Jump to content

resenok

resenok
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Paweł, Łódź, 38, Honda Silver Wing 600, 2001 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

"...Witamy się pisząc imię, miejscowość, wiek, jaką maszyną jeździmy...."

Prawo jazdy zrobione w 1991r ale potrzebowałem czasu na "zmądrzenie" i w zeszłym sezonie nabyłem Silver Winga do nauki i przekonania się czy już mogę siadać na 2oo i tak się stało, że drugi sezon już zacząłem ........ Na forum trafiłem dzięki Dr Google po wpisaniu frazy "...lakierowanie owiewek..." no właśnie Honda wymaga nowego lakieru, bo stwierdziłem, że już się nie "położę" tak łatwo....... wszystko posapawane trzeba tylko polakierować..... macie kogoś godnego polecenia..... Dzięki

Pzd

resenok (Paweł) :cheers:

Witam na forum i do zobaczenia na szosie...

Co do lakierowania - jest kilku lakierników na forum, poczytaj posty i na pewno znajdziesz :smile:

A tak z pamięci to użytkownik Konrad Ko się tym właśnie zajmuje - chłopaki polecali ale ja osobiście nie wiem jak robi i co robi. Jest od tego wątek, przedzwoń do kogoś kto u niego malował i sam ocenisz jaka robota. Zapraszamy na czwartkowe spotkania pod centralem. Info tez w odpowiednim wątku...

• 2 weeks later...

Cześć Paweł. Jeśli chodzi o lakierowanie i naprawe motocykla, to z czystym sumieniem mogę Ci polecić MOTO-PERFEKT Orchów 177 98-100 Łask (koło Łodzi) Tel. 601 223 665. Naprawiałem tam swój sprzęcik po zeszłorocznym wypadku i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam