Skocz do zawartości

Wakacje Na Moto,


Michaels19free

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko czy planuje ktoś wakacje na moto w lipcu ostatecznie sierpień ?? tydzień odpoczynku jakieś góry, mazury lub morze...

18-27 lipiec ale niestety moto musi zostać. Jakbyś widział ile moja kobieta zabiera na 2-dniowy wyjazd integracyjny to wiedziałbyś, że na 9 dni na moto to nawet goldwinga byłoby jej mało :biggrin:

Jedziemy do Białego Dunajca (10.5 km od Zakopca) gdzie baza wypadowa na Słowację (Keżmarok, Poprad) spływy tratwami czy kajakami, Krupówka, Morskie Oko i inne górskie atrakcje pod nosem :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od około 10 lipca do prawie końca, stary smokovec na Słowacji, co by obejść całe pasmo górskie od tamtej strony, włącznie z wejśćiem na Rysy od strony słowackiej, lodove jaskinie, przejażdżki kolejkami (i w góry, i z miasta do miasta), etc.. plan zakłada 1 dzień góry, następny dzień na basenach ;) a więc i trochę męczenia się :biggrin: i relax ;)

oczywiście jadę 2oo z plecakiem. zapakować się zawsze da, dla chcącego nic trudnego.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej jak sie jedzie z kobieta,trzeba zabrac pol szafy

Pół szafy dałbym radę zabrać. Moja zabiera półtora :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szafami to nie przesadzajcie :smile: Jak jeszcze byłam tylko plecakiem, na pięciodniowy wyjazd do Zakopanego pakowałam się z tatkiem bez problemu :smile: Ta sama sytuacja, co u Was, bo też na jeden motocykl. Kluczem są sakwy (bądź kufry) plus wysoki tankbag. I nie mówcie mi, że jakakolwiek kobieta zabiera więcej gratów ode mnie, bo to niemożliwe, a ci, którzy byli w Wieluniu to wiedzą :biggrin:

 

Żeby nie było OT - ja w tym roku, jak co roku zresztą, wybieram się we wrześniu z tatą na jakąś objazdówkę, mamy tylko dylemat czy wybrać południowy zachód czy wschód - zobaczymy jak wyjdzie z urlopami :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Michaels, nie wiem czy wyrobisz nasze tempo ;)

Nie chodzi mi tutaj o dojazd/powrót, a na miejscu. Każdy dzień praktycznie zaplanowany, trasy piesze dość długie, motocykl na miejscu ruszymy pewnie od święta :smile: (jakiś dojazd na basen etc; bo w góry jeździmy kolejkami/chodzimy pieszo).

Siedzimy 2 tygodnie, nocujemy w pensjonacie.

Nie ukrywam, że jadąc na wakacje, nie mam zamiaru przejmować się innymi, w sensie czekać na kogoś, pytać czy ma chęć gdzieś iść, gdzieś jechać, dyskutować na temat sposobu dojazdu/dojścia itd - wiesz jak jest ;)

Ale jeśli jesteś bezproblemowy :smile: to wiesz...

i ważne, czy jechałbyś sam, czy jako... przyzwoitka ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam chętnych.

http://motocykle-lodz.pl/topic/1408-gatebil-2012-lipiec-13-15-norwegia/

 

W tej chwili wchodzi opcja, jeżeli zbierze się 5 osób to busem, wtedy jeszcze koszty wychodzą nie za wysokie.

Najkrótsza droga to 1500 km do pokonania, część to prom, dodatkowe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem cię doskonale kolego jaquzie, głównie to chodzi mi o drogę aby się z kimś zaczepić, a sam wypoczynek to juz każdy raczej w swoją stronę wedle upodobań :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...