Skocz do zawartości

Wieniec Na Pogrzeb Bartka


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aidekk

    13

  • scOti

    12

  • Tomi

    5

  • xanton

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kilka propozycji:

- zrobić 2 albumy ze zdjęciami Bartka i dać je jego rodzicom i narzeczonej

- przekazać pieniądze na pomnik

- dać te pieniądze jego narzeczonej ze wskazaniem, żeby były na kwiaty i znicze

 

Pieniądze były zbierane dla Bartka i jemu muszą być przekazane. Nie jest ważna forma.

 

 

Bartek żył jak motocyklista, zginął jak motocyklista i został pożegnany jak motocyklista. Niech mu ziemia lekką będzie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych, którzy jeszcze dziś dawali mi pieniądze na wieniec dla Bartka proszę o kontakt na PW. Małą i Łukasza (Smooth) pamiętam i dopisałem. Nie wiem za kogo dawał mi Scoti 10zł i chyba Czarna coś dawała - nicki pls!

 

Mam kilka propozycji:

- zrobić 2 albumy ze zdjęciami Bartka i dać je jego rodzicom i narzeczonej

Pieniądze były zbierane dla Bartka i jemu muszą być przekazane. Nie jest ważna forma.

 

Album to bardzo dobry pomysł, a co dokładania się do pomnika to jedni to widzą i wezmą a drudzy poczują się urażeni propozycją. W przypadku Krzyśka tak ma być zrobione i rodzice nie widzieli problemów. Proponuję wrzucić wszystkie pomysły w jakiś nowy temat i zrobić głosowanie. Zostanie zrobione tak jak zdecyduje większość.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy podchodzicie do takich spraw, ale może z tych pieniędzy które zostały zamówilibyśmy mszę za Bartka? Na której znów moglibyśmy się wszyscy razem spotkać?

Mnie osobiście podoba się (chociaż to chyba nie najlepsze słowo) pomysł z pamiątkową tabliczką. Można by też było po prostu porozmawiać z rodziną, na co "przekazać" pozostałą kwotę, czy na pomnik, kwiaty, tabliczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy podchodzicie do takich spraw, ale może z tych pieniędzy które zostały zamówilibyśmy mszę za Bartka?

Ja osobiście jestem bardzo przeciwko wydawaniu pieniędzy na mszę, ale tak jak napisałem wyżej niech zdecyduje większość i tak zrobimy. W końcu pieniądze dał każdy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z dołożeniem pieniędzy do pomnika uważam, że jest bardzo dobry. Pomniki są bardzo drogie więc te pieniądze na pewno by się przydały na ten cel. Tak jak wspomnieliście - należy o to zapytać rodzinę Bartka, czy zechce przyjąć te zebrane środki...

 

Co do mszy w intencji Bartka - można zamówić taką np w kościele w Łagiewnikach. Z tego co wiem (a zamawiałem tam mszę) to jest faktycznie "co łaska" więc możemy zrobić małą zrzutkę po kilka zł i zamówić. Oczywiście jeśli większość będzie tego chciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem na pogrzebie to msza będzie w sierpniu, więc myślę że nie ma co szczególnie księżą kasy nabijać. Nie chcę nikogo urazić ale wolał bym już żeby ktoś te pieniądze w intencji przepił niż dawać je na mszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zrobić 2 albumy ze zdjęciami Bartka i dać je jego rodzicom i narzeczonej

To bardzo fajny pomysł mogło by z tego wyjść coś naprawdę zajeb*stego ale to bardzo delikatna sprawa i myślę że wymagała by kontaktu z rodziną, czy taki album nie wywołał by niepotrzebnej dawki bólu którego na pewno już im wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł albumów uważam znając zamiłowanie Justyny i Bartka do fotografii jako niestety nietrafiony , myślę że spokojnie dajmy rodzinie ochłonąć parę dni i wtedy spróbować porozmawiać , do mnie tabliczka na pomniku przemawia najbardziej , dobrym pomysłem byłby też kask z granitu czy marmuru ale nie mam pojęcia jakie to koszta ... ale pozwólmy rodzinie podjąć tą decyzję ...Pare dni Nam nie zrobi różnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem na pogrzebie to msza będzie w sierpniu, więc myślę że nie ma co szczególnie księżą kasy nabijać.

