Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ja się że znajomym po raz pierszy w życiu wybiorę :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sie chodzi głównie wygrzebac jakiś stuff spod kupy śmiecia i złomu.. Także z tym lukaniem bywało ostatnio słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się chodzi żeby napić się piwka lub innych wykwintnych trunków ze znajomymi lub też z wystawcami tak, aby z 1000 zł zeszło na 300 :biggrin: Przetestowane :P

 

Nie dość, że człowiek zadowolony z zakupów to jeszcze szczęśliwy bo pijany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też muszę się wybrać po oponkę na przód ;)

 

chętnie dołączę do Was? to co z tą zbiórką? w kupie zawsze raźniej ;)

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli deszczu nie będzie jestem w sobotę 12,30 możemy się spotkać wszyscy na placyku przed bramą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:30 może być ;)

 

dylemat czy jechać 4oo, czy jechać na piwko ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam za 6 latka już płacisz, chyba że powiesz że ma 3 :P Jacek wal na 2oo możemy sie jakoś spiknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmat, nie mam zwyczaju jeździć na bajzel 2oo, po tym jak kumplowi z zx10r poodkręcali kilka ładnych rzeczy  :unsure:

więc jak ktoś chce się zabrać 4oo z górnej/okolic, pisać śmiało, robię wypad tak o 11:30, co by na 12:30 dotrzeć pod wejście, a chciałbym jeszcze do garażu po drodze zajrzeć i gdzieś potem zaparkować.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei dopiero 14-15 mogę dotrzeć. lub ewentualnie jutro może ktoś planuje się wybrać?

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się karne a co bede kolo 14,30-15... :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci do lat 7 na pewno wchodzą za darmo. Właśnie wróciliśmy z młodym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Piękne klasyki szczególnie Buick na V8-ce, pełne stoiska, i ten klimat. Zaraz obiad trzeba zjeść i na browarka na spokojnie wrócić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem na 12:30 wczoraj ale trochę połaziłem (ile tam tego  :shock3: , mydło i powidło) ale szczerze mówiąc to więcej maszyn i fajniejszych stało przed jak na bazarze :biggrin: .

Jak dla mnie wypad udany polukałem sobie na motorki (trochę zrewidowałem poglądy zakupowe), książkę sobie kupiłem i obżarłem się jakimś mięsem z cebulom i pieczarkami.

Przed bazarem chyba stało GSXR 750 kolegi Raq o ile dobrze kojarzę i Tomka spotkałem. 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie dałem wczoraj już rady bo byłem z synkiem na wystawie psów i trochę latorośl zmarzła więc już nie ciągnąłem go przez miasto.

Chciałem zobaczyć czy jakiś ciekawy i niedrogi rower może by się napatoczył. Dla mnie.

No cóż, co się odwlecze... może kiedy indziej. Dziś od 8 do 22 w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z "małżowinką" dzisiaj, po 12 - trochę późno, ale jeszcze było co oglądać, choć wiele stanowisk już się zwijało. Trochę fajnego sprzętu się przewinęło, trochę "gratów", generalnie fajna impreza, choć z deszczowym zakończeniem.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja wskoczę w sobotę jak się obudzę na jakieś papu [świeżonka] i spacer na bajzlu..  ;) pewnie znów 4oo, jak ktoś będzie chciał się zabrać, dawać cynk - pomyślimy (jadę z górnej) :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...