Skocz do zawartości

Vii Zlot Motocyklistów W Brzezinach


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pobijamy ubiegłoroczny mój rekord w mobilizacji motocyklistów, żeby przybyli do Brzezin na tak mało znany zlot to w następnym sezonie zaproszę WAS na moje podwórko :smile: - ciekawe czy się zmieścicie, ha :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieścić się zmieścimy , ale jak nam się spodoba to możemy do września zostać :cheers: . A w zeszłym roku ile motocykli było ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku było plus minus 150 motocykli a jeszcze więcej ich sympatyków.

 

W tym roku przygotowujemy się na większą liczbę ale ilu będzie chętnych trudno przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w tym roku na pewno będzie nas więcej . A jakieś bliższe plany ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec mozliwe ze ja tez dołączę :smile: mam nadzieje ze w koncu mi nic nie wypadnie innego :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zobaczy... puki co zaproszenia jako aerografiarz nie mam, więc może na jedno "bezalkocholowe" wpadnę... Swoją drogą, zawsze mogę sprzęcior zabrać ze sobą... no ale to już zależy od organizatorów, czy będą chcieli i czy się dogadamy...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

Podaje szczegóły organizacyjne dotyczące VII Zlotu Motocyklowego - przypominam 29 lipca Brzeziny:

 

- o godz. 13.30 zbiórka na parkingu przed kościołem św. Franciszka z Asyżu - wjazd od ulicy Okrzei (jak w ubiegłym roku, ale uwaga na utrudnienia remontowo budowlane na Okrzei) - mam nadzieje, że się pomieścimy :smile:

- o 14.00 msza święta w intencji motocyklistów,

- o 15.00 poświęcenie motocyklów,

- 15.30 przejazd przez okoliczne wioski, trasa prawdopodobnie będzie podobna do tamtego roku - zatankujcie :smile: bo trasa nie jest krótka

- około 16 przyjazd do Jordanowa, powitanie motocyklistów, wręczenie drobnych upominków, poczęstunek, ...

 

Jak wspomniałam wcześniej wszystkich chętnych motocyklistów zachęcam do potwierdzenia swojej obecności, aby usprawnićcałą organizacje Zlotu - jak Wam wygodniej telefonicznie lub e-mailem. Wystarczy podać Imię i Nazwisko Telefon kontaktowy do mnie 790-604-464 - podaje komórkę, gdyż jestem na urlopie. Lub telefon do Starostwa 46 874-31-64

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania - pytajcie...

 

Pozdrawiam

 

PS. Przed Zlotem wyślę Wam informacje na temat Straży Miejskiej (czy stoją, gdzie stoją i o której) - głupio by było dostać fotkę pamiątkową od SM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy poza myszami śniętymi we wszelkiej możliwej intencji, będą jakieś atrakcje dla motocyklistów ?? Stanowisko z kapeluszami, koszulkami, itp. Jakieś pokazy?? Wystawa może?? Koncerty jakieś ??? No i co z opcją ewentualnego noclegu na miejscu, dla tych którzy chcieliby zostać dłużej przy jakimś piwku ??? A jak z parkingiem, będzie jakaś ochrona ?? Czy każdy pilnuje swojego sprzętu ??

 

Sorry za czepialstwo, ale trochę ze mnie dzisiaj krytykanctwo wyłazi, to chyba przez ten deszcz... na koniec pytanie: ile KM liczy trasa parady ??

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamałam się pytaniami Regisa :/ teraz to muszę napisać wypracowanie... Wolałabym odpowiadać TAK lub NIE a tu się nie da. Szczegółowe pytania, szczegółowe odpowiedzi. Zbieram siły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, trochę się tych zlotów już przerobiło w życiu... to i pytania tematycznie ważne :P

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...