Skoro tak to praktycznie problem jest rozwiązany.

 

dobrym pomysłem byłby też kask z granitu czy marmuru ale nie mam pojęcia jakie to koszta ...

Podejrzewam, że spore :/ Poza tym nie wiemy czy rodzina by sobie tego życzyła... Tablica to też temat trochę delikatny.

 

ale pozwólmy rodzinie podjąć tą decyzję ...Pare dni Nam nie zrobi różnicy .

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję za resztę pieniędzy które zostały zrobić w naszym imieniu /po uprzednim porozumieniu z rodziną/ zrobić grawer na pomniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja, może by zostawił te pieniążki na ewentualne następne takie imprezy?

Przewidujesz coś jeszcze.................. ??? bo ja nie,a idę zaraz pojeździć.... Pomyśl dwa razy zanim coś chlapniesz,napiszesz. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png Szczerze mówiąc nie zrzucałem się na wieniec wiec niby nic mi do tego ale jak się czyta takie teksty to idzie się załamać............

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy temat Okropnej i Xantonowi, są sąsiadami Bartka i mają kontakt z Rodziną, ustalą co z resztą pieniędzy. Osobiście jestem za ich przekazaniem na pomnik. I już nigdy więcej takich zrzutek...

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za przybycie na pogrzeb Bartka i uszanowanie próśb o spokojne i kulturalne pożegnanie. Szczególne podziękowania dla Okropnej i Xantona za włożone zaangażowanie i pomoc w organizacji.

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przekazałem Aidkkowi

 

tu trochę za późno cyknięta fota ale zawsze..

Dołączona grafika

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest w bezpiecznych rękach Aidkka, ze składkowych został kupiony wieniec za 300 (mogę zeskanować paragon jak chcecie) a co z resztą na pewno będzie dużo czasu aby podjąć wspólnie decyzję. Uważam, że zaproponowanie rodzinie przekazania pozostałej kwoty na pomnik jest jak najlepszym pomysłem.

Pragnę, przy okazji przekazać Wam wyrazy uznania od firmy Tatuum, gdzie Bartek pracował, za piękną postawę i oprawę pogrzebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, ze moglem z Wami odprowadzic Bartka. Nie moge wyobrazic sobie lepszego pozegnania, niz pomruk silnikow i wydechow, jaki mu zafundowaliscie na do widzenia.

oby nie bylo wiecej pozegnan.

pozdrawiam

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo chęci nie mogłem dzisiaj przybyć na pożegnanie Bartka... Mam nadzieję, że nikogo nie urazi moje pytanie - w którym mniej więcej miejscu na cmentarzu został pochowany??? W wolnej chwili jutro albo w niedzielę chciałbym podjechać na cmentarz a nie chciałbym błądzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

... wybaczcie, ale na "czarnych" nie robię http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ... kwiaty tak, pomnik tak, album tak, tabliczka tak, dla rodziny tak... ale na mszę??? słabe http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za msze w lagiewnikach 50 zl wystarczy, ale to nie zbyt dobry pomysl.

Jesli chodzi o album, mysle ze moze byc to bolesna pamiatka :/

 

Co do oddania kasy, to tylko i wylacznie rodzica, oni napewno beda stawiac pomnik.

Dobrym pomyslem jest, zrobienie jakiejs tabliczki czy grawera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze z inne j bajki jeśli zostały pieniądze z dwóch zbiórek jestem za tym żeby za jakiś czas jeszcze uzbierać i zrobić z nich pożyteczny wydatek odmalować jakąś sale dla dzieci które tego potrzebują wyposażyć sale itp ale jest to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...