Jump to content

Zaginął Mój Pies - Potrzebna Pomoc!


Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Witam. Myślałem, że do tego czasu pies się odnajdzie, ale niestety.. przepadł jak kamień w wodę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 

Otóż późnym wieczorem w niedzielę 8 lipca, po godzinie 22 lub w nocy z niedzieli na poniedziałek uciekł rodzinny piesek - Owczarek niemiecki, lat 8-9. Nie był przez rodzinę pilnowany 24/7, ponieważ ma on za zadanie pilnować firmy nocą i weekendami, natomiast wygląda na to, że wystraszył się burzy, która krążyła nad Łodzią tej nocy. Nigdy do podobnych zachowań i sytuacji nie doszło, więc jest to bardzo dziwna sytuacja. W dodatku teren jest ogrodzony i zabezpieczony przed ucieknięciem psów (bo były dwa, a teraz został jeden).

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Okolica została przeszperana, ale niestety o nawianiu psa, dowiedzieliśmy się dopiero w poniedziałek rano, a gdyby mało tego było, to w poniedziałek był upał więc pies na pewno gdzieś się ukrył w cieniu, a więc szukanie go przy drodze tudzież chodnikach był stratą czasu niestety, ale na dobrą sprawę nie wiadomo, w którą stronę uciekł i jak w ogóle wydostał się z terenu, bo nawet gdyby wskoczył na coś i przeskoczył ogrodzenie, to jest tam na tyle wysoko, że prawdopodobnie by kulał i daleko nie zaszedł. Zaginął na osiedlu STOKI.

 

Oczywiście piesek został zgłoszony do schroniska jako "poszukiwany", ale póki co nie mieli sygnałów o jakieś przybłędzie. Niestety obroży pies na sobie nie miał, a wabi się ATOS.

 

Jeżeli ktokolwiek coś słyszał, widział lub ma doświadczenie w poszukiwaniu zaginionych psów - niech się koniecznie do mnie odezwie, dowolną metodą kontaktu. Znalazcy psa oczywiście należeć będzie się nagroda, ale to już kwestia dogadania się myślę.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Link to comment
Share on other sites

Kolego mam sklep zoologiczny przy ulicy kilinskiego wydrukuj ogłoszenie jak chcesz i wywiesze na tablicy. Wiem że nie stoki ale klientów mam z różnych zakątków łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na Widzewie policja ruch zatrzymała Rokicińska między Augustów a Puszkina. Próbowali złapać psa trochę podobny Ale nie zwracałem uwagi. Patrzyłem jak ominąć MO. ok.godż 13/00 Na pewno zgłoszenie maja na komendzie.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Link to comment
Share on other sites

spróbuj zadzwonić do hotelu dla zwierząt w łodzi kosodrzewiny 56. 501 066 519 to jest chyba ich aktualny numer. ale sprawdź jeszcze w necie. bo ja swojego czasu jak pies mi uciekł to az tam go wywieźli

Link to comment
Share on other sites

Schroniska mają rejonizacje. Obszar Łodzi to głównie Marmurowa. Gminy mają umowy ze schroniskami. Pies w panice potrafi przebiec wiele kilometrów, nawet jeżeli by kulał, stres i strach zrobi swoje. Psy np. po lekkich kolizjach z samochodem potrafią biec na oślep i daleko. Nie znam za bardzo topografii Łodzi, Stoki to okolice Pomorskiej? Jeśli tak, to możesz zorientować się w Urzędzie w Nowosolnej czy nie zlecali łapania jakiegoś psa czy w okolicznych innych gminach. Jakiś wydział ochrony środowiska czy gospodarki komunalnej, tam musi być ktoś odpowiedzialny za bezpańskie pieski. Bo to wcale nie jest pewne czy on gdzieś nie pobiegł dalej w strachu przed burzą.

No i ogłoszenia w lecznicach, przynajmniej w okolicy.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pies się nie znalazł proponuję odwiedzić schronisko, zapytać i może pozwolą Ci obejrzeć pieski na kwarantannie. Jeżeli pies był zaczipowany to powinno ułatwić poszukiwania. :smile: Trzymam kciuki żeby się znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej daj ogłoszenia do okolicznych lecznic weterynarii, często jak ktoś znajdzie przybłędę to pierwsze kroki z nim robi właśnie tam.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...