Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Bliżej soboty możemy się umówić konkretnie .Boja tez chce byc w Miarę wcześnie i możemy wejść przez basen to nie będziemy płaciły za wejście. chyba ze wpadasz z kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja jade z kumplem to jak cos mozna sie tam jakos zgadac przed :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy uważacie MWB za miejsce spotkań czy miejsce do zakupów. Bo jeżeli do zakupów, to ja brykam od rana, aby kupić te rzeczy, które potrzebuję - im szybciej, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś mi zawinie i wątpię, abyśmy razem grupą chodzili po bazarze od stoiska do stoiska Dołączona grafika

 

Natomiast jeżeli MWB uważacie za miejsce spotkań, to raczej godzina południowa, to chyba kiepski pomysł? Rozumiem, że nie będziemy stać tam na terenie, tylko się albo czegoś napijemy podsiadując pod parasolem albo przejdziemy w konkretne miejsce - tylko wtedy wypadałoby wybrać się bardziej pod wieczór, bo ludzie pracują.

 

PS : Ja prawdopodobnie jadę MPK, ale większy sens bym widział, aby podjechać tam na motocyklach i po MWB zebrać się na konkretną godzinę i wybrać np. na obiad wspólnie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecę tam na zakupy z rana chyba,dlatego jadę puszka Pozniej wskakuje na motocykl,bo ma byc ładna pogoda i trza wykorzystać tego sezonu jak najwięcej bo i tak było go mało :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci tak maja ze nie umieją łączyć jednego z drugim ;) A my tak co dwie głowy to nie jedna im więcej kobiet tym więcej mozna utargować :smile: I zawsze jest na plusie bo mozna poradzi się drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero w niedziele sie zjawie :smile: sobota jest pracujaca :P

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro od rana się wybiera, tak ok. 10.00 ?

 

Ja, tylko nie wiem jeszcze jakim środkiem transportu tam dotrę Dołączona grafika

 

Aczkolwiek coraz bardziej myślę i wychodzi na to, że prędzej w Niedzielę tam pojadę, ponieważ chcę kupić tylko Tankpad, ponieważ nie mam kasy na inne bajery Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli jutro o 10.00 ktoś będzie się wybierał, to możemy spotkać się przy wejściu i połazić razem bezcelowo (nie mam konkretnych planów na zakupy)mój nr jest w kontaktach - /działalność forum/kontakt między forumowiczami

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czemu strona motoweteranbazar.com nie jest aktualizowana i nie podają nowych terminów bajzlu.. Znalazłem w sieci info (może ktoś będzie zainteresowany):

Dołączona grafika

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, przyda się. na grzane piwko i zimowy spacer chętnie człowiek po raz kolejny się wybierze ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...