Skocz do zawartości

Nawyki zakupowe w sklepach budowlanych - ankieta


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

Jeśli kiedykolwiek kupowaliście coś do remontu domu, mieszkania, na działkę czy do garażu - proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która zajmie Wam max. 2 minuty czasu. Ankieta jest anonimowa, nie są zbierane Wasze dane do ich późniejszego wykorzystania w sposób komercyjny, a udział jest dobrowolny nikogo nie zmuszam.

 

Link do formularza: https://forms.gle/6boUByecEAoprQQG8

 

Nie ukrywam jednak, że jeżeli wypełnisz formularz i pozostawisz tu komentarz będę zobowiązany :cheers: Z góry dziękuje.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk zmienił(a) tytuł na Nawyki zakupowe w sklepach budowlanych - ankieta
6 godzin temu, rooland napisał:

poszło fajko. wisisz kratę browarów :D

Jesteś przecież dobroduszny i bezinteresowny 😃 ale kratkę mogę postawić mimo wszystko 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wysłana 

Ps.

Fajnie jak na stoisku producent promuje swój towar. Przykuwa to moją uwagę :) 

hostess-agency-milano-wd-italia.jpeg

Edytowane przez Wojtas (wyświetl historię edycji)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2022 o 11:50, rooland napisał:

poszło fajko. wisisz kratę browarów :D

Jak wyżej :) Czyli poszło.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...