Skocz do zawartości

Buty Motocyklowe Za 500-700Zł


Borys94

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam butów motocyklowych w cenie 500-700zł, oczywiście lepsza będzie ta dolna granica :smile: Chciałbym, żeby buty były do połowy łydki i żeby były w miarę uniwersalne, tzn. żeby można było w nich jeździć w marcowe mrozy i sierpniowe upały. Myślałem o Alpinestarsach SMX5 ale chyba ciężko będzie się zmieścić w przeznaczonej na ten cel kwocie. Macie może jakieś inne propozycje? Gdzie w Łodzi oprócz Wolfa na Drewnoskiej i MTTR na Północnej można przymierzyć ,,obów" motocyklowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 i 1 lipca masz weteran w łodzi.napewno coś znajdziesz z alpiny sidi itd

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w myśl przysłowia, ze każdy swoje chwali poleca Sidi B2, mam je już 4 lub 5 sezon i oprócz tego ze są poobcierane nic się z nimi nie dzieje. Niestety gdy kupowałem wybrałem rozmiar „idealny”, i po jakimś czasie, troszkę się rozeszły i teraz są nieco za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w wolfie masz smx-5 za niecałe 700 ;). Podjedź też do motorwings bo maja helda i jeszcze coś. Może to nie ta półka co sidi czy aplina jednak jak przymierzałem się do zakupu butów (nim dołożyłem kasy) to wyglądały całkiem dobrze :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w liberty masz promocję na Alpiny SMX-5 za 750zł. I ja osobiście polecam te buciki.

To ja się dołączam :smile: Godne polecenia, jeżdżę w nich co prawda dopiero rok, ale nie ma się do czego przyczepić tym bardziej, że ich nie oszczędzam ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz model SMX-4 wedlug mnie sa ladniejsze i niesamowicie wygodne jak zalozylem SMX-5 to byl jakis niedosyt cos w tym bucie jest nie tak w porownaniu do 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Wolfie i przymierzałem Alpiny SMX-5, w sumie podobały mi się, cena też w porządku bo mają aktualnie na nie promocje i za 700zł można je kupić. Chciałbym jeszcze ten starszy model przymierzyć ale nie wiem, czy w Łodzi gdzieś jeszcze da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxtar evo replica jak uda ci się jeszcze znaleźć koszt koło 500 zł jak jeszcze oxtar nie zmienił się na tcx był to najwyższy model i kosztował koło 1300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Motorwingsie i przymierzałem Heldy Highladery II. Powiem Wam, że bardziej przypadły mi do gustu niż Alpiny. Pomimo tego, że są bardziej turystyczne niż sportowe :smile: Wydają mi się wygodniejsze, mają membranę, są trochę tańsze i wydają się naprawdę solidnie zrobione. Czekam jeszcze na Moto Weterana, jeśli tam się nic fajnego nie wyczai to wracam na Wólczańską po Heldy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem buty Held Merlin i jestem zadowolony zapłaciłem za nie 420zł więc cena była atrakcyjna co również podniosło zadowolenie z butów, ale ostatnio widziałem w sklepie buty "no - name" które całe szczęście kosztowały podobnie jak moje, bo były identyczne jak dwie krople wody no poza znaczkiem.

Jestem z butów zadowolony ale po tej przygodzie jakiś niesmak, rozumiem że robi się podróbki ale to nie była podróbka tylko ten sam but.

Teraz, po mimo zadowolenia z butów bardziej myślał bym o alpinestars'ach.

Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to zdecydowanie polecam, bo buty są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam stałem przed podobnym dylematem ostatnio. Highlandery z Helda, Gaerne G-Altus, Sidi Dry Road Rain czy bardziej sportowe wspomniane też SMX-5... ale wygrały Alinestars WEB z gore-texem (cena odrobinę przekracza budżet) Moze nie mam ich dlugo ale but daje radę nawet jak było gorąco, są bardzo wygodne i "klasyczne" tzn typowo turystyczne ale takich szukałem. Polecam, może na Moto Weteranie znajdziesz taniej albo sprawdzisz rozmiar. Na Louisie są teraz w promocji za 170 euro (ale ma kupon an 15% rabatu jak coś którego i tak sam nie wykorzystam na razie a jest tylko do 1.07 ważny) więc nawet z przesyłką wyjdą <700.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Held Merlin mnie się podobają - i mieszczą się w moim budżecie - może będą na bajzlu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do listy dorzucę jeszcze TCX. Powinny być dostępne w Motopublice na Żeligowskiego. Jeżdżę drugi sezon w modelu X-Cube, sprawdzone w deszczu, do tego wygodne. Wygląd kwestia gustu ;) mnie się podobały.

 

http://allegro.pl/tcx-buty-x-cube-wr-czarne-rozm-38-ostatnia-para-i2394877829.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m_sokol, ten model butów, który zaproponowałeś niestety mi nie odpowiada, bo są za krótkie ale przejrzałem inne modele tej firmy na allegro i znalazłem, wydaje mi się, ciekawy model. Miał ktoś może kiedyś styczność z tymi butami i potrafi coś o nich powiedzieć?

http://allegro.pl/buty-motocyklowe-tcx-forma-nero-i2403104941.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...