Skocz do zawartości

Rękawice


Tarni

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ma ktoś może na sprzedaż rękawice motocyklowe tak do 200zł i z chęcią bym jeszcze nabył jakieś długie buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No butki za 200 zł to używki tylko, no chyba, że jakaś mega promocja. Możesz też rozważyć kupno nowych Wolfa czy Ozone, ale musisz trochę dopłacić.

Ja jeżdżę w tych i są wygodne, nadają się do chodzenia nie tylko do jeżdżenia i mają mocne protektory + slidera, którego widzisz na focie. Ogółem dobrze wykonane i wygodne. Polecam. Za 280+ kupisz już Ozone, może nawet jakieś długie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam buty jak chcesz ozone death czy jakies takie. latałem w nich do lodzi i tomaszowa wiec nie sa zniszczone, moge podeslac foto, chcialbym za nie kolo 200zł do nego bo potrzebuje pilnie kase na moto od witka bo zamierzam sprobowac stuntu a w nim buty nie potrzebne ;p rozmiar buta 44, ja mam nike 43.5 i sa dobre :smile: jak cos to pw/sms

 

kurtke tez mam, moge dac foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Najlepszy okres na kupowanie ubioru to zima. Ceny wtedy są o połowe niższe. Ja mam rękawice Mttr - nie pamiętam już ile dokładnie kosztowały, ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy jak rękawice , obuwie wskazane jest żebyś sobie kupił nowe . Takich rzeczy nie powinno się nosić używanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję abyś z butami się wstrzymał jak nie śmierdzisz groszem . na swojej ns-1 nie rozwiniesz aż tak zawrotnych prędkości . kup sobie rękawice , kurtkę i ochraniacze na kolana i goleń .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak chcesz wyrwać jakiegoś fajnego ciucha, buty itp. to poczekaj do Listopada/Grudnia. Wszyscy wtedy robią mega wyprzedaże, aby wysprzedać się z modeli 2012 i mniej do remanentu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...