Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

I po imprezie. Zakupiony gaz bojowy zyklon B i 2 x okulary polaryzacyjne :P

 

Trochę nie-motocyklowo... ale butów mierzyłem co nie miara, a Dorota rękawic i niestety nic się wybrać nie udało :sad2:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

bayer2 Odezwij się do Kosmatego widziałem że miał komplet w dobrej nawet bardzo dobrej cenie 

Edytowane przez chylon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem i nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać... szczerze mówiąc padaka. Raptem jedno stoisko ze sprzętem/ciuchami a cała reszta to zatrzęsienie rdzewiejących części rozłożonych na brezencie. No dobra, żeby oddać sprawiedliwość - jeszcze jakieś customy chopperowe, ale to nie mój klimat. Nie mówię oczywiście, że to źle, bo zapewne na takie coś też jest zapotrzebowanie, chodzi mi tylko o to, że czytałem tutaj na forum parę razy jakie to fajne rzeczy ludzie sobie tam kupili, więc poszedłem z zamiarem kupna w prezencie rękawic plecaczkowi (i może coś dla siebie) i srogo się zawiodłem. 

Kwestia pogody, sezonu, czegokolwiek, czy to zawsze tak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie chodze od paru lat. Tym razem poszedlem bo mialem cos do przekazania, zeby nie jezdzic poza Lodz. Zabralem zone i syna i stowka pekla na pierdoly.

Rozwalila mnie pajda chleba ze smalcem i smarzona cebula za 20 zyli. Szok. Ale szly jak cieple buleczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zimowe Moto-B... są takie bardziej lajtowe, motocyklowo ubogie, ale za to z grupami rekonstrukcyjnymi, militariami (można sobie w częściach kilka kałachów zrekonstruować jakby co  ;) ) i klimatem właśnie starych motocykli i pchlego targu. W maju jest cieplej, więcej stoisk z różnymi pierdołami, głównie chromy i skóra ale i motongi zacne bywają i ubrać się jest w co, Start jest zdecydowanie bardziej Moto, hala Expo - raczej Bazar, ale - jak napisałem - też z pewnym klimatem, choć po sezonie.

Ja swojemu Spit-Fazerowi zakupiłem crash-pady :smile:.

Edytowane przez Lancet (wyświetl historię edycji)

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chleb ze smalcem i grzaniec b.dobre! :biggrin: i w sumie nic więcej nie kupiłem.. ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

więc poszedłem z zamiarem kupna w prezencie rękawic plecaczkowi (i może coś dla siebie) i srogo się zawiodłem. 
To ciekawe zjawisko bo ja poszedłem z takim samym zamiarem. Straszna paść, a te rękawiczki jakieś szity i ceny tez bez szału. Skończyło się tam, że w drodze powrotnej zawineliśmy do chłopaków z Motorwingsa i tam kupiliśmy rękawiczki Helda :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałam kupić sobie kask, a Maciek jakieś kombi ale ceny to nas powaliły heh żadna łaska... już więcej zimą nie jadę... bo tylko skończyło się na chorobie :sad2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem latem i zimą i wniosek jest jeden. Jak chcesz coś konkretnie zimą nie warto a latem zależy jak trafisz. 

 

Kanapka ze smalcem za 20 zł otworzyła mi oczy już rok temu

że na bajzlu najlepszym biznesem jest sprzedaż chleba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty byliśmy na bajzlu, żeby właśnie kupić ale był tylko biały a za biały dziękuję :smile: No i cena nie była promocyjna hehe byliśmy nawet u Ciebie w sklepie ;)  Na szczęście Maciek już kupił kombiaka a ja czekam na jakieś malowanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta potwierdzona dostawa to 25,02,2016 będą ciekawe kolory i wchodzą też nowe modele mx437

post-1297-0-77728000-1453283045_thumb.jpg

post-1297-0-86472700-1453283046_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...