Jump to content

Jaki Zestaw Napędowy Do Fz6 04

filet
 Share

Recommended Posts

Witam.

Nieuchronnie zbliża się wymiana napędu w mojej FZ6 04. Zastanawiam się nad D.I.D lub RK.

Może ktos ma jakieś sugestie dotyczące jakości i żywotności w/w napędów. Może warto kupić osobno łańcuch i zebatki? Dodam że nie zamierzam oszczedzać na tej wymianie ale oczywiście bez przesady. Przepłacać nie mam zamiaru.

pozdrawiam

Edited by Suchy-wolk
Zmiana tytułu. (see edit history)

Na innym forum polecali DID ZVMX (niektórzy mówili, że to przerost formy nad treścią, bo jest to chyba najmocniejszy z oferty) i do tego zębatki Sunstar (polecali dopłacić, niż kupować firmy JT).

Moim zdaniem łańcuch firmy D.I.D. zaś zębatki SunStar. Wybór modelu jest uzależniony od Twojego budżetu.

Miałem ten sam problem na początku maja. Ostatecznie wybór padł na łańcuch DID 530VX2 i zębatki JT. Za cały zestaw zapłaciłem 450 zł (z paragonem) co uważam jest ceną dobrą. :smile: Zgadzam się ze zdaniem że ZVMX to przerost formy nad treścią. VX2 jest przeznaczony do motocykli do 130KM więc to już wystarczający zapas.

działkowy emeryt

RK, DID + Sunstar, JT - wszystkie wymienione produkują na pierwszy montaż (oryginał) ... Iris'y czy Reginy odpuść - nadają się, żeby powiesić na nich żyrandol

zębatki popatrz jeszcze na AFAM'a - mają lekkie, ażurowe, również kolorowe - ze stopów aluminium (do sportu)

Z innej beczki a gdzie moge szukać na terenie woj łodzkiego taniego napedu (rozsądna cena) czy po przez alegro -jakieś sugestie hmm??

AndrzejCBR

Mysle ze na allegro bedzie najbardziej korzystna cena, mozesz wybrac lokalizacje lodzkie i zobaczyc czy cos bedzie co bedzie Cie interesowalo i wtedy nawet sobie podjechac i to zobaczyc jak tak robie. W Łodzi jest kilka sklepów gdzie tez mozesz zapytac, choc mysle ze cena bedzie wyzsza Motopublica na przedzelnianej jest sklep drewnowska

Z innej beczki a gdzie moge szukać na terenie woj łodzkiego taniego napedu (rozsądna cena) czy po przez alegro -jakieś sugestie hmm??

Tu warto zapytać!

JK-Moto Wiewiórczyn.

728254946

• 4 weeks later...

Tu warto zapytać!

JK-Moto Wiewiórczyn.

728254946

Potwierdzam, też tu nabyłem zestaw napędowy. Bez problemu, szybko i jak wspomniałem za dobre pieniądze. Namiar znalazłem na allegro.

U mnie wyszedł 800 zł (wyjdzie)bo to jutro. Podwójnie złocony najmocniejszy i najlepszy, zęby też naj. :drool:

Łańcuch DID50(530) ZVM-X G&G (złoty,złoty X-ring hiper wzmocniony)

dla ścisłości :decayed:

U mnie wyszedł 800 zł (wyjdzie)bo to jutro. Podwójnie złocony najmocniejszy i najlepszy, zęby też naj. :drool:

Łańcuch DID50(530) ZVM-X G&G (złoty,złoty X-ring hiper wzmocniony)

dla ścisłości :decayed:

No ale Ty musisz mieć mocny łańcuch, żeby się opona dobrze paliła ;)