Jump to content

Kawasaki Gpx 600


kamilTsn
 Share

Recommended Posts

Co mnie tu sprowadza?

Chęć pokazania mojego kawałka blachy :smile: Witałem się już oficjalnie i "pozwiedzałem" trochę forum, więc pomyślałem, że czas przedstawić moto moto :] Takiego chyba nie zauważyłem jeszcze tutaj, ale pewnie się mylę.

Tak więc jak w tytule. Moto sprowadzone - 96r. także starawy, ale ja tam się cieszę bo w końcu udało mi się samemu na niego zarobić :biggrin: Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji będę mógł się "pochwalić" osobiście sprzętem.

post-974-0-16581800-1341426033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ładnie się prezentuje..życzyć jak najwięcej przebytych kilometrów na kawie i szerokości.. :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Link to comment
Share on other sites

Ojj tam mój jeszcze starszy. Ważne, że CI służy i można latać :smile: Fajna maszynka :smile: Wpadnij jutro pod central! Lewa!

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią wpadnę, ale nic nie obiecuję bo chyba jutro będę musiał zostać dłużej w robocie no a powrót do mnie na wioskę zajmuje czasu. Ale jeśli mi się jutro nie uda to postaram się zabrać gdzieś w week o ile mi pozwolicie :smile:

Ja jako świeże mięso jeszcze nie obeznany także bardziej za balast pewnie będę robił :sad2:

Link to comment
Share on other sites

kupując swojego gpz-a miałem do wyboru gpz / gpx ale tego drugiego nie było na czym oka zawiesić . Ważne że kawa nabijaj km i dbaj o niego a odwdzięczy ci się na drodze

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa maszynka, pochwal się jakimiś osiągami i/lub Twoimi osiągnięciami na tym motocyklu :riding:

 

Co do "książkowych osiągnięć" to ma to 85 kucy. 4,3 do setki a max to 215. Jeśli coś więcej wiedzieć chcieć to pytać ;) A co do moich osiągów to nie ma się czym chwalić :P Tak jak pisałem wcześniej jestem jeszcze lewy i robię w pory przy 140 :biggrin:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam do Was pytanko. Trochę dziwne, no ale kto pyta, nie błądzi. Tak więc:

Kupiłem sobie jakoś wcześniej siatkę, żeby sobie co nieco móc przewieźć, lecz niestety nie ma żadnej rurki, żeby ją zaczepić no i sobie ją przyczepiałem do owiewki. No i ten głupi pomysł się na mnie zemścił :/ Owiewka się urwała przy przewożeniu kasku. Podkleiłem i wszystko jest ok. I tu zbliża się sedno sprawy. Nie wiem co teraz zrobić bo nie chcę znów zerwać owiewki, także siatka już odpada. Także czy jest jeszcze jakaś alternatywa oprócz kufrów, żebym mógł coś przewieźć ?? Może ktoś widział jak w tym moto coś wykombinować ?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy co chcesz przewozić.

Jeżeli myślisz o kasku itp. to kufer jest wygodną opcją, bo wkładasz, zamykasz i się nie martwisz ;) chyba że najczęściej wozisz dokumenty, laptopa itp. to przyjrzyj ofertę Tankbagów ( http://allegro.pl/magnetyczna-torba-na-bak-oxford-tankbag-18l-2012-i2513377050.html ), można też pokusić się o sakwy tekstylne ( http://allegro.pl/sakwy-motocyklowe-oxford-48l-nowosc-2012-wys-0-zl-i2512079180.html )

Odnośnie mocowania siatki to z przodu do setów pasażera, a z tyłu możesz pod spodem spiąć haczyki ( jeżeli siatka jest tak elastyczna ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...