Skocz do zawartości

[13-15.07] Zlot Motocyklowy W Konopnicy (K. Wielunia)


Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W mojej działkowej miejscowości ok. 75km od Łodzi, nad samą Wartą, Husaria Wieluń organizuje zlot.

W zeszłorocznej edycji brało udział prawie tysiąc maszyn :biggrin:

http-~~-//youtu.be/y0Oal2sLQ-A

Droga przy spokojnym tempie zajmuje 45 minut, więc można wpaść nawet na jeden dzień poleżeć nad rzeczką i pokręcić się po Zlocie, gdyby ktoś chciał wpaść na cały zlot, a nie przepada za spaniem w namiocie, to kilkaset metrów od terenu Zlotu jest ośrodek, w którym można wynająć fajny domek :biggrin:

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy ZACISZE - wakacje, wesela, obozy, zielone szkoły, tenis,ośrodek wypoczynkowy, konferencje, szkolenia, pobytyintegracyjne, paintball, oferty, wczasy, wypoczynek, wycieczki, Wieluń, Konopnica

 

Dołączona grafika

Więcej info i foto-relacje z poprzednich edycji na stronie Husarii Klub Motocyklowy HUSARIA WIELUŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda i wreszcie miejsce, gdzie cena za wjazd nie jest haraczem na dziwki i koks dla prezesa a coś z tego mozna dostać (posiłki, prezent itd). Cena rozsądna i myślę, ze warto się zastanowić. Przypomnę niedawny "Zlot u Żelaznego" gdzie w cenie 35 zł było tak na prawdę jedynie miejsce na namiot i koncerty (które z wielu okazji jak np dni miasta bywają za darmo).

 

Zastanowię się i dam znać czy wyrobię się czasowo. Pozdrawiam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jaka jest cena? bo albo ja mam dziś zaćme albo jej nie widzę

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Strobin, śmigało się wiele razy, niestety z roku na rok było coraz większe "bydło". W zeszłym roku nawet było mordobicie. Jeżeli kogoś bawi taki klimat to warto się wybrać, miejsce klimatyczne, blisko, opłata niewielka ( wliczone w cenę jedzenie).

Pozdrawiam Gazia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Strobin, śmigało się wiele razy, niestety z roku na rok było coraz większe "bydło". W zeszłym roku nawet było mordobicie. Jeżeli kogoś bawi taki klimat to warto się wybrać, miejsce klimatyczne, blisko, opłata niewielka ( wliczone w cenę jedzenie).

Pozdrawiam Gazia.

 

No niestety, wzrost ilości bydła jest nieunikniony przy ogólnym wzroście frekwencji. Ja ogólnie nie jestem fanem całego tego zlotowego chaosu, który odbywa się bezpośrednio na terenie, stąd od razu podrzuciłem link do ośrodka w którym można się zatrzymać, jeśli ktoś podziela moje podejście.

Ogólnie zlot fajny, bo w fajnej okolicy, bezpośredni z terenu jest wyjście nad rzeczkę, w okolicy kilka plaż i trochę miejsc do których można wyskoczyć, ale o tym chyba mogą powiedzieć więcej uczestnicy wiosennego zlotu FŁM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że do zlotu już tydzień.

Dla tych, którzy nie chcą jechać na cały zlot lub z zasady nie wsiadają na moto w piątek 13tego proponuję wybrać się do mnie na sobotnią wycieczkę :biggrin: W Konopnicy jest rzeczka i kilka plaż, jest gdzie zjeść, jest także zlot. 45minut z Łodzi, miła traska :smile: Brać ręczniki, kąpielówki i wbijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mam już inne plany na nadchodzący weekend a następnie urlop więc jednak nie będę...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę niedawny "Zlot u Żelaznego" gdzie w cenie 35 zł było tak na prawdę jedynie miejsce na namiot i koncerty (które z wielu okazji jak np dni miasta bywają za darmo).

Aiddek u Żelaznego wjazd był za 25 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z działki, woda w warcie cieplutka :biggrin: W Konopnicy powiększają plażę, więc do weekendu powinno już być więcej miejsca. Jak ktoś szuka miejsca do schłodzenia na najbliższy weekend, a przy okazji chce zobaczyć jak wygląda zlot - zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Konopnicy powinienem być już od piątku, bo mam tam działkę. Generalnie program Zlotu jest chyba zblizony do standardowego kanonu: W piątek zjazd, ognicho, grill, koncerty, gołe cycki. W sobotę podobnie, plus parada do Wielunia i po Wieluniu, w niedzielę rozjazd. Jeśli pogoda dopisze to każdego dnia można dokazywać nad rzeczką, generalnie fajna atmosfera, duży teren. Nie byłem na innych zlotach, więc nie mam porównania. Wydaje mi się, że miejsce na jednodniowy, sobotni wypad w sam raz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś z moją babcią o tym porozmawiać ;P

 

PS- Ja niedługo wylatuję, gdyby ktoś chciał dołączyć, a nie wiedział jak trafić to tu jest mój numer 790-262-188

 

Pozdro, LwG! :smile:

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan!

 

Jeśli ma ktoś ochote to zapraszam z nami.

Za godz. czyli o 13 wyjeżdżamy na ten zlot.

Spotkanie na ul.Rudzkiej 47 ( przy dużym parkingu).

 

Na chwile obecną 3 maszyny : R1, CBR 1000rr, Hayabusa.

Jak coś to dzwonić 507 40 45 49 LANS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan!

 

Jeśli ma ktoś ochote to zapraszam z nami.

Za godz. czyli o 13 wyjeżdżamy na ten zlot.

Spotkanie na ul.Rudzkiej 47 ( przy dużym parkingu).

 

Na chwile obecną 3 maszyny : R1, CBR 1000rr, Hayabusa.

Jak coś to dzwonić 507 40 45 49 LANS

 

A o nas to nie wspomni http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png no to jest człowiek :decayed: no chyba że ta Haya to my :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan!

 

Jeśli ma ktoś ochote to zapraszam z nami.

Za godz. czyli o 13 wyjeżdżamy na ten zlot.

Spotkanie na ul.Rudzkiej 47 ( przy dużym parkingu).

 

Na chwile obecną 3 maszyny : R1, CBR 1000rr, Hayabusa.

Jak coś to dzwonić 507 40 45 49 LANS

 

Czyli to Ty byłeś... Troche się spóźniliście chłopaki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o nas to nie wspomni http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png no to jest człowiek :decayed: no chyba że ta Haya to my :riding:

 

Tak to wy :biggrin: Myślalem że inny Paweł ma z nami jechać :biggrin: Zreszta ze wszystkim sie tak dogadaliśmy dzisiaj z panem Sulikiem Repsolem :biggrin: W waszym przypadku z miejscem spotkania :biggrin:

Także nastąpiła mała pomyłka :biggrin:

 

 

Czyli to Ty byłeś... Troche się spóźniliście chłopaki :smile:

 

No ja byłem, niestety jak dojechaliśmy było już po zlocie :biggrin:

Nie było co tam robić, więc zrobiliśmy sobie wycieczkę do Spały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...