Skocz do zawartości

Jaki Zestaw Napędowy Do Fz6 04


filet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nieuchronnie zbliża się wymiana napędu w mojej FZ6 04. Zastanawiam się nad D.I.D lub RK.

Może ktos ma jakieś sugestie dotyczące jakości i żywotności w/w napędów. Może warto kupić osobno łańcuch i zebatki? Dodam że nie zamierzam oszczedzać na tej wymianie ale oczywiście bez przesady. Przepłacać nie mam zamiaru.

pozdrawiam

Edytowane przez Suchy-wolk
Zmiana tytułu. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum polecali DID ZVMX (niektórzy mówili, że to przerost formy nad treścią, bo jest to chyba najmocniejszy z oferty) i do tego zębatki Sunstar (polecali dopłacić, niż kupować firmy JT).

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem łańcuch firmy D.I.D. zaś zębatki SunStar. Wybór modelu jest uzależniony od Twojego budżetu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem na początku maja. Ostatecznie wybór padł na łańcuch DID 530VX2 i zębatki JT. Za cały zestaw zapłaciłem 450 zł (z paragonem) co uważam jest ceną dobrą. :smile: Zgadzam się ze zdaniem że ZVMX to przerost formy nad treścią. VX2 jest przeznaczony do motocykli do 130KM więc to już wystarczający zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

RK, DID + Sunstar, JT - wszystkie wymienione produkują na pierwszy montaż (oryginał) ... Iris'y czy Reginy odpuść - nadają się, żeby powiesić na nich żyrandol

zębatki popatrz jeszcze na AFAM'a - mają lekkie, ażurowe, również kolorowe - ze stopów aluminium (do sportu)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki a gdzie moge szukać na terenie woj łodzkiego taniego napedu (rozsądna cena) czy po przez alegro -jakieś sugestie hmm??

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na allegro bedzie najbardziej korzystna cena, mozesz wybrac lokalizacje lodzkie i zobaczyc czy cos bedzie co bedzie Cie interesowalo i wtedy nawet sobie podjechac i to zobaczyc jak tak robie. W Łodzi jest kilka sklepów gdzie tez mozesz zapytac, choc mysle ze cena bedzie wyzsza Motopublica na przedzelnianej jest sklep drewnowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki a gdzie moge szukać na terenie woj łodzkiego taniego napedu (rozsądna cena) czy po przez alegro -jakieś sugestie hmm??

 

Tu warto zapytać!

JK-Moto Wiewiórczyn.

728254946

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tu warto zapytać!

JK-Moto Wiewiórczyn.

728254946

 

Potwierdzam, też tu nabyłem zestaw napędowy. Bez problemu, szybko i jak wspomniałem za dobre pieniądze. Namiar znalazłem na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszedł 800 zł (wyjdzie)bo to jutro. Podwójnie złocony najmocniejszy i najlepszy, zęby też naj. :drool:

 

Łańcuch DID50(530) ZVM-X G&G (złoty,złoty X-ring hiper wzmocniony)

dla ścisłości :decayed:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszedł 800 zł (wyjdzie)bo to jutro. Podwójnie złocony najmocniejszy i najlepszy, zęby też naj. :drool:

 

Łańcuch DID50(530) ZVM-X G&G (złoty,złoty X-ring hiper wzmocniony)

dla ścisłości :decayed:

 

No ale Ty musisz mieć mocny łańcuch, żeby się opona dobrze paliła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...