Skocz do zawartości

Buty Alpinestars Roam


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zakupiłem w Wolfie buty motocyklowe turystyczne Alpinestars Roam. Dołączona grafika

Według mnie nie wyglądają one jak typowe turystyki, lecz mają w sobie coś ze sporta. A teraz już do rzeczy. Mój budżet wynosił ok. 600zł. Nad wyborem tego modelu zaważyła po pierwsze membrana, po drugie cena, po trzecie firma. Za ,,obów" zapłaciłem 520zł, więc jeśli wziąć pod uwagę markę jaką jest Alpinestars cena jest co najmniej atrakcyjna. Jakie są moje pierwsze wrażenia? Bardzo pozytywne. Dzień po zakupie butów, gdy wracałem do domu złapała mnie burza i ok. 15km musiałem jechać wręcz w ścianie wody. Na zakrętach woda spod przedniego koła lała się na buty jak ze szlaucha. Co zauważyłem po powrocie do domu? Że jednymi suchymi częściami ciała jest głowa i stopy, więc membrana zdaje egzamin. Co do codziennego użytkowania, w trakcie ostatnich upałów myślałem, że stopy będą się strasznie pocić w tych ,,kaloszach", jednak myliłem się. Buty mają w miarę porządną wentylację i jak na razie nie zdarzyło mi się, żebym czuł się niekomfortowo, nawet w 65-stopniowym upale. Co do wygody, buty są na pewno dużo sztywniejsze od moich poprzednich Adrenalin ale da się przeżyć nawet prawie godzinne latanie po Manufakturze. Jednak buty motocyklowe stworzone są do jazdy niż chodzenia. Nawet po 150km trasie po zejściu z motocykla nie miałem obolałych stóp. Obawiałem się trochę o dopasowanie butów, ponieważ mają tylko 3 rzepy jako mocowanie ale stopa na prawdę pewnie się trzyma w tym bucie.

Podsumowanie

Mówiąc krótko i na temat Alpinestarsy Roamy to bardzo fajne, wysokiej jakości ,,turystyczno-sportowe" buty motocyklowe, które poleciłbym osobom, które chcą znaleźć kompromis między, właśnie sportem i turystykom. Wydaje się, że buty są bezpieczne, lecz lepiej, żeby nikt tego nie musiał sprawdzać. ,,Obów" jest wszechstronny, nada się i na szybki wypad do marketu, jak i na długą trasę na drugi koniec kraju. Wielką zaletą tych butów jest na pewno relacja ceny do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...