Skocz do zawartości

Barton Fighter


Szczepan

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moje 3 moto i jak na razie dobrzez się sprawuje :biggrin: Z pochodzenia chińczyk, a silnik podobno na licencji Hondy :P Kupiony półtora roku temu, jak na razie przebieg 7600 i żadnej awarii :smile:Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Jak na razie to dokupiłem:

-Szybka Puig

-Białe klosze kierunków

-większa zębatka zdawcza

-zestaw 72ccm :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę na tę chwilę powiedzieć, to 50ccm nie zaliczamy do klasy motocykli, ale ważne, że ma biegi :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cię zagiął młody - widzisz suchy - edukuj się edukuj

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisowo motorower który jedzie ponad 45km/h to motocykl

Ależ wtopa, faktycznie nie wziąłem tego pod uwagę :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...