Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co, ja się tak zapatrywałen za każdym razem jak je widziałem, że mi szkoda było czasu tracić na wyciąganie phona i robienie zdjęć :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Album moim zdaniem najelpszy bo Thriller, co do spodenek faktycznie chłopaki odwaliliście ;p bo dziś ich nie było :sad2:

 

przewertowałem chyba cały internet w poszukiwaniu.... trafiłem na fotoreportaż z wczorajszego dnia. niefortunnie zabrakło pani z ulotkami ;p http://lodz.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/1915480,czerwcowy-moto-weteran-bazar-w-lodzi-zdjecia,galeria,5937110,id,t,tm,zid.html#material-artykul

Edytowane przez Broto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie na bajzlu lipa, jedyne co udało mi się wyrwać to kombi przeciwdeszczowe za 45zł, zobaczymy czy cena idzie z jakoscia..... 

 

obym nie musiał sprawdzać....

 

a panie widziałem( umiejętności chodzenia na szpilkach brak) , chyba były na stoisku metro racing z wrocławskiej, będę u nich jakoś w przyszłym tygodniu to zapytam Mikołaja czy dobrze zaobserwowałem....

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Czy jest sens jechać na bajzel w sobotę po 16? czy lepiej uderzyć w niedzielę o poranku?

 

W sobotę jest troszkę więcej do zobaczenia/kupienia. Ale niedziela z rana też jest GIT.

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens jechać na bajzel w sobotę po 16? czy lepiej uderzyć w niedzielę o poranku?

Ja wole jechać zawsze właśnie około tej godziny jak już przetoczy się pierwsza fala, zachłanność sprzedających ochłonie i niektórzy wyluzują się kilkoma piwkami wtedy można się naprawdę fajnie potargować i w dobrych cenach coś kupić.  

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na bajzlu w sobotę koło 16 i mam wręcz wrażenie że sprzedawcy sami się ze sobą targowali ja wystarczy że się zastanawiałem. Tak czy inaczej jak już gdzieś była dyskusja poziom bajzlu mocno spadł w porównaniu do tego co było kilka lat temu... B). Tak czy inaczej na ten pewnie też się wybiorę w sobotę o ile pogoda dopisze

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał lecieć z Pabianic lub po drodze (Ksawerów, Pabianicka) to zapewne będę jechał autem i mam 2 miejsca wolne. W bagażniku zawsze się jakieś miejsce znajdzie na zakupione klamoty, opony itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade w sobote tak kolo 13. Zobaczymy moze cos fajnego sie trafi. Bo na ostatnim byla mala lipa

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Pani z ulotkami zdecydowanie potrafiła chodzić na szpilkach. Zaraz za nią zakrzywiała się czasoprzestrzeń, a Panowie dostawali ślinotoku ( że tak to delikatnie napiszę) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tym razem Pani z ulotkami zdecydowanie potrafiła chodzić na szpilkach. Zaraz za nią zakrzywiała się czasoprzestrzeń, a Panowie dostawali ślinotoku ( że tak to delikatnie napiszę) :P

 

No fajna fajna ;)

A ona czasem nie była od chłopaków z enduro-cross.pl ??  (sorry ale nie mogłem przeczytać tego co miała na napisane na tyłku - Problemy z koncentracją :P )

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole jechać zawsze właśnie około tej godziny jak już przetoczy się pierwsza fala, zachłanność sprzedających ochłonie i niektórzy wyluzują się kilkoma piwkami wtedy można się naprawdę fajnie potargować i w dobrych cenach coś kupić.  

.. no a już w niedzielę po 14 to wogóle poezja .... prawie za darmo :smile:

 A tak na serio giełdy w Łodzi to nie ma co porównywać do warszawskiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten bajzel całkiem podobał, choć muszę przyznać, że bardziej interesowały mnie części, niż całe motocykle. Części i innych klamotów z drugiej ręki było sporo. Z motocyklami na bajzlu jest taki problem, że z edycji na edycję jest ich mniej, coraz bardziej śmierdzą trupem (i nie mam na myśli zabytkowych, ale te popularne modele jak Bandity, GSy, czy Rki) i ich ceny są zawyżone o minimum 1tys od tych, po jakich wyceniane są podobne sztuki w internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeżonka dobra, więc było ok ;) spotkałem Kopra (i nie tylko), który wodził oczami za oponami jak stary indianin za fajką z marihuaną, więc było git :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...