Skocz do zawartości

IV Miedzynarodowy Zlot Motocykli Trójkołowych


preker

Rekomendowane odpowiedzi

IV Międzynarodowy Zlot Motocykli Trójkołowych

Data rozpoczęcia imprezy: 04-08-2011, godzina 15.00.

Data zakończenia imprezy: 07-08-2011

Miejsce spotkania: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Dzierżązna 4
95-001 Biała

Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche lipa wyszła z tym zlotem, ja bylem ok 14 to zostaly jeszcze 3 motocykle, glowna impreza byla w sobote - tak sie dowiedzialem od ludzi ktorzy wyjezdzali. Ale miejsce fakt na zlocik gicior. Moznaby tam zrobic zakonczenie sezonu dla grupy lodzkiej.Na terenie Ośrodka znajduje się 20 domków kempingowych, w których znajduje się 80 miejsc noclegowych czynnnych w sezonie letnim: od początku maja do końca września. Oferujemy Państwu:1) Domki trzyosobowe (10 szt.) - 75 zł za dobę2) Domki pięcioosobowe (2 szt.) - 100 zł za dobę3) Domki pięcioosobowe o podwyższonym standardzie (8 szt.) - 125 zł za dobę W domkach znajdują się: aneks kuchenny (lodówka, maszynka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia); łazienka z ciepłą, zimną wodą, umywalka, toaleta (kabina przysznicowa tylko w domkach pięcioosobowych); wyposażenie pościelowe (kołdra, koc, poduszka + powleczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem i prawie widzialem :decayed: chłopaki zwineli sie dość wczesnie w niedziele. Ale za to miejsce na zlot rewelacja!!

Byłeś i nie mówiłeś, że będziesz?! A mi się nie chciało samemu tam jechać.

mozna by pomyslec. moze jakis koniec wrzesnia?

Jest czas. Można pomyśleć. Myślę, że możemy to omówić podczas plażowania. ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...