Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Kto we wrześniu wybiera się na "Moto Weteran Bazar"? Staram się odwiedzać ten bazar raz w roku, ale zazwyczaj samemu nudno jeździć na takie imprezy. Cena dla odwiedzających zazwyczaj jest jednakowa i wynosi :

Bilet jednodniowy - 10,00 zł
Bilet dwudniowy - 15,00 zł

Może zbierzemy kilku chętnych na małą wyprawę, bo jak mówi przysłowie "Co dwie głowy, to nie jedna.."

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez byłem w czerwcu i teraz jak pojade to moze jakos inaczej niz moto bo:-fajnie piffko by wypic-masakrycznie goraco ostatnio bylo i gotowalem sie w kombinezonie a impreza z roku na rok wieksza i jest gdzie pochodzic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba - to fakt, że lepiej bez moto - ani zakupów dużych nie można zrobić, bo nie ma gdzie zabrać, ani gdzie ciuchów zostawić. My z Emilem trafiliśmy ostatnio na parking, gdzie gość wziął nasze toboły do budki i mieliśmy tzw."luźne gacie" podczas zwiedzania MWB.

 

Przecież w czerwcu tego roku to była bida z nędzą...2 lata temu jak byłem (też w wakacje) to było znacznie więcej stoisk.

 

Coraz mniejsze zainteresowanie, a bilety wcale nie należą do najtańszych. Ceny na stoiskach pozostawiają wiele do życzenia Dołączona grafika także ogólnie odwiedzam MWB, w celu oględzin, a zakupy robię przez internet.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety (na szczęście?), ale odkąd jest internet, to na takim bazarze nie znajdzie się wiele rzeczy taniej. Ale zawsze można przymierzyć jakiś model ubioru. A i motocykli tam za wiele nie ma do kupienia. Ogólnie najwięcej tam zardzewiałych rupieci. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram. Liczę na to, że coś fajnego się znajdzie. :smile: Daleko nie mam to podskoczę raz dwa. Oczywiście bez moto, co by można było zaznać chmielu.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bajzlu moto nowego nie znajdę (tym bardziej VFRy 1200), ale na piwo i golonkę obowiązkowo skoczę B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się napewno zjawię. Mieszkam 5 minut spacerkiem :)Z trego co kojarzę to na ostatnim słaba frekwencja była z powodu deszczu i kiepskiej pogody. Oby tym razem było lepiej bo impreza fajna :)Pzdr.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWB od dobrych dwóch lat odwiedzamy systematycznie więc i we wrześniu będziemy ale raczej na moto.

Żeby tylko pogoda tym razem dopisała bo chodzenie po błocie do przyjemnych nie należała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, praktycznie tam jest cały czas to samo... Jak już ruszać to grupą znajomych, najlepiej właśnie bez motocykla (ani innego pojazdu którym się kieruje) z obowiązkową wałówką w tobole ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na pewno. Musze kupić sobie Torbę na motocykl

Torebkę na motocykl? ;) ale chociaż żeby była pod kolor ....Ja byłem na ostatnim (chyba w lipcu) i było jakoś słabo, mało wszystkiego - motocykli było baaardzo mało. Może na wrześniowym bazarze będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...