Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

ja już po zakupach, guma kupiona i uchwyt regulowany na tablice, ale najbardziej rozjebało mnie jak stoimy z Różową i Aidkiem po kiełbasy a gościu przed nami za kawałek kiełbasy, porcję karczku i malutką golonkę zapłacił 92,50 pln, coś nam od razu uciekł mały głód, szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny jedzenia tam mają z kosmosu, a jedzenie bardziej niż prima sort to prima aprilis. Mnie rozpieprzają zawsze te pajdy chleba z tłuszczem, cebulą i 3 plastrami kiełby za 10zł, chociaż szaszłyk też cenią jak owoce morza, a nie pamiętam, żebym zjadł tam kiedykolwiek dobry. Dlatego od roku bojkotuję jedzenie na bazarze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, jakieś drobiazgi pokupione, ale pogoda mocno nieciekawa i troszkę utrudnia 'zwiedzanie'. Lekkie balerinki to bardzo zły pomysł się okazał na te błota na bajzlu. Poleam iść w gumofilcach :smile:  Jak ktos idzie jutro to dajcie znaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez patrzylem na zarcie na bajzlu.. ale po 1 ceny kosmos w tym roku, po 2 jak koles zza gara krzyknal "mieso sie skonczylo, bedzie za 20 min." po raz 1 zrezygnowalismy z plecakiem i udalismy sie na kruszow (szaszlyk i fryty + pieczone ziemniaki + ogory + golona - cale stosy jak zawsze) za... cale 25zl (+z napiwkiem dla milej barmanki) ;)

 

co do bajzlu, sporo ludzi mimo pogody, sporo wystawcow, warto zajrzec.

 

co do moich potrzeb, nigdzie nie kupilem podbrodka do kasku...

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niby nic nie potrzebowałem a jednak kupiłem:

 

* rękawiczki Hein Gericke za jedyne 50 złociszy... bezcen... a jedyna ich wada to 1 cm rozprucie na szwie. Jutro dam do krawca i za 5 zł będą jak nowe :biggrin:

o takie: http://www.heingericke.pl/hein-gericke-hg-blader-sheltexr-handschuhe-schwarz-14728.html

* nakolanniki pod jeansy - w ogóle genialny koleś stał na bajzlu i sprzedawał ochraniacze narciarskie; leżą na nodze idealnie i powinny spisać się pod jeansy! koniec jeżdżenia w spodniach od kombi w upalne dni... za jedyne 35zł utargowane z 40 :biggrin:

 

A moja Dorotka zakupiła:

* kołnierz termoaktywny za 35 zł

* te same nakolanniki co ja za 40 zł

* pas nerkowy za jedyne 25 zł

 

Zakupy ogółem uważam za udane ;)

 

Niestety nie znalazłem tych zas**nych ciężarków kierownicy do Zippa. Jeden koleś miał dwa z pasującym gwintem, ale niestety dwa różne i niestety żaden z moim jednym co mi pozostał nie tworzyły identycznego kompletu. Trzeba będzie chyba pomęczyć chłopaków z Rut-Mar...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kloszy do rozwalonych kierunków nie znalazłem :sad2:.

Kominiarka za to się znalazła

 

 

 

sprzedawał ochraniacze narciarskie;

na narty jedziesz ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na narty jedziesz

Wierz mi lub nie, ale wiele narciarskich akcesoriów wykonaniem i jakością nie różni się od motocyklowych. Podobne ochraniacze, podobna jakość wykonania. Może nie biorą pod uwagę asfaltu, ale na Zippie to spokojnie w takich mogę sobie śmigać i w przypadku gleby ochrona powinna być podobna co w nakolannikach Adrenaline które posiadam. Tak czy inaczej... obym nie musiał zdawać relacji z testu. A co do tego o czym piszę - nakolanniki:

http://allegro.pl/spodenki-ochronne-nakolanniki-ochraniacze-kolan-i3171151808.html

Jak widać są one w komplecie z gatkami z ochraniaczami na pupę i generalnie myślałem o całym zestawie ale niestety nie było już męskich rozmiarów... wszystko wyprzedał. Skoro tak schodziły to chyba jest zapotrzebowanie wśród motocyklistów :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorima, no to chyba ja dam znaka i jutro wybiorę się jeszcze raz specjalnie żeby popatrzeć jak się prezentują balerinki w takim błotku  :whistling:  :P  Chociaż biorąc pod uwagę posiadany sprzęt, teren off nie jest Ci obcy  :smile:

 

Generalnie na MWB było fajnie,zwłaszcza między 15'tą a 17'tą jak lało, ale coś tam tez udało mi się szarpnąć z ciekawych gadżetów.

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś jakieś zbroje?? bo nie wiem czy w taką pogodę ruszać się na bajzel czy lepiej drewno na zimę porąbać... ;)

 

Jest gościu który ma wszelkiej maści ochraniacze w tym również zbroje, natomiast w moim przekonaniu nie nadają się nawet na rower :smile:

Ale ze względu na moje zboczenie na punkcie bezpieczeństwa mogę sie mylić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a widział ktoś jakieś zbroje?? bo nie wiem czy w taką pogodę ruszać się na bajzel czy lepiej drewno na zimę porąbać...

 

Ja widziałem zbroje na 3 stoiskach, cen nie ogarniam bo nie miałem na nie zapotrzebowania ale być były. Nic więcej nie wiem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś jakieś zbroje??

 

Na bajzlu dobrej nie widziałem,ale koleś w tomaszowie ma na handel buzer nakolanniki i na ramiona(KPL ICON-A) za 500 zł.Ew jeśli chcesz buzer alpina to tel masz do mnie w profilu.Ja zakupiłem Adrenaliny na kolana i rękawice dziś(ponieważ ktoś na forum w dziale chciał sprzedać ale miesiąc to ja nie będe kupował!!!) a co do buzerów chińskich-to ja mam takiego-nadaje się do upadków do predkości 5km/h,szlifa nie wytrzyma ponieważ zejdzie ci przez głowę

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chińczyka" nie mam zamiaru kupować interesuje mnie raczej coś jak to do przymiarki:

 

http://www.revzilla.com/motorcycle/thor-impact-rig-armored-shirt

 

ewentualnie coś EVS, Leatt itp. 

 

Icon też może być @Sobol masz jakiegoś linka do tego? roz ?? jakieś info? 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zbroje "adrenalina" za 220zł pewnie made in china, ale fajna bo ma odpinanego żółwia .

 

No i używaną gumę 180/55 - 17 za 100zł w bardzo dobrym stanie :smile: 

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez po 12...:smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jak zawsze mam wszystko... ale jak pójdę to na pewno z czymś wyjdę. Dramat... :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...