Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

widzielismy Rozowa dosc szybko oddalajaca sie swoimi 2 kolami ;)

 

O nie , proszę mnie w to nie wrabiać :biggrin: jestem niewinna ! Zmówiliście się czy co ? :P

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu sie nudzilo i namalowal mi na przedniej szybie samochodu, serduszko rozowym blyszczykiem ???

Pojazd stal zaparkowany przy profi, dokladnie na orlenie.

Swiadkow zdarzenia, oraz osoby posiadajace informacje, mogace pomoc w odnalezieniu sprawcy, proszone sa o kontakt PW.

 

byłam na Orlenie w toalecie ale nie widziałam żeby ktoś coś hehe

koniec zeznań.

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Raczej bez udziału motocykla, w końcu środek zimy. Za to najlepszy okres, żeby pojechać i kupić coś w mega promocji więc jak ktoś jeszcze nie wie to po przeczytaniu już wie. Info dla leniwych:

1) Wjazd: 15zł

2) Data: 21 sty 2013

3) Lokacja: Hala sportowa/Hala expo na politechniki

 

 

http://motormania.pl/moto-weteran-bazar-lodz-styczen-2012/

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bez udziału motocykla, w końcu środek zimy. Za to najlepszy okres, żeby pojechać i kupić coś w mega promocji więc jak ktoś jeszcze nie wie to po przeczytaniu już wie. Info dla leniwych:

1) Wjazd: 15zł

2) Data: 21 sty 2013

3) Lokacja: Hala sportowa/Hala expo na politechniki

 

 

Moto Weteran Bazar Łódź styczen 2012 Hala Sportowa oraz Expo � Motormania.pl – Moto Magazyn

 

To jakaś ściema bo bazar jest 19 stycznia.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś ściema bo bazar jest 19 stycznia.

Bo Maciek dał link do 2012 roku, zamiast 2013:

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy dobrze ci podali bo ja dostałem księżke na której wyła podana data następnego spotkania na poprzednim któty był 8-9 września 2012 to 19.01.2013 Łódź w HALA SPORTOWA MOSIR to jest dokladna data.

ja bende na pewno bo musze kupić błotnik do mego motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc jak to wygląda dziś za oknem, jest duże prawdopodobieństwo, że ją obudzisz ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przeglądałem tegoroczny i zeszłoroczny i walnąłem nie ten link. Sorry za wprowadzenie zamieszania. Nie mniej jednak info poszło i mam nadzieję chętni nie przegapią daty po korekcie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

powiedzcie mi bo mam mały dylemat. Chce sobie kupić napęd. I czy czekac na motobazar licząc że wytarguję taniej niż na necie? Czy allegro jest najtańszym rozwiazaniem? Na alledrogo taki zestaw który mnie interere kosztuje z przesyłką ~380zł (oczywiście DID).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie mi bo mam mały dylemat. Chce sobie kupić napęd. I czy czekac na motobazar licząc że wytarguję taniej niż na necie? Czy allegro jest najtańszym rozwiazaniem? Na alledrogo taki zestaw który mnie interere kosztuje z przesyłką ~380zł (oczywiście DID).

Teoretycznie na allegro nie licytujesz, tylko bierasz albo nie bierasz - w zależności czy cena Ci się podoba :biggrin: Zaś na motobazarze ciśniesz sprzedawcę, aż Ci sprzeda w dobrej cenie :decayed:

 

Moim zdaniem lepiej poczekać, bo towar z allegro nie zniknie, a ceny nie rosną i nie spadają takich zestawów za bardzo, więc nie ma co się spieszyć.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

jestem na każdym, w styczniu też wpadnę :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teoretycznie na allegro nie licytujesz, tylko bierasz albo nie bierasz - w zależności czy cena Ci się podoba :biggrin: Zaś na motobazarze ciśniesz sprzedawcę, aż Ci sprzeda w dobrej cenie :decayed:

 

Moim zdaniem lepiej poczekać, bo towar z allegro nie zniknie, a ceny nie rosną i nie spadają takich zestawów za bardzo, więc nie ma co się spieszyć.

 

Racja,dlatego z zakupem nowego akumulatora dla mojego CBX czekam na Bazar. Wybór może być duży i ceny do negocjacji :smile:

Moc i satysfakcja, bez kompromisów :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byl ktos na bajzlu ??? Warto bylo jechac ???

 Ja byłem, pomierzyłem garnki,trochę zmarzłem,a czy warto?...

Pierwszy raz byłem w hali,i wydaję mi się,że lepiej na Starcie :pout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się , ale zależy kto czego szuka ,np. do rusków było trochę klamotów co mnie interesowały ,no i dzieciak miał frajdę oglądając żołnierzyków :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było warto, nawet bardzo. Na koniec sezonu zauważyłem na swoim tankbagu z Lidla, że zaczął się pruć. Oddałem go zimą do reklamacji i niedawno oddali mi stówkę bo nie mieli na wymianę. Na bajzlu znalazłem za 150 zł. coś takiego. 

 

Dołączona grafika

 

Pięć dych różnicy w cenie między lidlowskim a torba bez porównania.

 

Aga moja miała okazję poprzymierzać trochę kurtek, żeby dopasować coś na swoje długie ręce i też udało jej się w końcu kupić. Ogólnie opłaciło się jechać. Zgodzę się jednak z zino, że po Starcie przyjemniej się spaceruje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie było źle. Ja miałem bardzo konkretne potrzeby i akurat nie znalazłem tego co chciałem.  ceny spoko i towaru było sporo.

 

Pierwszy raz byłem w hali,i wydaję mi się,że lepiej na Starcie :pout:

Tam jest trochę więcej miejsca i są motorki ale jest jeden warunek musi być pogoda.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był kolejny bazar na którym bylem. Zimowa edycja nigdy nie jest tak lubiana jak letnia odsłona.Wybór ciuchów etc był dość duży. Ceny atrakcyjne [bynajmniej ja się z takimi spotkalem].Moim zdaniem udany bazar. Czekam na letnią edycje! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłam piękny podnośnik do motocykla i równie piękne końcówki do kierownicy. Nie znalazłam niestety krótkich, sportowych klamek w dobrej cenie, ale i tak było warto :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...