Jump to content

Moto Weteran Bazar

Suchy-wolk

Recommended Posts

Dołączona grafika

Kto we wrześniu wybiera się na "Moto Weteran Bazar"? Staram się odwiedzać ten bazar raz w roku, ale zazwyczaj samemu nudno jeździć na takie imprezy. Cena dla odwiedzających zazwyczaj jest jednakowa i wynosi :

Bilet jednodniowy - 10,00 zł
Bilet dwudniowy - 15,00 zł

Może zbierzemy kilku chętnych na małą wyprawę, bo jak mówi przysłowie "Co dwie głowy, to nie jedna.."

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

tez byłem w czerwcu i teraz jak pojade to moze jakos inaczej niz moto bo:-fajnie piffko by wypic-masakrycznie goraco ostatnio bylo i gotowalem sie w kombinezonie a impreza z roku na rok wieksza i jest gdzie pochodzic!

Przecież w czerwcu tego roku to była bida z nędzą...2 lata temu jak byłem (też w wakacje) to było znacznie więcej stoisk.

ja się wybieram. mieszkam 5 minut pieszo od startu więc i piwko mi nie straszne :cheers:

Group of Franc

@Kuba - to fakt, że lepiej bez moto - ani zakupów dużych nie można zrobić, bo nie ma gdzie zabrać, ani gdzie ciuchów zostawić. My z Emilem trafiliśmy ostatnio na parking, gdzie gość wziął nasze toboły do budki i mieliśmy tzw."luźne gacie" podczas zwiedzania MWB.

Przecież w czerwcu tego roku to była bida z nędzą...2 lata temu jak byłem (też w wakacje) to było znacznie więcej stoisk.

Coraz mniejsze zainteresowanie, a bilety wcale nie należą do najtańszych. Ceny na stoiskach pozostawiają wiele do życzenia Dołączona grafika także ogólnie odwiedzam MWB, w celu oględzin, a zakupy robię przez internet.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

No niestety (na szczęście?), ale odkąd jest internet, to na takim bazarze nie znajdzie się wiele rzeczy taniej. Ale zawsze można przymierzyć jakiś model ubioru. A i motocykli tam za wiele nie ma do kupienia. Ogólnie najwięcej tam zardzewiałych rupieci. :smile:

Też się wybieram. Liczę na to, że coś fajnego się znajdzie. :smile: Daleko nie mam to podskoczę raz dwa. Oczywiście bez moto, co by można było zaznać chmielu.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Na bajzlu jest coraz gorzej, w lipcu była chyba 1/3 wystawiających... Jednak kupiłem to co chciałem w bardzo atrakcyjnej cenie :P We wrześniu też będę, ale motocyklem :smile:

Na poprzednim nie byłem bo czasu brakło,ale teraz obowiązkowo.Może coś do imbryka dokupię. :rolleyes:

Hm...może wpadnę, ale teraz jeszcze za wcześnie by to potwierdzić. U mnie najczęściej występuje spontaniczne postanowienie więc teraz nie obiecuje niczego :rolleyes:

Ja też się napewno zjawię. Mieszkam 5 minut spacerkiem :)Z trego co kojarzę to na ostatnim słaba frekwencja była z powodu deszczu i kiepskiej pogody. Oby tym razem było lepiej bo impreza fajna :)Pzdr.A.

MWB od dobrych dwóch lat odwiedzamy systematycznie więc i we wrześniu będziemy ale raczej na moto.

Żeby tylko pogoda tym razem dopisała bo chodzenie po błocie do przyjemnych nie należała.

Super...wbijam :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:

Cóż, praktycznie tam jest cały czas to samo... Jak już ruszać to grupą znajomych, najlepiej właśnie bez motocykla (ani innego pojazdu którym się kieruje) z obowiązkową wałówką w tobole ;]

Ja bede na pewno. Musze kupić sobie Torbę na motocykl

Torebkę na motocykl? ;) ale chociaż żeby była pod kolor ....Ja byłem na ostatnim (chyba w lipcu) i było jakoś słabo, mało wszystkiego - motocykli było baaardzo mało. Może na wrześniowym bazarze będzie lepiej.

• 2 weeks later...