Jump to content

Buli

Buli
 Share

Recommended Posts

Witka wszystkim Kamraci Motocykliści z Łodzkiego i nie tylko.

Jako że dziś dopiero dowiedziałem się, że w Łódzkiem istnieje coś takiego jak wasze forum postanowiłem się odezwać i w poniższym temacie przywitać.

Mam na imię Daniel zapewne nie raz sie spotkłem z częscią z Was z racji swojego moto fachu. Nie zdradze gdzie ale kiedyś zapewne samo z siebie wypłynie poprzez jakiegoś forumowicza. Moją pasją są oczywiście motocykle na których poruszam się już ósmy rok. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnego motocykla, ale najczęsciej zobaczycie mnie śmigającego na motocyklach BMW. Do tej pory śmigałem głownie na motocyklach enduro począwszy od Dr650 przez trampka, afrykę i kilka GS. Najprawdopodobniej te ostatnie będą moim typem motocykla już na długo, choć mam ostatnio małą zajawkę apy poślizgać sie na kolanie a jak asfalt da to może i na łokciu :smile: Szkoda że w naszej okolicy nie ma za wiele krętych dróg o dobrej jakości asfaltu.

Najczęsciej przebywam w pięknym mieście Łodzi choć nocami gnieżdzę się w okolicznym Kanzas City :smile:

Pozdrawiam Więc wszystkie Motocyklistki oraz szanownych Motocyklistów. Do zobaczenia gdzieś w drodze.

Dzięki za serdeczną Witkę.

Spokojnie nie mam parcia na motocykl. Codzień coś wpada wręce:) zawsze jest czym latać.