Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

za około godzinkę zbieram się, jadę 4oo - na spacer i golonkę zapewne ;) (z Chojen - jak coś cynk, zabierze się po drodze).

 

jak Budda pozwoli, to potem wieczorkiem na piwko ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet wiem gdzie to :] nie ma problemu. 13:45? srebrna astra 2. na zimowych oponach :biggrin:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu za darmo 2 wejściówki 2-dniowe na moto weteran bazar. Moje i Doroty używane ale nie zerwane przy ściąganiu i na 2 wąskie ręce wejdą :smile:

Jeśli ktoś jest zainteresowany to tylko na tel: 505740272. Dziś jestem od 18:00 na dniu dziecka więc ewentualnie tam można je odebrać.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam nędza ;) kupiłem nowe paski na koła i zdobyłem odbojniki kufer vs płyta do kufra ;)

 

nędza z golonką to fakt. musiałem się zadowolić kiełbą, ale towarzystwo przednie :smile:

 

ps. kosmat, na parkingu przy bajzlu stało twoje byłe Suzu.

 

ps2. no i najważniejsze... widzieliście 2 koleżanki roznoszące jakieś gazetki? w sumie nie o gazetki mi chodzi, a o to, jakie miały fajne spodenki :biggrin:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. no i najważniejsze... widzieliście 2 koleżanki roznoszące jakieś gazetki? w sumie nie o gazetki mi chodzi, a o to, jakie miały fajne spodenki :biggrin:

Cizie w spodenkach miały swojego adoratora bez zęba na przedzie, więc nie wiem czy masz co startować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto dwie cizie i adorator w jednych spodenkach i nie ma foci? woła o pomstę do.............(wstawić odpowiednie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajzel udany kupiłem sakwy w dobrej cenie :biggrin:

 

 

ps. kosmat, na parkingu przy bajzlu stało twoje byłe Suzu.

 

ps2. no i najważniejsze... widzieliście 2 koleżanki roznoszące jakieś gazetki? w sumie nie o gazetki mi chodzi, a o to, jakie miały fajne spodenki :biggrin:

potwierdzam była Suza Kosmatego odnotowana i koleżanki no naprawdę warte grzechu :biggrin:


towarzystwo klasa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto dwie cizie i adorator w jednych spodenkach i nie ma foci? woła o pomstę do.............(wstawić odpowiednie)

Szlag, czas wreszcie złapać nawyk wstawiania wszystkiego na instagram... Na pocieszenie dodam, że adorator nie był warty grzechu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wteren słaby, moim zdaniem coraz więcej "złomu" i militariów niż dobrego sprzętu i akcesoriów .
Na miejscu było koło 12:00 z Robertem i moją rodzinką, dlatego też nie organizowałem z wami żadnego  :cheers:  może następnym razem ;)

Oczywiście byłe w forumowych barwach, spotkałem parę znajomych twarzy w Tym Lubianego :biggrin: Niestety jedzenie było marne :sad2: brak golonki ... skusiłem się na szaszłyk i bigos . Z zakupów to moja luba kupiła sobie jakieś rękawiczki ...

A co do Pani która roznosiła ulotki ... nie mam pojęcia co sprzedawała ale miała "taki dar przekonywania ..." żebym to kupił w ciemno :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem te dziewczęta, spodenki rewelacja. Niestety też nie wiem co reklamowały, przez co nie wiemy, gdzie je można jeszcze spotkać :sad2:

