Skocz do zawartości

Hurtownia Motoryzacyjna.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Szanownych użytkowników forum pracuje lub może polecić hurtownię motoryzacyjną, gdzie można taniej niż gdzie indziej nabyć klamoty do auta?

Konkretnie chodzi o rozrząd do fiaciora mego stilo zwanego.

 

W wielu serwisach mają takie ceny, że łeb boli, a na allegro kupować rozrząd to trochę jak zrobić go sobie samemu z kiełbasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter Cars. Tam mają bardzo dużo części, a jak czegoś nie mają to można zamówić. Zazwyczaj na następny dzień już jest.

 

Miasto: Łódź

Adres: Dąbrowskiego 207/225

Telefon: (42) 677 70 00

pn.- pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 13:00

 

W tej samej spółce jest również Liberty moto. Niestety upusty nie przechodzą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zgierzu jest hurtownia z częściami do Fiata za przysłowiowe grosze.

Wieczorem mogę dać Ci dokładny adres, jak Tata wróci z pracy.

Kupowaliśmy tam teraz linki do ręcznego - 17 zł oszczędności na sztuce w stosunku do Fiatowskiego sklepu na Snycerskiej w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o fiata, fso, daewo to z ręką na sercu mogę polecić Autosam, na przędzalnianej.

Potwierdzam Ceny mają kosmiczne niskie w porównaniu do innych :biggrin:
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie części mają róg Wólczańskiej i Więckowskiego w Łodzi, ale jak podasz rok i silnik to mogę sprawdzić u znajomego?

 

Na razie udało mi się ustalić że w autosklep24 komplet kosztuje 340 zł, a w autosamie 220 zł.

 

Ciekawe czy może być jeszcze lepsza oferta...?

 

Komplet czyli z pompą wody?

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi w warsztacie powiedziano, to w stilo pompa jest osobno i nie jest konieczne wymienianie jej razem z paskiem.

Pisząc "komplet" miałem na myśli pasek i rolki napinacza.

 

elfeti@ silnik 1,6 16v 105 kM, jest to silnik GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do chłopaków na Przędzalnianej przy Tuwima.

ŁÓDŹ ul. Przędzalniana 13 tel. 42-674-61-80

Sklep nazywa się Euro Fiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co Ty chcesz za rozrząd ? czy chcesz jakąś taniochę czy chcesz coś porządnego. Przede wszystkim od tego zależy cena rozrządu.

Rouvile

Contitech

INA

SKF

BOSCH

 

Z cenami możesz jeszcze spróbować na Przybyszewskiego 333 - PLAKOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

duże hurtownie (pogooglaj sobie adresy w Łodzi na ichniejszych stronach wuwuwu...)

 

Auto Top Sp. j. (na Traktorowej)

Inter Cars (masz wyżej)

Hart (www.hartphp.com.pl)

AD Stachura

Auto Partner (www.autoap.com.pl)

Inter Team

For Cars (4cars)

i jeszcze parę innych jakby coś ;)

 

celuj w brandy, które podał cr2sher - dobre sprawdzone części, nie kupuj tanich brandów (częsci w brandach własnych hurtowni - wszystko jest "made in China"... po co co Ci później szumiące rolki...?) :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie najtaniej IMO jest w Harcie - Traktorowa - post powyżej.

 

Na tym co brałam to 40-50% taniej niż w Intercarsie, z 30% taniej niż w Focie.

Tyle że tam nie ma stałych cen - raz, że osoby fizyczne nie mogą kupić, a dwa w zależności od profilu działalności - warsztat, sklep czy co tam innego są inne ceny. I nie udzielają info nawet o dostępności części bez podania numeru klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w częściach samochodowych od kilku lat i moje zdanie jest takie że rzeczy brandowane przez hurtowie, to jest nagorszy wybór. Nie mówię tu oczywiście że to się potwierdza przy każdym asortymencie. W Harcie może i jest tanio bo większość rzeczy jest produkowana dla nich i jest sygnowana ich znakiem, ale ja tego bym nie montował zwłaszcza jeżeli chodzi o rozrząd. W większości marek firmy takie jak INA, SKF stosowane są na pierwszy montaż, czyli świadczy to o ich jakości. Zresztą patrząć nawet na oryginalne zestawy rozrządów, sprzedawane w salonach samochodowych, składają się one właśnie z rolek i napinaczy INA, bądź SKF i pasków Contitecha.

Oczywiście co do wyboru asortymentu każdy ma swoje zdanie, wszystko zależy od tego czy autem zamierzamy jeździć czy robimy je tylko po to żeby je sprzedać.

 

 

P.S.

Szkoda że nie masz auta z grupy VAG wtedy miałbym dobrą cene na oryginalny rozrząd :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do harta wali "ryżem" tzn. chińszczyzną.

Fota to kolejne wielkie G**** podobnie jak Kamoka.

 

W harcie kupuję takie rzeczy jak linki, filtry, oleje, smary i jakieś d*perele.

 

Tam co podałem wyżej to jest sklep nie hurtownia, lecz chłopaki mają głowę na karku i nie sprzedają lipy bo zajmują się samym fiatem, a nie całym światem. Zaopatrujemy się u nich od kilku lat :smile: i zawsze wszystko na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

to żeby nie było zagwozdek - NIE kupuje się DLA SIEBIE części takich marek jak:

Kager, 4Max, Hart, Sakura, Kraft, MaxGear, WertTeile, Kroon, Kamoka, OE-Parts, JC

 

W przypadku rozrządu kupuje się (tak jak cr2sher zapodaje):

INA-FAG, SKF - rolki prowadzące i napinacze - dodałbym jeszcze NTN, NTK, KOYO i Aisin (ewentualnie Ruville lub Febi - ale tam będziesz miał spakowane jedno z wymienionych tutaj...)

no i paski - Contitiech, dodałbym jeszcze Gates, Bosch, Dayco, Mitsuboshi

 

każde z powyższych robi robotę :smile: i zapewne do dostania w w/w hurtowniach ;). Szukaj raczej kompletu rozrządu - bedzie taniej niż osobno napinacz + rolka prowadząca i pasek osobno.

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Euro Fiacie koszt kompletu to 250 zł. W wszystkich wspomnianych przeze mnie przypadkach mowa była o firmie dayco.

 

Dziękuje wszystkim za porady bo znowu czegoś się nauczyłem.

Dokonam zakupu paska i trza będzie gdziesik go wymienić ale to już insza inszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem rozrząd w civic 1998 rok 1.5 v-tec i pasek gates napinacz skf pompa aisin ...tak mi polecił dobry mechanik jak i sprzedawca :smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...