Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że o 14 na końcu głównej alei, przy jedzeniu. O 14, bo Ci co przyjdą z rana powinni jeszcze być, a ci co wybierają się po południu powinni już być. (A bardzo wcześnie rano to odradzam, bo wtedy się dopiero rozładowują, jeszcze nie wszyscy handlarze przyjeżdżają i trochę lipa chodzić po pustym bajzlu, choć ten letni nigdy nie należał do zbyt okazałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie ale o 16:30 przynajmniej część z kolegą JAKUBKO ma obstawę ślubną wiec nie wiem czy ta godzina 14 nie jest trochę za późno. NO chyba że chcecie sie spotkać chwilę pogadać i każdy leci swoją stronę.

Z drugiej strony chodzenie z 20 osób będzie ciężkie do zrealizowania :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie ale o 16:30 przynajmniej część z kolegą JAKUBKO ma obstawę ślubną wiec nie wiem czy ta godzina 14 nie jest trochę za późno. NO chyba że chcecie sie spotkać chwilę pogadać i każdy leci swoją stronę.

Z drugiej strony chodzenie z 20 osób będzie ciężkie do zrealizowania :smile:

 

hmmm a to nie była mowa o 14.00 w niedzielę? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend motobajzel?? qurnia -czemu przegapiłem?? hmnm --> też szukam butków, noga Aidasa dała mi do myślenia po ślizgu

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend motobajzel?? qurnia -czemu przegapiłem?? hmnm --> też szukam butków, noga Aidasa dała mi do myślenia po ślizgu

 

Twoim wchodzeniem w zakręty dobre slidery już są potrzebne

będą iskry next time :P :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za ekipą - w kupie raźniej hehe a pogoda sprzyja, wpadłbym na moto ale gdybym miał gdzie je zostawić - a z miejscem tam lichutko

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłbym na moto ale gdybym miał gdzie je zostawić - a z miejscem tam lichutko

Ja pracuję kilkaset metrów od stadionu, w sobotę od 9:00 do 13:00 więc jakby ktoś był w tych godzinach i chciał zostawić motonga to nie ma problemu, użyczymy trochę placu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o tej 14 to myślałem bardziej, żeby się spotkać, pochwalić zakupami, wymienić spostrzeżeniami i ewentualnie wrzucić coś na ruszt (chociaż tym jedzeniem z bajzlu ja już gardzę) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie zauwazylem problemow z parkowaniem bike pod bajzlem.Przed wejsciem,nie pamietam ktorym jest wydzielone miejsce tylko dla motocykli ,wjezdzasz pod sama brame.W ostatnich latach nie mialem problemu z parkowaniem tam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie - golonka i piwko, zapewne w sobotę (sam) i niedzielę (z plecakiem) na spacer. Może zakupić jakąś pierdółę.

Godziny: po przebudzeniu, czyli pewnie około 11-12 ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie zauwazylem problemow z parkowaniem bike pod bajzlem.Przed wejsciem,nie pamietam ktorym jest wydzielone miejsce tylko dla motocykli ,wjezdzasz pod sama brame.W ostatnich latach nie mialem problemu z parkowaniem tam :-)

 

Ja bardziej się obawiam, że gdy wyjdę to albo nie będe miał czym wracać do domu albo coś mi tam zginie, kierunki lub kufer hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co, wspólny wypad w sobotę ok 10-11? kto chętny?

Na 12;00 ustawiłem się z Jarkiem Wadowcem i Pauliną oraz z Bleftem i jego Justyną, ale w sumie można wpaść wcześniej co by więcej zobaczyć a oni do nas dołączą.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za ekipą - w kupie raźniej hehe a pogoda sprzyja, wpadłbym na moto ale gdybym miał gdzie je zostawić - a z miejscem tam lichutko

 

naprzeciw wjazdu na stadion są domki jednorodzinne gdzie goście w trakcie trwania MWB wynajmują za 5zł miejsca parkingowe i coś tam nawet pilnują tego co im na ogrodzie stoi...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strozz - ja już z chłopakami się zgadałem przez telefon na 10 - dawaj z nami

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOti, dojeżdżacie grupą, czy dopiero na Weteranie się spotykacie? Jak będziecie jechali to napisz skąd dokładnie i o której to się do Was dołączę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...