Skocz do zawartości

anett250


anett250

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że weszłam tu w "butach" to przepraszam że się nie przedstawiłam. Mam na imię Anetta, jestem z Elbląga. Chociaż jestem fanką szybkiej jazdy ale nie dwuślada lecz 4 kolek. Zawitałam na Wasze forum gdyż w wyszukiwarce Google wyświetlił mi sie temat który mnie interesował. Dlatego też podpieram się pod temat odnośnie odczytu  monitoringu aby odszukać sprawcy tego gościa który zniszczył mi auto. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Anetta - miło, ze zagościłaś, nawet jeżeli tylko z jednego powodu. Może polubisz kiedyś szybką jazdę także na 2oo...

W każdym razie - fajnie, że jesteś!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie. Życie przynosi wiele niespodzianek wiec może i jazda motorem jest jeszcze przede mną. Szczerze mówiąc miałam już taka przygodę ale nie skończyła się dobrze, motor pojechał a ja zostalam😃😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Podeślij link do oryginały zobaczymy co się da zrobić.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy to działa bo nigdy tego nie robiłam tzn danych w chmurze, jeśli uda Ci sie otworzyć to na nagraniu jest to godzina 14,14 do 14,15. na końcu parkingu , dość daleko, wiem🤥parkuje tyłem auto chyba bmn kombi , takie lekko perłowo złote. Parkuje obok mojego auta którego prawie nie widać. Gość w niebieskiej kurtce , stoi jaki czas przy moim aucie, przesuwa się i wychodzi robiąc jeszcze gest ręką tak jakby z rozmachu chował rękę do kieszeni. Dokładnie przeanalizowałam ten film programem demo do obróbki ale nic więcej nie potrafiłam zrobić. Nadmienię że to była jedyna osoba która najwiecej czasu spędziła przy moim aucie przez cały dzień wiec jestem pewna że to zrobił ten gość. O godzinie 16.00 były świeżutki rysy na całym boku mojej megane😪

https://drive.google.com/file/d/1EEe4FHGpxV0t9a7UuDzuQW3UwZ0Y1IPA/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa link. Z tego filmu nic nie wyciągniemy. Przykro mi.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...