Skocz do zawartości

Vii Zlot Motocyklistów W Brzezinach


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka naprawde udana, dobra organizacja i mila atmosfera.

WIELKIE DZIEKI dla klegow ktorzy pomogli mi podniesc Virke po tym jak upadla w bloto i ugrzezla ;) na szczescie obeszlo sie bez wiekszych strat ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

dobra, koniec słodzenia:)

 

Dokładnie, teraz czas na kłótnie :riding: hehe,

 

Ania, dawno nie widziałem tak pozytywnie zawziętej osoby jak Ty, po kamieniach przy koście tak Tobą rzucało, że aż zęby zaciskałem. Jednak nikogo nie prosiłaś o pomoc :riding: Czyżbyś walczyła za równouprawnieniem ? :decayed:

 

 

No fajnie było http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif stałem obok Suzuki GSX-R MarcinaGryczykaLDZ :biggrin:

Później już się nie spotkaliśmy ,.. powstało zbyt wielkie zamieszanie przez deszcz B)

 

 

Zlot bardzo fajny, mnóstwo znajomych forumowych twarzy. Przejazd mógłby być drogami o mniejszych dziurach, jednak nie będę wybrzydzał :biggrin: Za rok również się pojawie ! Pozdrowienie dla uczestników i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu !

 

PS. zdjęcia z mojego telefonu pojawią się późno w nocy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz? Jaki deszcz? To ja chyba byłem w innym miejscu. Najpierw poopalałem się na terenie kościoła, a potem lekko umyłem motor :smile:

Fajnie było. Tylko jakiś "frendzel" chciał mi w d*pę wjechać, bo nie zauważył, że korowód zwalnia. Miał więc małe awaryjne hamowanie. Na szczęście nic się nie stało złego. Wszyscy cali, bez zatrzymania pojechali dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zlot motocyklowy w Brzezinach pozytywnie zaliczony! :riding: Dzięki za Dyplom i koszulkę

 

Adam z Rogowa? Hm, nie znam a mieszkam tu jak dobrze liczę 23 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dyplomik i koszulkę :smile: Zjawiłam się w samą porę :smile: błoto nieziemskie a parking na rżysku zabójczy :smile:

 

Okropna obiecuję że to już ostatni zlot po cywilnemu :P

 

Grinch soryyy za wystraszenie :smile: miałeś minę jakbyś chciał mnie porządnie opierdzielić :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wszystko super, tylko szkoda, że przyspieszono wyjazd z pod kościoła, bo jak dotarłem na miejsce to już nikogo nie było, jadąc do OSP Jordanów trafiłem na ścianę gradu z ulewą (widoczność 50 - 100m)

 

PS.

Mirku, dzięki że zaprosiłeś nas do siebie na herbatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, pod koniec uwaliłaby się jeszcze czarna VFR`a kiedy gadałem obok z jej właścicielem, na szczęście obyło się bez gleby :smile: Michu chyba przejeżdżałeś wtedy obok nas, nie?

It`s that old running wide problem again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć 28.07.2013 mam wolne więc wpadnę

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo, organizatorom za zlot, którego pogoda nie dała rady pokrzyżować choć się starała, Mirkowi za herbatkę i możliwość posiedzenia u niego, "sympatycznym Intruzom ze Zgierza" za pokaz jazdy bokiem po rżysku" :smile: :) i ogólnie wszystkim. Myślcie nad jakimś wypadem w ciepłe (puki jeszcze takowe są) popołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, dawno nie widziałem tak pozytywnie zawziętej osoby jak Ty, po kamieniach przy koście tak Tobą rzucało, że aż zęby zaciskałem. Jednak nikogo nie prosiłaś o pomoc :riding: Czyżbyś walczyła za równouprawnieniem ? :decayed:

hehe, nie prosiłam bo nie było nikogo do pomocy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje tylko żałować, ale może w przyszłym roku życie ułoży się inaczej i pozwoli mi przyjechać na zlot....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

To i ja się odmeldowuję :riding: , fajny zlocik, podziękowania dla organizatorów, podziękowania dla łódzkiej ekipy, trochę nas było ;) ,

fajnie było pogadać z ekipą od armatur(moje klimaty), a co do pogody, raz zakładałem "deszczowy uniform", raz zdejmowałem, a jak przyszło co do czego to akurat byłem bez :P ,

mogłem sie tylko na WSKę u Mirka załapać :smile: ,

 

a i muszę się pochwalić.., mój LTD, był najstarszym moto na zlocie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif , egzekwo z Hondą (modelu nie pamiętam), stosowne nagrody oczywiście odebrane http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif, oby więcej takich zlotów ;)

 

MIRON, nr tel. już dostępny ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...