam wiem jak jadę autem, że świat wygląda inaczej z jednej i drugiej strony szyby... Poza tym cały czas mi jakiś debil przypomina by zachować szczególną ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania :sad2:
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś latałem mniejszą pojemnością, to mnie tir wyprzedzał nie patrzył czy już może zjechać, tylko od razu zjechał i gdybym nie dał po hamulcach to bym się w rowie znalazł. Wyprzedziłem go, jak jechały auta z nad przeciwka, to jechałem 30km/h, a jak pusto 80km/h i tak może przez 6km przed nim jechałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tamtym roku gość przywalił puszką w tył moto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif Błotnik się oberwał, więc zgasiłem moto, podeszłem do samochodu i pierdutłem mu z piąstki w machę :biggrin: gość zrobił zdziwioną minę, ja wsiadłem na moto i odjechałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Mi w tamtym roku gość przywalił puszką w tył moto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif Błotnik się oberwał, więc zgasiłem moto, podeszłem do samochodu i pierdutłem mu z piąstki w machę :biggrin: gość zrobił zdziwioną minę, ja wsiadłem na moto i odjechałem :biggrin:

 

No to widzę gość jesteś, jeśli kiedyś będę jechał autem i się zagapię, wjadę Ci w tył moto albo w tył auta (a zdarza się najlepszym) to staraj się nie robić tej swojej sztuczki ;) Bo dogonię i też maskę oklepie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pissesman - pisząc takie głupoty że jeździsz do Łodzi autem z tatusiem nie jesteś anonimowy :P

I trochę głupie podejście walić gościowi markera, więcej korzyści jest z ubezpieczenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Hej

 

 

 

No to widzę gość jesteś, jeśli kiedyś będę jechał autem i się zagapię, wjadę Ci w tył moto albo w tył auta (a zdarza się najlepszym) to staraj się nie robić tej swojej sztuczki ;) Bo dogonię i też maskę oklepie ;)

 

Pozdrawiam

 

popieram :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw waszej reakcji, nowe moto, jedziecie sobie i stajecie, widac w lusterku że gość zwalnia ale i tak wali w waszą du** od moto. Patrzycie że błotnik oberwany z mocować no i jak się nie wkurzyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif może i w mache dostał ale nic się nie wgięła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku sezonu mam juz 2 lusterka na swoim koncie w tamtym sezonie uzbieralo sie ich 4 ale co najlepsze jeden z debili mial pecha bo mialem jakis taki lepszy humor a sytuacja wygladala tak ze przeciskalem sie w korku srodkiem na zachodniej i jak jeden debil mnie zobaczyl w luasterku ze jade to specjalnie mi zablokowal droge a ze lusterko bylo dosyc male to postanowilem je mocniej zlozyc i tak jakos wyszlo ze lusterko nie mialo ogranicznikow i wybilem mu nim szybe od kierowcy ;) Pewnie zalowal swojej decyzji bo niedosc ze lusterkoto jeszcze szyba.

ja tez 2 lusterka w tym sezonie, zbieramy trofea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... wy macie jakieś dramatyczne przeżycia na tych naszych drogach. Nie wydaję się wam, że może sami prowokujecie takie akcje ???

Jeżdzę w korkach między samochodoami i jakiś nikt mi chamsko pasa nie zastawił. Czasem stoją jak te piz.... ale co poradzić.

Ostatnio to mnie nawet autobusy i dostawczaki na skrzyżowaniu puszczały pomimo, że zgodnie z prawem oni mieli pierwszeństwo ale mieli świadomość tego że ja potrzebuje pare cm

wiec mi je zapewnili

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridi bo ty na tej cebuli to sprawiasz wrażenie ogromnego ogromniastego olbrzyma :smile: i wcale się nie dziwię że ci ustępują

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridi bo ty na tej cebuli to sprawiasz wrażenie ogromnego ogromniastego olbrzyma :smile: i wcale się nie dziwię że ci ustępują

Szczególnie przy dostawczakach i autobusach jestem ogromniasty ;)

 

Dziś miałem mało uprzejmego taksiarza ale w zasadzie to tak trochę bezczelnie ja mu się wje.... ;) ach ci nieuprzejmi motocykliści ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Wam opowiem sytuację, w której raczej nikogo nie sprowokowałem. To było ok. 3 lata temu, dopiero co wsiadłem na moto, byłem świeżym motocyklistą i za bardzo nie wiedziałem, że jak mamy drogę z pierwszeństwem to nikt nie wyjedzie. Jechałem ul. Popiełuszki i skręcałem w prawo z pierwszeństwem w ul. Maratońską, jednak kierowca jadący z lewej uważał, że się zmieści, albo mnie nie widział, podczas gdy skręcałem i byłem przechylony wjechał wprost przed moje przednie koło. Miałem mały doświadczenie i zahamowałem, żeby w niego nie wjechać i się wywaliłem. Oczywiście na drodze pełen luzik. Ja leże na jezdni obok mnie moto też. Koleś sobie pojechał, żadne auto się nie zatrzymało wszyscy mnie wymijali http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif Po kilku sek dopiero wstałem, moto podniosłem, nie chciało za bardzo odpalić, ale dało radę. Ruszyłem za kolesiem, miał takiego farta, że na światłach przy wyjeździe z Gillette był korek, to podjechałem zapukałem w szybkę i ściągnąłem go do wyjaśnienia na bocznej drodze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Olo nie obraź się ale czy chcesz nam powiedzieć że Pan w samochodzie dał się ściągnąć 13-latkowi by mu coś wyjaśniać ?

 

Czytając ten wątek czasami mam wrażenie, że szanowni koledzy puszczają wodze fantazji i nam zdrowo koloryzują ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Olo nie obraź się ale czy chcesz nam powiedzieć że Pan w samochodzie dał się ściągnąć 13-latkowi by mu coś wyjaśniać ?

 

Czytając ten wątek czasami mam wrażenie, że szanowni koledzy puszczają wodze fantazji i nam zdrowo koloryzują ;P

 

Nom na pewno w kasku i ubraniu motocyklisty poznał, że mam 13 lat. Koleś też był młody i wypłoszony. Niedowiarku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja rozumiem, że czasem są jakieś przypały na drodze. Ale jak jeżdżę po mieście to nie zauważyłem, by kierowcy specjalnie zastawiali przejazd. Wielokrotnie mi ustępowali, zjeżdżali tyle ile mogli. Zawsze im kiwnąłem głową w geście podziękowania. Od razu pojawiał się uśmiech.

Myślę, że kierowcy się przyzwyczaili już do motocykli na drodze. W końcu jest sezon w pełni. Może kwiecień - maj był gorszy, ale teraz jest ok.

 

Z resztą - miejsca jest dużo, wszyscy się zmieścimy :smile:

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobowki to jeszcze maja dobre pole widzenia. Gorzej z tirami, wczoraj jeden slepy ku.as zepchnal mnie na wysepke, na srodku jezdni, obtarlem sie o naczepe, zlozyl mi lusterko a na rekawie mam jego czerwony lakier. Postawilo mnie bokem, zeby utrzymac rownowage i nie zaliczyc szlifa musialem mocno przyspieszyc, w efekcie czego wyprzedzilem kilka tirow, jak zwolnilem nie wiedzialem juz ktory to byl :/

Ch mu w D!

Na szczescie moto i lusterko cale :smile:

Wolno nie jechalem, ale lusterka sa od tego zeby sie w nie gapic przy wykonywaniu manewrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dużo szczęścia Wojtek. Z tirem szanse marne .

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...