Skocz do zawartości

Czy Ma Ktoś Z Was Kufer K-Max ?


djquest1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby, która ma kufer K-Max i powiedziałaby mi coś więcej na temat tego wynalazku .

Od nie dawna śledzę wątki kufrowe i jest to ciekawa propozycja ale nie wiem co o niej myśleć na dłuższą mete - z bliska zobaczę dopiero na dniach.

Rozchodzi się o wersję 50 litrową rzecz jasna :

http://allegro.pl/kufer-k-max-50l-duzy-mocny-system-givi-maxia-kappa-i2435200875.html lub

http://allegro.pl/kufer-duzy-nowy-50-litrow-mieszcza-sie-2-kaski-i2442688601.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno płyta jest ważna - mój givi przy 229 zostaje na miejscu [płyta monokey]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem sobie go z bliska i zdecyduję się na niego .

 

Zalety

+ duża pojemność 50 litrów

+ ładne wykonanie

+ płyta montażowa w systemie MONOKEY w zestawie !

+ mieszczą się moje 2 kaski

+ lepiej spasowany od Kappy K46

+ można dołożyć akcesoryjny STOP LEDowy ( w Kappa są to żaróweczki )

+ można dołożyć oparcie dla pasażera

 

Wady :

- brak logo GIVI( dla niektórych ważne :P )

- innych wad nie stwierdzono :biggrin:

 

Miałem brać K46 ale spasowany jest gorzej i przy włożeniu 2 kasków nie zamyka się idealnie, i oczywiście jest tańszy - 375 zł,

490 zł Kappa K46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalety + duża pojemność 50 litrówWady : - brak logo GIVI( dla niektórych ważne :P )

hehe - co ty Pizze będziesz woził ?? w tych 50 litrach??

 

A co do wad u mnie nie występuje - hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oblukamy .Czy można obejrzeć go w Łodzi ??

 

Tak - chcę kupić w www.korando.pl - Przędzalniana 89.Tam oglądałem go i od nich raczej kupię.

 

hehe - co ty Pizze będziesz woził ?? w tych 50 litrach??

 

A co do wad u mnie nie występuje - hehe

 

O pizzy to nie myślałem - bardzo dobra propozycja - będzie go można przetestować :riding: .

Zależało mi na kufrze na 2 kaski - zostawiam pod sklepem i się nie zastanawiam nad niczym a jak przyjdę z zakupami to mam 2 duże bagażniki B) .

 

 

EDIT :

 

Kufer zakupiony i założony. Myślę, że duży wózek z zakupami się pomieści pod bagażnik i kufer :biggrin:.

Kaski 2 mieszczą się bez problemu + jeszcze "drobiazgi" .

Cena za jaką zakupiłem to 360 zł ( 379 sprzedają na Allegro ).

Fotki jutro :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...