Skocz do zawartości

Zaginął Mój Pies - Potrzebna Pomoc!


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślałem, że do tego czasu pies się odnajdzie, ale niestety.. przepadł jak kamień w wodę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 

Otóż późnym wieczorem w niedzielę 8 lipca, po godzinie 22 lub w nocy z niedzieli na poniedziałek uciekł rodzinny piesek - Owczarek niemiecki, lat 8-9. Nie był przez rodzinę pilnowany 24/7, ponieważ ma on za zadanie pilnować firmy nocą i weekendami, natomiast wygląda na to, że wystraszył się burzy, która krążyła nad Łodzią tej nocy. Nigdy do podobnych zachowań i sytuacji nie doszło, więc jest to bardzo dziwna sytuacja. W dodatku teren jest ogrodzony i zabezpieczony przed ucieknięciem psów (bo były dwa, a teraz został jeden).

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Okolica została przeszperana, ale niestety o nawianiu psa, dowiedzieliśmy się dopiero w poniedziałek rano, a gdyby mało tego było, to w poniedziałek był upał więc pies na pewno gdzieś się ukrył w cieniu, a więc szukanie go przy drodze tudzież chodnikach był stratą czasu niestety, ale na dobrą sprawę nie wiadomo, w którą stronę uciekł i jak w ogóle wydostał się z terenu, bo nawet gdyby wskoczył na coś i przeskoczył ogrodzenie, to jest tam na tyle wysoko, że prawdopodobnie by kulał i daleko nie zaszedł. Zaginął na osiedlu STOKI.

 

Oczywiście piesek został zgłoszony do schroniska jako "poszukiwany", ale póki co nie mieli sygnałów o jakieś przybłędzie. Niestety obroży pies na sobie nie miał, a wabi się ATOS.

 

Jeżeli ktokolwiek coś słyszał, widział lub ma doświadczenie w poszukiwaniu zaginionych psów - niech się koniecznie do mnie odezwie, dowolną metodą kontaktu. Znalazcy psa oczywiście należeć będzie się nagroda, ale to już kwestia dogadania się myślę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam sklep zoologiczny przy ulicy kilinskiego wydrukuj ogłoszenie jak chcesz i wywiesze na tablicy. Wiem że nie stoki ale klientów mam z różnych zakątków łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Widzewie policja ruch zatrzymała Rokicińska między Augustów a Puszkina. Próbowali złapać psa trochę podobny Ale nie zwracałem uwagi. Patrzyłem jak ominąć MO. ok.godż 13/00 Na pewno zgłoszenie maja na komendzie.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zadzwonić do hotelu dla zwierząt w łodzi kosodrzewiny 56. 501 066 519 to jest chyba ich aktualny numer. ale sprawdź jeszcze w necie. bo ja swojego czasu jak pies mi uciekł to az tam go wywieźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. druknę ogłoszenie i podzwonię po tych miejscówkach.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schroniska mają rejonizacje. Obszar Łodzi to głównie Marmurowa. Gminy mają umowy ze schroniskami. Pies w panice potrafi przebiec wiele kilometrów, nawet jeżeli by kulał, stres i strach zrobi swoje. Psy np. po lekkich kolizjach z samochodem potrafią biec na oślep i daleko. Nie znam za bardzo topografii Łodzi, Stoki to okolice Pomorskiej? Jeśli tak, to możesz zorientować się w Urzędzie w Nowosolnej czy nie zlecali łapania jakiegoś psa czy w okolicznych innych gminach. Jakiś wydział ochrony środowiska czy gospodarki komunalnej, tam musi być ktoś odpowiedzialny za bezpańskie pieski. Bo to wcale nie jest pewne czy on gdzieś nie pobiegł dalej w strachu przed burzą.

No i ogłoszenia w lecznicach, przynajmniej w okolicy.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pies się nie znalazł proponuję odwiedzić schronisko, zapytać i może pozwolą Ci obejrzeć pieski na kwarantannie. Jeżeli pies był zaczipowany to powinno ułatwić poszukiwania. :smile: Trzymam kciuki żeby się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej daj ogłoszenia do okolicznych lecznic weterynarii, często jak ktoś znajdzie przybłędę to pierwsze kroki z nim robi właśnie tam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...