Skocz do zawartości

Cbr 900 Rr - Odradzamy ;)


ridrick

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Jak większość z was wie wczoraj byliśmy oglądać motocykle w tomaszowie mazowieckim

Miałem zapodać linki ale aukcje na allegro są zakończone, więc zapodam numery aukcji by można znaleźć w archiwum ;)

Nr aukcji 2425768251 i 2390434044.

 

W skrócie:

Maszyny naprawiane sposobem domowym. Brak plastików, wiązki poklejone silikonem,

Trochę poxipolu też się znalazło, Poprzecierane dekle, brak cieżarków, Manetka w tym niebieskim jakby przycięta albo dobrze przetarta, w repsolu kawałki szkła w lampie, wycieki, licznik w milach ale nie działa bo silnik jest z 97 roku a tam inaczej zaczytywało prędkość ;)

Po oględzinach wstępnych do odpalania maszyn już nie doszliśmy bo nie było sensu ;)

 

A cena 8900 za repsola

7300 za niebieską

 

Dołączona grafika

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

W skrócie:

Maszyny naprawiane sposobem domowym. Brak plastików, wiązki poklejone silikonem,

Trochę poxipolu też się znalazło, Poprzecierane dekle, brak cieżarków, Manetka w tym niebieskim jakby przycięta albo dobrze przetarta, w repsolu kawałki szkła w lampie, wycieki, licznik w milach ale nie działa bo silnik jest z 97 roku a tam inaczej zaczytywało prędkość ;)

Po oględzinach wstępnych do odpalania maszyn już nie doszliśmy bo nie było sensu ;)

 

...a nałożyłeś na niego karę? ... nie wiem jakich bajdur Ci naopowiadał przez megafon, al ja bym sobie "wrócił" chociaż na paliwo... trzeba odsiewać plewy... i nie mówię tu o potłukach zwanych motocyklami http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/mad.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dostałem dziś sms czy jestem zainteresowany nadal ;)

 

... nałożyłeś na niego karę? ... bo ja bym sobie "wrócił" chociaż na paliwo

Nie ale masz rację że by należało :sad2:

W sumie do spały i tak bym poleciał ;) tylko byłoby mi lżej bo bez plecaka ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda prawidłowo przeprowadzona rozmowa telefoniczna :biggrin:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo

 

rozmowa konkretna :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w niebieskiej było szkło ;D

Szkło było w repsolu ;)

 

http://allegro.pl/honda-cbr-900-rr-i2471086897.html

Ta też styrana. Plastiki wszystkie możliwe po reanimacji, bak szpachlowany, silikon, izolacja itp.

Jak na 8k to drogo :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchodzisz coś sobie . najważniejsze żeby się nie napalać

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak chcesz fajny sprzęt kupić szukaj w danym roku po najdroższych ofertach

 

na 100% coś wybierzesz

 

a jeśli masz pretensję ze motocykle są tanie ale nie wyglądają jak z salonu (bo miały swoją nieciekawą historię)

forsuj prawo które będzie zabierało dokumenty mocniej rozbitym maszynom a te które uczestniczyły w wypadku są wpisywane do rejestru

 

 

tak jest w anglii, jak sprzęt jest za mocno rozbity nikt go już nie zarejestruje ani w Polsce ani w żadnym państwie UE bo zabierają dokumenty, no chyba ze ktoś kupi ramę z papierami <lol> i każdego pojazdu możesz otrzymać historię przeglądów i wypadków, fajny kraj :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz fajny sprzęt kupić szukaj w danym roku po najdroższych ofertach na 100% coś wybierzesz a jeśli masz pretensję ze motocykle są tanie ale nie wyglądają jak z salonu (bo miały swoją nieciekawą historię) forsuj prawo które będzie zabierało dokumenty mocniej rozbitym maszynom a te które uczestniczyły w wypadku są wpisywane do rejestru

Dlatego ja nastawiałem sie na repsola. Za ten rocznik 9k to nie jest niska cena a raczej z tych wyższych. Okazało się że ten repsol był w gorszym stanie niż ten drugi.

