Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Łodzi - 14 kwietnia 2024


karwoj25

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jest przewidywane lokowanie produktu w postaci Hanna Zdanowska albo Adam Pustelnik?

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas trzeba pytać organizatorów, bo sprawa jest politycznie skomplikowana :D ale liczę, że Mokasyn się pojawi chociaz do zdjęcia ;)

mnie bardziej ciekawi czy jest gdzieś Regulamin imprezy (na facebooku go nie ma), żeby było wiadomo, czy będę mógł wyjechać przed formalnym zakończeniem - @Spons78 jak te kwestie będą rozwiązane?

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2024-02-22-12-49-26-31_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk zmienił(a) tytuł na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Łodzi - 14 kwietnia 2024
  • karwoj25 zmienił(a) tytuł na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Łodzi - 21 kwietnia 2024

Nastąpiła kolejna zmiana terminu i lokalizacji. 

Ponownie ustalono termin na 14 kwietnia, a lokalizacja spotkania to teraz Stadion Widzewa.

Więcej informacji w linku z pierwszego postu. 

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ale połowa Łodzi nie pojedzie na Widzew z powodów religijnych. 

 

Lipton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę ;) Mi to nie robi różnicy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 16:35, karwoj25 napisał(a):

Ponownie ustalono termin na 14 kwietnia, a lokalizacja spotkania to teraz Stadion Widzewa.

No to spokojnie czekamy na kolejną zmianę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • karwoj25 zmienił(a) tytuł na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Łodzi - 14 kwietnia 2024

Kilka kadrów od Krzycha @salat ! Udział FŁM skupiał się głównie na zbiórce pieniędzy na rehabilitację Grześka, ale sama impreza przyciągnęła tysiące motocyklistów, dziękujemy za spotkania na żywo 👊

rolrk-09.jpg

rolrk-10.jpg

rolrk-11.jpg

rolrk-12.jpg

rolrk-13.jpg

rolrk-18.jpg

rolrk-19.jpg

rolrk-20.jpg

rolrk-21.jpg

rolrk-22.jpg

rolrk-23.jpg

rolrk-24.jpg

rolrk-25.jpg

rolrk-26.jpg

rolrk-28.jpg

rolrk-29.jpg

rolrk-34.jpg

rolrk-35.jpg

rolrk-36.jpg

rolrk-37.jpg

rolrk-38.jpg

rolrk-39.jpg

rolrk-40.jpg

rolrk-41.jpg

rolrk-42.jpg

rolrk-43.jpg

rolrk-45.jpg

rolrk-46.jpg

rolrk-47.jpg

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie uwagi na chłodno po rozpoczęciu sezonu:

1. miejscówka jest dobra, nie licząc organizacji wjazdu: może w przyszłości trzeba na początku imprezy umożliwić wjazd też od północy, ulicą Smolarka? Ja czekałem na wjazd poniżej 20 minut, ale słyszałem o osobach, które czekały ponad 40 minut.

2. czy naprawdę przy każdej imprezie tego typu musimy mieć polityka na scenie? Zdecydowanie bardziej sensowne byłoby przekazanie ze sceny informacji od Klubów i Stowarzyszeń organizujących imprezę: co było planowane, co osiągnięto, co chcemy zrobić w nadchodzącycm roku. Tymczasem na scenie koniecznie musimy mieć gościa, którego jedyną umiejętnością jest zasiadanie. Komentarze słyszalne wśród publiczności potwierdzają moje wątpliwości.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że byliśmy jako Forum, nie tylko w osobach, ale także w grupie organizatorów - duży szacun!

Trudno się nie zgodzić z opinią @karwoj25- miejscówka rzeczywiście fajna, choć dalej ode mnie (do Atlas Areny miałem ze 3 km), ale wjazd na parking niekoniecznie.

Nowa trasa parady zdecydowanie lepsza - dłuższa, ciekawsza i wygodniejsza, ale przejazd Al. Piłsudskiego trochę się rozciągnął - mam wrażenie, że zakitowaliśmy miasto bardziej niż zwykle 😀. Za to przejazd Piotrkowską bez zwykłych emocji - dystans między motocyklistami bywał zbyt rozległy, więc chyba nie zrobiliśmy dużego wrażenia w tym roku, mimo że było nas wielu. Nawet sporadyczne "łutu-tutu" nie poprawiało atmosfery. Szkoda też, że wiele osób opuściło imprezę wcześniej (wiem - były jeszcze inne otwarcia sezonu), ale - w sumie -frekwencja nie była zła.

Co do polityków na scenie - chyba się tego nie uniknie, dopóki w grę wchodzą jakieś mniej lub bardziej widoczne korzyści, aczkolwiek lepiej by było, gdyby było dyskretniej.

I na koniec kamyczek w moje zawodowe środowisko - po raz kolejny zadziwia mnie na takich imprezach brak motocyklistów z Doctor Riders, że o organizacji nie wspomnę. Nie bawią się z nami?

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...