Skocz do zawartości

Nowy Portal Dla Motocyklistów: Lewawgore.pl


ridrick

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zostałem zaproszony na nowy portal, który ma być inny niż dostępne na rynku.

Ponoć ma się koncentrować na wycieczkach, trasach itp.

Co z tego wyjdzie nie wiem. Sam się zarejestrowałem dosłownie parę minut temu i wygląda ciekawie.

 

http://lewawgore.pl/

 

Pozdrawiam

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kilka dzionków tam siedzę - ale wole forum, na moje gusta zbyt nowatorskie i innowacyjne

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nic nie zrobiłem :smile:

 

ale wole forum, na moje gusta zbyt nowatorskie i innowacyjne

Forum jest bezapelacyjne najlepsze, najważniejsze, najbardziej za***iaszcze, wszystko naj....

Ale może tam da radę rozszerzyć znajomości, znaleźć trasy itp.

Kumpel zna organizatora przedsięwzięcia i plany ma zacne ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ridrick juz w czolowce na nowym portalu :biggrin:

 

Ten to zawsze musi wodę lać :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zarejestrowałem (nick ten sam co tutaj) i powiem, że wygląda całkiem ciekawie. Trochę poprawek jeszcze wprowadzą, więcej użytkowników zbiorą, to może się z tego zrobić naprawdę fajny portal, do tego ukierunkowany na imprezy, zloty i trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, po pracy się zarejestruję i porównamy, może po 2-3 tygodniach zrobię recenzję...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...