Jump to content

Vii Zlot Motocyklistów W Brzezinach

Komunikacja
 Share

Recommended Posts

Komunikacja

Zapraszam wszystkich sympatyków motocykli i nie tylko do udziału w VII Zlocie Motocyklistów, który odbędzie się 29 lipca 2012 r. (niedziela) w ramach obchodów "Dni Jordanowa i Eufeminowa" i jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Brzezinach.

Miłośników jednośladów zachęcam do potwierdzenia swojej obecności telefonicznie (46) 874-31-64

Zapraszam i pozdrawiam

Edyta Sadzak - młodszy referent Wydziału Komunikacji

Hurra! :smile: Już myślałem, że nie będzie w tym roku tego zlotu w Brzezinach ;) No to ja się piszę.

Będzie podobnie do tego zlotu z zeszłego roku? Spotkanie pod kościołem, msza, przelot przez okoliczne wsi i koniec w OSP Jordanów?

już leciałem odpalić moto , ale doczytałem do końca i zastało jeszcze troszkę czasu . słyszałem że w brzezinach fajnie jest . obecność obowiązkowa .

to telefoniczne potwierdzanie obecności ma na celu oszacowania ilości jednośladów? pewnie i tak większość przyjedzie od tak bez dzwonienia...

Komunikacja

Można dzwonić bliżej Zlotu :smile: większe prawdopodobieństwo, że nic nie pokrzyżuje planów.

Suchy-wolk

to telefoniczne potwierdzanie obecności ma na celu oszacowania ilości jednośladów? pewnie i tak większość przyjedzie od tak bez dzwonienia...

Jak dobrze pamiętam, robią listę i na zlocie chodzą po ludziach i zaznaczają kto przybył i komu wypisać pamiątkowy dyplom. Dzwoniąc i potwierdzając swoje przybycie, jest większa szansa, że ten dyplom faktycznie otrzymasz :smile:

A chopery jakieś zamierzają jechać?... Jest jakiś program imprezy (godziny)?

Komunikacja

Dokładny program Zlotu wraz z trasą przejazdu umieszczę w połowie miesiąca po uzgodnieniach z Policją.

Andree-stary wyga

Też się piszę, jeżeli oczywiście takie starocie jak mój Kawa wpuszczą na zlot :smile:

Chętnie się pojawię to będzie już ostatni mój ostatni zlot przed wyjazdem za granicę wiedz dołożę wszelkich starań by się na nim pojawić :smile:

A chopery jakieś zamierzają jechać?... Jest jakiś program imprezy (godziny)?

No jak pogoda dopisze, nic innego nie wyskoczy i maszyna nie zawiedzie to pewnie będę, chociaz do Brzezin to można i dopchać sprzęta jakby co :smile:

Komunikacja

Mam nadzieje, że wspólnie pobijemy ubiegłoroczny rekord w ilości miłośników i oczywiście jednośladów :smile:

Tak na upartego jakby się wszyscy z forum zmobilizowali to by przebiło ubiegłoroczną ilość ludzi ;) A co dopiero jeśli inni też przybędą.