Z ciekawych akcji to ktoś kto jeździ granatowym transalpem na pabianickich blachach powinien się czuć zobowiązany do postawienia mi dużego piwa. Jak wychodziliśmy z Bajzlu z Kłosą, tym wyjściem z tyłu to zauważyłem tegoż Trampka z kluczami zostawionymi w zamku kufra. Popatrzyliśmy chwilę czy właściciela nie ma w okolicy i czy nikt się nam nie przygląda i wsadziliśmy mu te kluczyki do kufra. Mam nadzieje, że ten manewr wystarczył, żeby jego moto nie zmieniło właściciela bez jego wiedzy a i on mógł wrócić normalnie do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aidekk za wejściówki ;) wbiliśmy bez problemu ;) a jak bym dał za wejście 10 zł to byłbym mega wkur....zły ;/ Tragedia na tym bajzlu jest. tam już coraz gorzej jest wyłapać okazję ;/ Chciałem kupić rękawiczki dla dziewczyny to były tylko szmaciane albo takie po 200 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jak bym dał za wejście 10 zł to byłbym mega wkur....zły ;/ Tragedia na tym bajzlu jest. tam już coraz gorzej jest wyłapać okazję ;/

 

Niestety to prawda, "bida z nędzą" :P Nawet żarówki nie dostałem do kierunkowskazu :P 

 

A będzie jeszcze gorzej... Rozmawialiśmy z babką co sprzedawała ubiory tekstylne. Mówiła, że nie wie czy przyjadą we wrześniu i styczniu ponieważ sprzedaż jest coraz gorsza (bardzo duży spadek w porównaniu z rokiem 2012 i 2011) i niezbyt opłaca się im tu przyjeżdżać... Więc coraz gorzej się robi, niedługo w ogóle nie będzie w czym przebierać :/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja , szukałem jakiejś dobrej oponki na tył :mellow:  w sumie kupiłem ale du** nie urywa <_<  jeszcze potrzebuje okleiny do ZX6 ale niestety nie było :sad2: w porównaniu do zeszłych lat-MASAKRA :huh:  niedługo będziemy jeździć tam po krzywą kierownice do "komarka" lub hełm z I wojny :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo takie po 200 ....

 

Trzeba negocjować, ja żonie rękawiczki które kosztowały 170zł kupiłem za 130zł :P

 

 

 

niedługo w ogóle nie będzie w czym przebierać :/  

 

Racja bajzel umiera ...

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę za bardzo tematu, ale organizatorzy chyba osiedli na mieliźnie i nie próbują w żaden sposób dostosowywać się do nowych realiów. Promocja wydarzenia w kraju, lekkie zejście z cen, zachęcanie wystawców. Letni bajzel to zawsze była bieda w porównaniu z wiosennym i jesiennym, jednak nigdy do tej pory tak szybko nie znalazłem miejsca do parkowania. Motocykli tam już praktycznie wcale nie ma, a jak są to większość przypomina raczej egzemplarze ze szrotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucić tam więcej takich dziewczynek w krótkich spodenkach, a będą szalone tłumy dzikich motocyklistów ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rzucić tam więcej takich dziewczynek w krótkich spodenkach,

Jakich spodenkach? Ja zaobserwowałem jedynie falujące pośladki powodujące kapanie śliny z kącików ust. Zaobserwowałem też, że jedna z dziewczyn w ogóle nie umiała chodzić na szpilkach :biggrin:

 

Co do samego bazaru, nie kupiłem nic i jestem mocno rozczarowany. Co prawda były całkiem fajne spodnie dla Doroty firmy Motona (nie znam, nie słyszałem) z bardzo charyzmatycznym sprzedawcą, co by wcisnął nawet ślepemu okulary. Niestety krzyczał za nie 500 zł... to już Hypnotik miał taniej bo po 350 ale tez nie podeszły... jedne za ciasne a w drugich wisiał tyłek. Na pocieszenie Dorota zakupiła sobie damską portmonetkę na stoisku z portfelami za całe 15 zł i tyle naszych zakupów.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przynajmniej portfel wypróbuje, bo będzie w niego co włożyć, jak nic więcej nie kupiliście :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Broto Nice który Album?

 

BTW tak gadacie gadacie o tych spodenkach w stylu "mój pasek jest szerszy niż to" ale żaden foty nie zrobił a jak zrobił to się nie chce podzielić :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...