Ten model w tym roczniku w dobrym stanie mozna i za mniejsza kasę kupić. To było blisko więc pojechaliśmy a tu d*pa ;)

 

Byłbym za tym ale jak to forsować by ktoś z rządzących to wprowadził ??

 

fajny kraj :smile:

Nie fajny bo kandydatki na plecaki mają brzydkie :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fajny bo kandydatki na plecaki mają brzydkie

kandydatkę z polski bierz po co grube angielki wozić??

 

bo najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na sprzedanie swoja rr-ke http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png jak cos na priv

A ja tyż się zastanawiam na 900 rr-ką :biggrin:

i tyż czeka mnie jeżdżenie i oglądanie ...

 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wygląda zachęcająco :smile:

http://otomoto.pl/ho...e-M3275648.html

 

i ta też:

 

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-900-sc33-fireblade-98r-i2590813396.html

 

powinny być w miarę OK, ale w końcu mają 12 lat

Edytowane przez Soltys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa niezła ;) Co do wypadków, to raczej przy każdym czołowym powyżej 25-30 km/h z motocyklem motor jest właściwie do wywalenia,bo rama się zegnie. Co innego po szlifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przede wszystkim witam wszystkich. Jestem na tym forum może od pół godziny, a już natknąłem się na temat mi bliski. Śmiać mi się chce jak nie wiem :biggrin:. Natrafiłem na ten temat:

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/1901-cbr-900-rr-odradzamy/

 

Spoglądam, i myślę sobie "kurde znam tą niebieską CBR-kę". 

Dobrze że ją odradzałeś Przemek :biggrin:

Teraz krótka opowieść:biggrin::

Pewnego ciepłego wieczorka tamtego lata leciałem sobie jeszcze wtedy skuterkiem ze sklepu do domu. Dojeżdżam, już puściłem kierunek w podwórko, aż tu nagle jak mi coś nie zaryczy za plecami, to aż się wystraszyłem :biggrin: Odwracam się a tam w roli głównej właśnie ta niebieska CBR, a na niej kolega. Wjechaliśmy do mnie,siema siema, szmery bajery, i patrze co zakupił:biggrin: Patrzę, patrzę, mówię mu że szlifa miała na sto pro, dekiel powycierany i na lagach wżery od szlifu od dołu.No ale nic, mówię ma swoje lata, nie jest nówka mogła coś przeżyć w swoim istnieniu, No dobra obczaiłem z grubsza, mówię dawaj się przewieźć. Wsiadłem, zapaliła za 2 strzałem na ciepłym silniku :ohmy2:, wyjeżdżam, silnik ciepły to 2 i but. złapałem ze 100, może nawet nie, i czuję jak tył się kołysze na zakrętach, luzy w kole że ch*j :ohmy2: Ogólnie jakoś się źle prowadziła, nie wiem co on widział jak to brał no ale cóż. Wróciłem, mówię jedź to oddaj tam, skąd żeś wziął ten szrot :biggrin: A ten niee, jest git mówi. Ale wiecie jak to jest, napalony, sam pojechał,klapki na oczach...

A teraz wisienka na torcie: papapammm! CBR po miesiąciu straciła kompresję na trzech tłokach "badum tsss" haahaa :biggrin::D Wziął ją za 7tysi, a po miesiącu sprzedał za 4,5 z zajechanym motorem :biggrin: 

Taka to historia, nieprawdopodobna, a jednak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa niezła :wink: Co do wypadków, to raczej przy każdym czołowym powyżej 25-30 km/h z motocyklem motor jest właściwie do wywalenia,bo rama się zegnie. Co innego po szlifie

Kolego czytam co piszesz i mnie krew zalewa :P chyba sam nie wies na czym latasz bo większosć motocykli w Polsce jest po dzwonach i to z większą prędkością i jakoś latają, ramy nie są z plasteliny i potrzebne jest konkretne pierdyknięcie żeby główkę ramy skrzywić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...