Skocz do zawartości

Vii Zlot Motocyklistów W Brzezinach


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

A w 08.07 widać Okropną i mnie przez ułamek sekundy. Z adamon`em łaziliśmy mając parcie na szkło ale gadać z nami nie chcieli. Widocznie źle nam z oczu patrzyło.

 

O ja w Telewizji byłem :biggrin: Kto chce autograf <LOL> haser tez tam był :>

 

Po tablicy Cię poznałem ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najpierw się wlepiłam prawie w monitor , wyostrzyłam sobie wzrok , zoom w okularkach iiii..... faktycznie jestem z xanem :smile: tylko co ja robię nad tym moto , przysiady cholerka , skłony ?? Fakt xanton z adamon-em za kamerzystą łazili ale omijał Ich jak mógł :smile: Ja w tym czasie terroryzowałam organizatora o więcej koszulek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym czasie terroryzowałam organizatora o więcej koszulek

Co do koszulek to ja poszedłem po drugą. Chciałem wziąć czerwoną, najmniejszą jaka jest (dla dziewczyny), powiedziano mi że w trzecim kartonie.

Dopiero w domu zauważyłem że w tym trzecim pudle była o rozmiarze XXL! ;)

 

WIELKIE DZIEKI dla klegow ktorzy pomogli mi podniesc Virke

To widzę że nie tylko ja mam 535 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, pod koniec uwaliłaby się jeszcze czarna VFR`a kiedy gadałem obok z jej właścicielem, na szczęście obyło się bez gleby :smile: Michu chyba przejeżdżałeś wtedy obok nas, nie?

 

Tak, przejeżdżałem w tym momencie, a gościu mina nie zapomniana http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif, łapać moto, czy kiełbasę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze małej GS na białej feldze ;P

no czy biała była http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

 

Fajnie było, pod koniec uwaliłaby się jeszcze czarna VFR`a kiedy gadałem obok z jej właścicielem, na szczęście obyło się bez gleby Michu chyba przejeżdżałeś wtedy obok nas, nie?

tomek to mojaVFR dziek za szybka akcje -w tym całym błocie moja centralna nozka sie zapadła i gdyby nie pomoc maszyna poleciałaby na boczek .

 

Tak, przejeżdżałem w tym momencie, a gościu mina nie zapomniana , łapać moto, czy kiełbasę?

od razu wybrałem moto kiełbasa poszła w błoto :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek to mojaVFR dziek za szybka akcje -w tym całym błocie moja centralna nozka sie zapadła i gdyby nie pomoc maszyna poleciałaby na boczek .

 

Uwierz mi, że płakałbym jak nad swoją ;) najważniejsze, że sytuacja opanowana - do następnego!

It`s that old running wide problem again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wywiad ze mną zrobił a jedno zdanie o jakichś koniach puścili ;)

 

Mój syn też wywiadu udzielał dobre kilka minut, a puścili głupotę jak się dzieciak pomylił z volvo v60 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

coś mało tych fotek.., a tylu ludzi latało z aparatami :rolleyes:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...