Jump to content

Gdzie Na Urlop

preker84
 Share

Recommended Posts

A wpadl mi taki pomysł na topic, coby każdy pisał gdzie się wybiera na urlop i w jakim terminie. Nóż, widelec komuś sie terminy i miejsce pokryją to będzie można sie umówić i strzelić bronka np. na plaży:)

Ja od ok 23.07 planuje wypad nad morze na jakis tydzień do miejscowości Rowy

Roganty koło Giżycka 14-23.07. Ponoć fajna trasa na moto szczególnie w drugiej części ;)

Szkoda tylko że jadę puszką.

Jakby co dzwonić i przyjeżdżać na grilla i browar.

Aidekk pewnie ze autem bo gdzie na ponad tydzien bys sie spakowal.? Plecaki ze stelazem chyba nie wchodza w gre i udzwig motorka tez pewnie nie za duzy.???

Aidekk pewnie ze autem bo gdzie na ponad tydzien bys sie spakowal.? Plecaki ze stelazem chyba nie wchodza w gre i udzwig motorka tez pewnie nie za duzy.???

Dwie sakwy 49l i na bagażnik torba louisa 60l zapakuję wszystko łącznie z namiotem i resztą betów i dwie osoby, tylko faktycznie nie wiem czy 250 cały ten majdan uciągnie :riding: ale nie takie imprezy się kładło :riding:

28.07-04.08 Wilkasy k. Giżycka: w programie wycieczki odwiedziny Picnicu Country w Mrągowie i Zlotu w Twierdzy Boyen, a także inne atrakcje i szeroko pojęte dokazywanie :biggrin:

Zgadzam sie Pawel z Toba!!! Twoj motocykl uciagnie z pewnoscia ten caly majdan. Dalszy ciag mojej wypowiedzi pozostawiam do myslenia ( 250 ccm).....

1.08-5.08 Skorzęcin

10.08-19.08 Mielno

niestety w obu przypadkach samochód lub pociąg - jeszcze nie ustalone ze znajomymi.

06.08 - 19.08 jeziorko białe k.Gostynina jak coś to wpadać na ognicho , grilla , kielona