Jump to content

Komunikacja

Komunikacja
 Share

Recommended Posts

Komunikacja

Hej, mam na imię Edyta i mieszkam w okolicach Brzezin. Niestety nie mogę się pochwalić swoim jednośladem... gdyż go nie mam :sad2: Natomiast praca w Wydziale Komunikacji zmusiła mnie do założenia konta na Waszym forum.

Pozdrawiam Wszystkich z Forum

Arecki_ELW

Heyka... :smile:

Zawsze możesz zmienić ten stan i zakupić moto... ;)

Komunikacja

Jakie miłe powitania, jestem w szoku :smile:

ADAM napisał prawdę :smile: chciałam Was poznać i dlatego wstąpiłam w szeregi Waszego forum :smile:

Witam ciepło :smile: ale czemu praca Cię zmusiła? Jakieś rozpoznanie Wydziału Komunikacji na temat specyfikacji świata motocyklowego w województwie łódzkim? ;)

powitać komunikację :smile: to teraz wiemy do kogo się zgłaszać, jeśli zawitamy w tymże urzędzie - po znajomości będzie bez kolejek :smile:

a w zamian... przewózka jako plecaczek (oczywiście w ramach przyjemności, żeby nie było, że "coś za coś" ;)

Komunikacja

powitać komunikację :smile: to teraz wiemy do kogo się zgłaszać, jeśli zawitamy w tymże urzędzie - po znajomości będzie bez kolejek :smile:

a w zamian... przewózka jako plecaczek (oczywiście w ramach przyjemności, żeby nie było, że "coś za coś" ;)

Bardzo pasuje mi ta propozycja :smile:

Witam i do zobaczenia... przez Brzeziny zdarza mi się jeździć. Pozdrów waszą podłą straż miejską, co to wystawia mandaty za 66 km/h w zabudowanym. Szkoda, że na 40-tce tam koło kościoła nie stoją z ustawieniem na 46 to by mogli już od 1 pkt i 50zł trzepać...