Skocz do zawartości

scigacz4


scigacz4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :smile: mam na imię Paweł i na motocyklach śmigam od kiedy pamiętam, moim pierwszym moto była wierchowina (nie wiem jak to się dokłądnie pisze) potem ogar 200 następnie honda ns-1 montesa, potem przyszła pora na coś poważniejszego i w mojej rodzinie zamieszkała kawa zzr 600, po sezonie moto sprzedałem i w tym momencie zakupuję honde f4 od braciszka :smile: . Motocykle są w moim życiu odkąd pamiętam, a pamiętam dużo... motocykle towarzyszyły mi przez całe moje życie, te dobre i złe chwile... pierwsza spalona guma, pierwszy szlif, pierwszy dzwon, samotne przejażdżki na zachody słońca, dzień w którym poznałem moją żonę, Nasz ślub, poród mojego pierwszego syna Daniela, a potem drugiego Samuela TO SĄ WSZYSTKIE TE CHWILE KTÓRE BĘDĘ PAMIĘTAŁ DO KOŃCA ŻYCIA. Więc jak widać moto są dla mnie ważne :smile:

A i mieszkam w łodzi a jestem z Częstochowy (12 lat mieszkałem w CZ-WIE 7 we WROCŁAWIU i teraz w łodzi obecnie na Dąbrowie)

 

Pracuję od 11 lat na torach kartingowych więc swoją pracę też wiążę z motoryzacją

 

A i jeszcze czasem śmigam moją zabaweczką :smile: POCKET BIKE'AM (chyba tak się to pisze)

a i mój najstarszy syn też zaczyna swoją przygodę z moto :smile:

 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas

 

Pozdrawiam Paweł "scigacz4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, ładna historia moto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pawel,

 

W koncu zarejestrowany na forum :smile:

 

A ja sie zbieram i zbieram, zeby do Was na tor podjechac.. ;)

 

Pozdrawiam,

godulsson

 

edit:

wrzuc przy okazji foty motonga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Siema, to mieszkamy chyba nie daleko od siebie ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...