Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłem właśnie z pierwszą żoną :smile: w roli plecaczka. Jak na Janka 121 to spore wyzwanie :smile: Kręciliśmy się od 10:20 do mniej więcej 14-tej. W sumie ceny d*py nie urywały. Okazji raczej nie wiele. Ale kupiłem sobie płytę do kufra, którą własną ręką spartoliłem i od kilku tygodni brałem się za jej naprawę ...  Stefanowi udało się znaleźć kapcie do swojej CB500. Na tył nawet w dobrej cenie :smile: Gdyby nie wyjazd jutro do Wrocka to pewnie bym był na Starcie jeszcze jutro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłam. Szkoda, że z nikim z forum nie znam się osobiście w innym wypadku z pewnością kogoś bym spotkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sumie ceny d*py

To normalka, kiedyś było tanio, teraz się jeździ dla lansu :smile:


 

 

Szkoda, że z nikim z forum nie znam się osobiście

 

i się nie dziwię, ostatni pojechaliśmy w 5 motorków  w czwartek do sokolnik na  kawę a tam wszystko pozamykane :sad2:

 

 

Jutro lecę około 12:30 - 13:00 do Opoczna na otwarcie, jak masz ochotę kogoś poznać osobiście to zapraszam.

 

Zaznaczam że nie zdążę na msze i chyba na paradę więc jadę rekreacyjnie.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalka, kiedyś było tanio, teraz się jeździ dla lansu :smile:

 

 

i się nie dziwię, ostatni pojechaliśmy w 5 motorków w czwartek do sokolnik na kawę a tam wszystko pozamykane :sad2:

 

 

Jutro lecę około 12:30 - 13:00 do Opoczna na otwarcie, jak masz ochotę kogoś poznać osobiście to zapraszam.

 

Zaznaczam że nie zdążę na msze i chyba na paradę więc jadę rekreacyjnie.

 

 

 

A gdzie dokładnie byliście w Sokolnikach? Do Opoczno dzisiaj to ja niestety odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłam. Szkoda, że z nikim z forum nie znam się osobiście w innym wypadku z pewnością kogoś bym spotkała.

Będziesz miała okazję się poznać na forumowych urodzinach musisz tylko pilnować tematu . Za zwyczaj po tych urodzinach jest impreza w krórymś z Łódzkich klubów Futurysta lub Riff Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A gdzie dokładnie byliście w Sokolnikach?

 

Nie pamiętam nazwy, ale jechaliśmy od Białej, na rondzie skręciliśmy w lewo, później na kolanku z pierwszeństwem prosto i już po prawej stronie była knajpka :smile:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy, ale jechaliśmy od Białej, na rondzie skręciliśmy w lewo, później na kolanku z pierwszeństwem prosto i już po prawej stronie była knajpka :smile:

A pamiętasz jak ta knajpa się nazywała?? Czyżby "NASZA CHATA"?? Taka drewniana knajpka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy ostatnio na spocie koledzy dobrze powiedzieli, ceny w niedziele wraz ze wzrostem %% we krwi troche łagodnieją ale ogólnie rzecz ujmując ceny prawie że unijne a jak jest to wybiera się to odrazu. Sławku jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne łażenie. Czy z opony będę zadowolony zdam relacje co mi powiedzą po wyważeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy udane, spodnie dla żony kupione kurtka zamówiona...

Szkoda, tylko że ktoś około godziny 9 na strykowskiej rozwalił goldasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

start ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :smile:  :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Orientuje się może ktoś, kiedy jest zimowy MotoWeteran ? Wydaje mi się ze powinien być jakoś grudzień/styczeń.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...