Skocz do zawartości

Komunikacja


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam na imię Edyta i mieszkam w okolicach Brzezin. Niestety nie mogę się pochwalić swoim jednośladem... gdyż go nie mam :sad2: Natomiast praca w Wydziale Komunikacji zmusiła mnie do założenia konta na Waszym forum.

 

Pozdrawiam Wszystkich z Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Edyta :smile:

 

Poprosze tą słynną rozpiske na PW :smile: na dziś będzie jak znalazł :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wi tać . edyta nie pisz że cię zmusiła , tylko napisz chciałabym was poznać i dlatego z przyjemnością wstąpiłam w szeregi waszego forum http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło :smile: ale czemu praca Cię zmusiła? Jakieś rozpoznanie Wydziału Komunikacji na temat specyfikacji świata motocyklowego w województwie łódzkim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać komunikację :smile: to teraz wiemy do kogo się zgłaszać, jeśli zawitamy w tymże urzędzie - po znajomości będzie bez kolejek :smile:

 

a w zamian... przewózka jako plecaczek (oczywiście w ramach przyjemności, żeby nie było, że "coś za coś" ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :riding: pięknie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać komunikację :smile: to teraz wiemy do kogo się zgłaszać, jeśli zawitamy w tymże urzędzie - po znajomości będzie bez kolejek :smile:

 

a w zamian... przewózka jako plecaczek (oczywiście w ramach przyjemności, żeby nie było, że "coś za coś" ;)

 

Bardzo pasuje mi ta propozycja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i do zobaczenia... przez Brzeziny zdarza mi się jeździć. Pozdrów waszą podłą straż miejską, co to wystawia mandaty za 66 km/h w zabudowanym. Szkoda, że na 40-tce tam koło kościoła nie stoją z ustawieniem na 46 to by mogli już od 1 pkt i 50zł trzepać...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...