Skocz do zawartości

Drżenie Mięśni....


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam taki problemik, właściwie nie przeszkadza mi to prawie wogóle, ale doprowadza mnie to do szału -

Np. gdy mrużę oczy, to powieki mi się trzęsą/drżą, i czasem mam coś takiego że ręka leży sobie spokojnie, chcę np. sięgnąć po coś, i jakby... nie wiem jak to określić, takie coś jakby ktoś was dźgnął cyrklem, ale w mniejszym stoponiu oczywiście, poprostu mimowolnie kawałeczek w góre odskakuje mi ręka (i tak jest z innymi kończynami).

No i, ostatecznie, drżą mi palce, jak wyprostuję ręke.

Co to moze być? Bo nie mam żadnych problemów z mową, itp., jestem tylko dosyć senny od jakiś 3 miesięcy. Pozatym wszystko w normie. Mam nadzieje że to nic poważnego.......

Magnez biorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to by było najrozsądniejsze... Ale nie chcę martwić rodziców, bo zaczną się zamartwiać tak ze spać nie będą mogli, a tego nie chce....

Jezu, mam nadzieje że to nic poważnego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź powiedz starym i nie świruj.

Do neurologa musisz mieć skierowanie. Więc idziesz do lekarza pierwszego kontaktu mówisz co ci dolega a on wymyśli co dalej.

Pewnie lekarz normalnie cię przyjmie pomimo tego że nie masz lat 18 (i jeszcze sporo ci brakuje) jednak jak rodzice się dowiedzą, że coś kręcisz to będzie źle ;P

 

widze ze mlody jestes to pewnie HORMONY wiec poszukaj kobity to ci przejdzie drzenie rak :smile:

Nie podpuszczaj bo teraz w gimnazjum mają takie zabawy jakich ja nie widziałem wśród studentek ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mam nadzieje że to nic poważnego, bo właściwie wszystko ok, refleks taki sam jak zawsze, po prostej lini przejde bez problemu, nie ma problemu z niczym, tylko jestem dosyć senny, może to głupio i śmiesznie zabrzmi (ale do śmiechu mi nie jest...), że wzmorzoną senność odczuwam tylko w szkole... Np. jak wczoraj byłem w domu, może z 2 razy ziewałem, a w szkole, to dosłownie co 10-15 minut ziewam.

hmm, w szkole cały czas zamknięte okna, więc może poprostu niedotleniony jestem w szkole..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w szkole, to dosłownie co 10-15 minut ziewam.

A to widocznie jesteś znudzony szkołą. Weź przeskocz ze 3 klasy to przestaniesz sie nudzić albo zainteresuj się tematem lekcji ;)

 

Senność wynika czasem ze złego żywienia więc może jesz "złe" śniadania.

Ale i tak idź do lekarza bo później są dziwne przypadki na lekcji wf-u

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. moje śniadanie to.. herbata :E.

Może poczekam jeszcze trochę, bo widze że im mniej o tym myślę, to tym mniej mi się trzęsą palce itp... może obsesje mam jakieś i tyle :biggrin:?

I właśnie w tym miejscu połowa forum uznała mnie za kogoś dosyć.. dziwnego :E

 

Dobra, chyba koniec tematu, jak nie poprawi się za niedługo to powiem o tym rodzicom, i pójdę do lekarza.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nopel ja mam na chacie neurochirurga co teraz robi doktorat. Zapytam i dam znać co może Ci być, ale ja sam postawiłbym na przemęczenie organizmu albo niedożywienie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czasem drżenie mięśni, ale zamiast chodzić i cudować to po prostu biorę witaminy ;-)

Ogólnie polecam brać codziennie:

- Magnez + wit. B (w dość dużych dawkach, min 300mg):

- Potas (też w dość dużych dawkach)

 

Dzienne zapotrzebowanie:

- potas: 3500mg (http://mediweb.pl/nutrition/wyswietl_vad.php?id=1038)

- magnez: 370mg (http://mediweb.pl/nutrition/wyswietl_vad.php?id=1034)

 

Jak Ci to nie pomoże to neurolog i badanie przewodnictwa nerwowego.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, poszły 2 PW.

Ale coś mi mówi że to przez zmęczenie, ponieważ tak jak mówię, przez praktycznie cały rok szkolny nie wysypiałem się.

Jeśli będzie coś nie tak przez dłuższy okres czasu, to idę do neurologa.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delira?

 

A no po weekendzie kto wie? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś kolezanki żeby zagrały z Tobą w tęczę to ci wszystkie dolegliwości znikną :P

 

a jak to leciało - bo Nikosia dokładnie nie obejrzałem hehe

 

 

Kolo jak mi oko drżało brałem magnez i przeszło, a jak dłonie to seta albo 4*100 i też pomagało

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz to dobra opcja bo trzeba zrobić badania i sprawdzić czemu tak się dzieje a dokładniej to czego brakuje w diecie. Ja tak czasami miałem gdy spożywałem dość sporo kawy , kawa powoduje wypłukiwanie z organizmu między innymi magnezu i potasu jak zaczołem uzupełniać brakujące elementy w diecie to wszystko ustało. Jeśli uprawiasz sport to duże prawdopodobieństwo iż organizm potrzebuje dodatkowych witamin i minerałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje sposoby na takie rzeczy ale to chyba nie nadaje sie na forum:P nie będziemy psuć młodzieży :smile:

 

dawaj, dawaj! kazde sposoby na wyleczenie sa dobre, a nóż mu pomoze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to leciało - bo Nikosia dokładnie nie obejrzałem hehe

 

 

Kolo jak mi oko drżało brałem magnez i przeszło, a jak dłonie to seta albo 4*100 i też pomagało

 

 

 

Jak tylko to przeczytałem od razu zaczęły mi drżeć dłonie . OBIE . to będzie 4*100 czy 8*100

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko to przeczytałem od razu zaczęły mi drżeć dłonie . OBIE . to będzie 4*100 czy 8*100

 

Hehe -pozna swój swego --> Adany ty masz większą pojemność zbiornikową - mnie przestały drżeć po 4*100 , większa dawka groziła odcinką hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...