Skocz do zawartości

Groupon - Sprawdź Najlepsze Promocje W Swoim Mieście


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Łódź - oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi

Czy korzystaliście może kiedyś z jakiś oferty firmy Groupon? Jakie macie odczucia, spostrzeżenia dotyczące takich ofert i ich realizacji? Warto kupować u nich? Ja zrobiłem już kilka transakcji i przyznam, że ten system jest rewelacyjny :smile: Zawsze szybko i bez problemu, a w dodatku ostatnio otrzymałem kupon rabatowy o wartości 20zł - prawdopodobnie za rok uczestniczenia w programie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam, tzn. korzysta mój plecaczek - jak na razie fajnie, na plus, dobra metoda na promocję kilku fajnych miejsc/ewentów/kursów etc. ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak nie było tylu innych stron (firm) były dużo lepsze oferty... ale czasmi faktycznie można coś wyszukać, używam agregatora grupeo ale na razie tylko na okaziku i gruponie mam konto :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja konta nie mam, wszytko kupuje mi plecaczek :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka innych stron o podobnej zasadzie działania ale przyznam się szczerze że nie korzystałem z żadnej z nich

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwutek, czemu? czasem promocje są na prawe świetne

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwutek, czemu? czasem promocje są na prawe świetne

 

Wiem Michał ale znasz mnie- zabiegany do granic możliwości - podejrzewam że nawet umrzeć nie będę miał czasu albo też zrobię to w biegu :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gruponem nie jeden fajny wypad się udał . fajne oferty

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły rok wakacje: Słowacja, Hotel Club *** 270zł za pobyt dla 2 osób 3 dni (2 noclegi) + 2 wstępy na kąpielisko termalne vrbov + butelka szampana na powitanie

Obecne wakacje: 90 zł za 3 noce w hotelu w Białym Dunajcu (kupione 6 kuponów), 10km od Zakopanego.

Raz lody i jakaś pizza czy cuś. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z ofert.

 

Zastrzeżenia co do stron typu gruper, groupon, citeam:

a. prawie wszystko dla kobiet (nie ma fajnej promocji na męskie zakupy, narzędzi itp), za to pełno spa i beauty + dom

b. dużo ofert bardzo drogich - na prawdę trzeba polować z tydzień na dobrą cenę

 

Kupowałem jeszcze jakieś kursy makijażu siostrze mojej kobity - ona tez bardzo zadowolona z oferty: tanio i rzeczowo :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na gruponie swoim wnukom wejście na mini park linowy w Łódzkim ZOO z okazji Dnia Dziecka i okazał się wielkim niewypałem właściciele nic o tym nie wiedzieli i nie wpuścili dzieci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dziś zrobiłam pierwszy zakup i zobaczymy :smile: siwutek jak jesteś zabiegany to dam Ci skorzystać :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystałem z grouponu itp. ale z drugiej strony, jako przedsiębiorca, sprzedawałem Swoją usługę przez groupona dla takich klientów jak Wy.

Groupon za taką promocję pobiera od nas 50% prowizji od sprzedanych kuponów + 23% VAT. Więc że bym ja czy inny przedsiębiorca zarobił to musimy cenę swojego produktu/usługi podnieść min. 50%, więc wszystko to jest grubo naciągane żadne okazje, chyba że ktoś ma dużo kasy i traktuje to jako formę reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lubię proste rozwiązania to odwiedzam stronę http://www.znizkomania.pl/

Wszystkie, a przynajmniej większość, ofert grupowych zakupów dostępnych w wybranym mieście.

Obserwując jednak jak zmieniła się oferta przez ostatnie kilka miesięcy, mam wrażenie, że szał już minął. Coraz trudniej znaleźć coś ciekawego.

 

Jednym z powodów, jest to co napisał Michu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Korzystam z gruponu dość systematycznie. Najczęściej poszukuje rzeczy związanych z motoryzacja: mycie, odgrzybianie i nabijanie klimatyzacji, sprzątanie, pranie tapicerek, zmiana opon itd. Na tą chwile jestem zadowolony z jakości usług. Niestety najwięcej jest zabiegów spa, pielęgnacji paznokci oraz innych babskich spraw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety najwięcej jest zabiegów spa, pielęgnacji paznokci oraz innych babskich spraw

a. prawie wszystko dla kobiet (nie ma fajnej promocji na męskie zakupy, narzędzi itp), za to pełno spa i beauty + dom

Czyli to nie tylko moje odczucie... widać nasze panie kupują częściej niż my to też bardziej opłaca się robić coś dla nich niż dla mało wymagającego mężczyzny :biggrin:

 

Dziś upolowane przeze mnie okazje nie tylko dla pań. Najbardziej zastanawiam się nad pizzą po spotkaniu forumowym:

http://gruper.pl/x.php/1,24346/Lodz-Bella-Pizza-dowolnie-wybrana-srednia-pizze-oraz-bar-salatkowy.html

http://gruper.pl/x.php/1,23991/Lodz-Burrito-House-zestaw-burrito-albo-tacos-z-salatkami-z-baru-salatkowego.html

http://gruper.pl/x.php/1,23079/Lodz-Shooting-Academy-szkolenie-strzeleckie-z-krotkiej-broni-palnej-dla-jednej-osoby.html

 

I jeszcze coś potwierdzające, że da się upolować okazję:

http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/durex/7998617

Jak ostatnio używałem płaciłem chyba jakoś 21 zł w dużej promocji w Rossmanie za 12 sztuk. Jak widać strony gruperowe nie taki złe :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Dorosłych: Prezerwatyw Durex oraz Pasante z Żelem Intymnym

Dla dorosłych a te 14-latki niech pier.. się bez gum przecież fajnie jak dzieci mają dzieci.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dorosłych a te 14-latki niech pier.. się bez gum przecież fajnie jak dzieci mają dzieci.

Mnie chodziło, że to la dorosłych jest zabawa ale niech kupuje kto chce. Nie zabraniam przecież nikomu kupować :smile:

 

A 14-latki niech robią dzieci to politycy dłużej będą mieli z czego kraść... przecież o to tu chodzi :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

http://www.groupon.pl/oferty/lodz/5aSec/15094995?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_3&a=407

 

dziś znalazłam i wklejam może się komuś przyda

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem, wstępny kurs nic nie daje, chyba jednak lepiej zrobić bez promocji i na dodatek w Czechach, mój znajomy już jest po egzaminie na licencję pilota ULL, a ja jestem kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...